IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • записах се - т.е. със сигурност ще бъда там на първа линия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      записах се за ОС

      КАК ГО НАПРАВИ , НЕ СЪМ ВИДЯЛ СДЕЛКА ОТ ТВОЯ РОД ....
      Ако има нови , въведени условия , можеш и на лични

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
        какво стана Тони-къде последно ще наместваш дивидента или като го вложиш тогава ще споделиш
        аааа градски бързаш!!!
        всичко зависи от пазара
        ако падне М+С бих купил, също искам още в СФИ и БРЕФ(за тези им цени), но заглеждам и други и ги дебна

        Коментар


        • какво стана Тони-къде последно ще наместваш дивидента или като го вложиш тогава ще споделиш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            записах се за ОС
            ?

            Коментар


            • записах се за ОС

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                аз си мислех, че в този влак пътуваме само пътници за едно купе, а тя каква излиза
                еее полека лека добавиха вагони

                Коментар


                • аз си мислех, че в този влак пътуваме само пътници за едно купе, а тя каква излиза

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    До къде - до доктурантура поне...
                    ученото си е учено

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                      Цената ще отброява като абитуриент 1, 2, 3, 4 ... Да видим до кой клас ще стигнем!
                      До къде - до доктурантура поне...

                      Коментар


                      • Цената ще отброява като абитуриент 1, 2, 3, 4 ... Да видим до кой клас ще стигнем!

                        Коментар


                        • 23ст дивидент е повече от добре според моите представи
                          компанията непрекъснато увеличава дивидента и от 10ст през 2010г сега е 23ст
                          числото 10 ми става все по наблизо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            значи аз се бъркам - и пак виж къде е сега !
                            повече от отлично

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              по спомен 2,6-2,7лв беше нималата година по събранието
                              значи аз се бъркам - и пак виж къде е сега !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Софарма трейдинг АД-София представи копие от публикация на покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите.
                                ОСА ще се проведе на 20-06-2014 г. от13:30 часа в София 1756 на адрес ул "Лъчезар Станчев" 5 Софарма Бизнес Тауърс Б ет 3. при следния дневен ред


                                дано успея!!!
                                ей миналата година юни месец беше 1,6 цената някъде - гледай какво стана за една година!

                                вече фиксирах коя аптека до нас се зарежда от нашата компания

                                по спомен 2,6-2,7лв беше нималата година по събранието

                                Коментар

                                Working...
                                X