IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Рекорден ръст в печалбата преди данъци реализира „Софарма Трейдинг” АД през месец април на 2014 г. спрямо същия период на 2013 г. Нарастването във финансовия резултат на компанията е близо 100% или от 690 хил. лв. през 2013 г. до 1,364 хил. лв. през настоящата година.
    Както казва Батя, аз гледам така на тази новина. Мислих си, че са достигнали някакъв предел и отткук-нататък темповете ще са по-умерени

    Нищо, добре е да има такива листнати компании, честито на акционерите.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • 01-04.2014
      приходи 192,4 мил
      печ преди дан 4,757 мил

      трейдингът кърти - каза синът, аз много не му разбирам на това, но ми хареса

      Коментар


      • Рекорден ръст в печалбата преди данъци реализира „Софарма Трейдинг” АД през месец април на 2014 г. спрямо същия период на 2013 г. Нарастването във финансовия резултат на компанията е близо 100% или от 690 хил. лв. през 2013 г. до 1,364 хил. лв. през настоящата година.

        През месец април, Софарма Трейдинг реализира ръст и в приходите си от продажби на стоки в размер на 24% спрямо същия период на предишната година или 48 448 хил. лв. през 2014 г. спрямо 39,140 хил. лв. през 2013 г.



        няма какво да допълня! само - защо да търся друга инвестиция????

        Коментар


        • През април отново добри резултати, 100% ръст на печалбата. Ово йе стандарт!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            И аз съм акционер в SFARM от доста време, но досега не съм ходил на ОСА, ама и мерак нямам Просто мисля, че събранията са скучни
            за мен винаги са били интересни
            вече седма поредна година ходя и то от къде се надигам чак

            Коментар


            • И аз съм акционер в SFARM от доста време, но досега не съм ходил на ОСА, ама и мерак нямам Просто мисля, че събранията са скучни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Имам неприятното чувство, че тази година ще бъдем мноооого повече хора на СФТРД + ПФ и ДФ и няма да можем да си побъбрим хубаво. Виж на СФАРМ как като са много хората не може да поговорим с чичо Оги(то миналата година и позакъсняхме с регистрацията де). Е той пък после компенсира де - за да съм искрен!

                От сега съм предупредил за 20-ти, дано не ме карат "да се разболявам"

                п.с. абе човек ти сумати и дивидент в тази кола сложи докато я стегнеш за оса?!?!
                По време на криза беше обратното - 4-5 малки акционери по събранията. Сега няма как, а и групата се представя отлично - интересът нараства !!!!
                От внимание никога не сме се оплаквали, всичко е било много точно !!!

                колата - старата любов ръжда не хваща, и не само за колата
                а тя е зачислена към 50 дек за ремонтите, дивидентите са на други места

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  готов съм
                  Имам неприятното чувство, че тази година ще бъдем мноооого повече хора на СФТРД + ПФ и ДФ и няма да можем да си побъбрим хубаво. Виж на СФАРМ как като са много хората не може да поговорим с чичо Оги(то миналата година и позакъсняхме с регистрацията де). Е той пък после компенсира де - за да съм искрен!

                  От сега съм предупредил за 20-ти, дано не ме карат "да се разболявам"

                  п.с. абе човек ти сумати и дивидент в тази кола сложи докато я стегнеш за оса?!?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    +1
                    готов съм

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Утре ще сменя дисковете с накладките на предния мост на колата. Отделно всички ролки ремъци и водна помпа, и преден десен носач.
                      И след това съм готов за събранията !!!!!!!
                      нашата група засега сме трима
                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        ей градски - ще идваш ли от Плевен дЪ гЕ?
                        бате Тони,тази година съм във Ваканционна пауза...надявам се вие да споделите какво по важно са казали на ОСА....и НАЗДРАВЕ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Ако се сурне като атера няма да е достатъчно
                          къде видя Атерата да се е сурнала?!?може и да стане,но в посока нагоре(неслучайно съм си купил от тях)
                          а ти в кои печаливши акции си инвестирало,кажи и ние да облажим

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                            аз си имам.............че мисля и да си увелича бройките ако някой разпродаде и цената се сурне надолу(което не ми се вярва много-ама знае ли човек)
                            Ако се сурне като атера няма да е достатъчно
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                              аз си имам.............че мисля и да си увелича бройките ако някой разпродаде и цената се сурне надолу(което не ми се вярва много-ама знае ли човек)
                              ей градски - ще идваш ли от Плевен дЪ гЕ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                я да питам аз, освен мен, Фортис, бачо Евгений който беше в УСА, може би Кимру и задължително Импето, кой аджаба ще идва още на ОСА?????

                                п.с. имате още 5-6дена да купите за глас в оса
                                аз си имам.............че мисля и да си увелича бройките ако някой разпродаде и цената се сурне надолу(което не ми се вярва много-ама знае ли човек)

                                Коментар

                                Working...
                                X