IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Софарма трейдинг АД-София представи копие от публикация на покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите.
    ОСА ще се проведе на 20-06-2014 г. от13:30 часа в София 1756 на адрес ул "Лъчезар Станчев" 5 Софарма Бизнес Тауърс Б ет 3. при следния дневен ред


    дано успея!!!
    ей миналата година юни месец беше 1,6 цената някъде - гледай какво стана за една година!

    вече фиксирах коя аптека до нас се зарежда от нашата компания

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Секси, дрън дрън.
      Секси си бяха и двечките девойчета преди 2 години. И подценени.
      Сегинка са закръглени милфки вече, имат още мляко за цоцкане, ама......друго си е нещо по младичко с голям потенциал
      Има и младинко - севтото, ама нали там играта е друга. Гледам, че са захванали да надуват и медика. Набумкали са го към 35 мил вече капитализация. А изоставиха севтото горкото на 1,7 пъти по-евтино от медиката, нещо което не се вързва да имат чак такова отклонение, като ги гледа човек...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
        кажи същото и за Атера например )))
        Секси, дрън дрън.
        Секси си бяха и двечките девойчета преди 2 години. И подценени.
        Сегинка са закръглени милфки вече, имат още мляко за цоцкане, ама......друго си е нещо по младичко с голям потенциал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
          Секси отчет, секси дивидент, секси компания...
          кажи същото и за Атера например )))

          Коментар


          • Секси отчет, секси дивидент, секси компания...

            Коментар


            • Спокойствие за СОФАРМ ТРЕЙДИНГ

              Поддържам "Fortiss". Основна стратегия - дивидентни акции, дават ми доход около 10 % на година, т.е. една максимална пенсия. При това осигуряват и постепенен капиталов ръст. Бавно, спокойно, нагоре в 3 - 4 годишен времеви хоризонт.

              Единствена препоръка: THINK A LOT какво да купуваш!
              Професорът.

              Коментар


              • Софарма трейдинг направи каквото трябва за мен.
                От тук нататък цената и да не мръдне и стотинка нагоре - не е проблем.
                Дивидентът също толкова да остане - пак не е проблем.
                Само да си работи компанията, с умерени темпове да повишава продабжите и печалбата, а това ще доведе до подобряване на баланса.
                Това ми е достатъчно.
                Въбоще не искам много - знам
                И описаното по-горе ще се случи с голяма вероятност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Кимру, компанията е хубава, но ми се вижда малко прекален твоя оптимизъм. Аз не съм виждал през живота си нещо да расте всяка година с по 15% до безкрай /или за 20г. последователно/. Просто всяко нещо, включително и пазара на медикаменти има някакъв предел, който се стига рано или късно. Освен това тук има и немалко дългове, които при малко по-различни резултати ще ударят и дивидента най-вероятно.

                  Вече имаме 5 г. история, да не забравяме че говорим и за номинална доходност (правителството ще се погрижи за инфлацията). Колко е % на ръста на печалбата за първо тримесечие?
                  Освен това говорим за очаквания - при промяна на ситуацията цената ще коригира........най-вероятно. Но засега сценария, който описах изглежда реалистично.
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                    Постави въпроса така: Инвестирам на тази цена и получавам 5% дивидентна доходност с перспектива за увеличение от 15% годишно.След колко години си възвръщам инвестицията, без да калкулирам капиталова доходност?
                    Отг. 10

                    Сега цената не ти ли се струва нормална?
                    Кимру, компанията е хубава, но ми се вижда малко прекален твоя оптимизъм. Аз не съм виждал през живота си нещо да расте всяка година с по 15% до безкрай /или за 20г. последователно/. Просто всяко нещо, включително и пазара на медикаменти има някакъв предел, който се стига рано или късно. Освен това тук има и немалко дългове, които при малко по-различни резултати ще ударят и дивидента най-вероятно.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                      Постави въпроса така: Инвестирам на тази цена и получавам 5% дивидентна доходност с перспектива за увеличение от 15% годишно.След колко години си възвръщам инвестицията, без да калкулирам капиталова доходност?
                      Отг. 10

                      Сега цената не ти ли се струва нормална?
                      Знаеш ли, не съм разсъждавал по този начин, може би защото нямам намерение да купувам. Даже не съм купувал от 2009 насам. За мен инвестицията в тази акция е един вид лично ДПФ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                        Хайде сега, няма да се циганим за 2 стинки
                        Обещавам да не го правя на въпрос
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                          Да, така е.
                          Но аз очаквах спад при обявяването на този размер, засилен от данните по т. т. 11 на ОВД и 20 на ОФС /годишни/.
                          Освен това, ръста на годишната печалба не корелира с ръста на цената.
                          Постави въпроса така: Инвестирам на тази цена и получавам 5% дивидентна доходност с перспектива за увеличение от 15% годишно.След колко години си възвръщам инвестицията, без да калкулирам капиталова доходност?
                          Отг. 10

                          Сега цената не ти ли се струва нормална?
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                            Извинявай Cymru, но къде е публикувана поканата за ОСА?
                            http://www.x3news.com/?page=Company&...MESSAGE_TYPE=3
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Извинявай Cymru, но къде е публикувана поканата за ОСА?
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                                Е, пич - направо анекдот сътвори
                                Естествено, че най-вероятните сценарии се знаят от месеци. Има обявена печалба, има години дивидентна история - нали за това сме тук, да калкулираме очаквания.
                                Да, така е.
                                Но аз очаквах спад при обявяването на този размер, засилен от данните по т. т. 11 на ОВД и 20 на ОФС /годишни/.
                                Освен това, ръста на годишната печалба не корелира с ръста на цената.

                                Коментар

                                Working...
                                X