IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    пак ли съм преиграл?
    живот и здраве, през 2024г ще направим равносметка
    може и тук да пишем - ако сайта го има

    10 год никак не е много, като си спомня какво съм правил тогава, сякаш беше вчера
    Абе така е, ама .. преди 10 г. всички акции бяха поели мощен път към небето Ако беше влязъл тогава, дали сега щеше да си на +?
    Уеко се съмнявам
    Погледни който искаш актив и ще видиш, че за 10 г. ако не си занулил, то обикновено имаме едно излитане и едно мощно пропадане (обусловено обикновено от макро фактори, нямащи пряка връзка с компанията) и в най добрия случай кретаме някъде с малка печалба Остава дивидента да, ама не мисля че в БГ има толкова дивидентни компании че да си живееш от дивидента а цената на акциите да се е вдигнала с инфлацията

    П.С. Лични наблюдения и заключения на един лаик. Не претендирам да са верни

    Коментар


    • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение

      Нема лошо в Трейдинга ама УЕКО си се изсилил. 10 год, е много време.
      Акциите на всяка компания вървят нагоре и надолу и според мен, независимо от компанията, вероятността в края на 10 годишния период да си на 0 или на съвсем малка печалба/загуба е доста по-голяма от тази, да не работиш за заплата
      пак ли съм преиграл?
      живот и здраве, през 2024г ще направим равносметка
      може и тук да пишем - ако сайта го има

      10 год никак не е много, като си спомня какво съм правил тогава, сякаш беше вчера

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        За мен отдавна съм преценил, че потенциалът тук е значителен. Няма нужда да се мятам по разни чуруци и да чакам чудеса.
        Купувате си акции от трейдинга, вземате си дивидента и с него отново купувате акции на трейдинга. Така примерно 10 поредни години и вижте какво се е получило!!!!
        Според мен няма да се налага повече да работите за заплата, което не е малко !

        Нема лошо в Трейдинга ама УЕКО си се изсилил. 10 год, е много време.
        Акциите на всяка компания вървят нагоре и надолу и според мен, независимо от компанията, вероятността в края на 10 годишния период да си на 0 или на съвсем малка печалба/загуба е доста по-голяма от тази, да не работиш за заплата

        Коментар


        • Тайминга не е подходящ
          Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          За мен отдавна съм преценил, че потенциалът тук е значителен. Няма нужда да се мятам по разни чуруци и да чакам чудеса.
          Купувате си акции от трейдинга, вземате си дивидента и с него отново купувате акции на трейдинга. Така примерно 10 поредни години и вижте какво се е получило!!!!
          Според мен няма да се налага повече да работите за заплата, което не е малко !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Грешка, ето я намбър 1

            http://finviz.com/quote.ashx?t=gild
            Поливаме резултатите и ме мързи да споря

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Няма какво да говорим,
              ние сме №1
              Грешка, ето я намбър 1

              http://finviz.com/quote.ashx?t=gild

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Няма какво да говорим,
                ние сме №1
                -"Скокливката" - е кръщелното-" ИМПЕРАТОРСКО " / на Митко/ наименование на ХЕС - Ямбол !
                И тъй като знам че продаде от рано м/у 14,50и 15,00 ,- сега ми е интересно кога ще се реши да се върне на борда на ХЕС , а на теб съм ти предоставил достатъчно база за наблюдение и сравнения с любимката ти , - през следващите 2-3год.!

                Коментар


                • За мен отдавна съм преценил, че потенциалът тук е значителен. Няма нужда да се мятам по разни чуруци и да чакам чудеса.
                  Купувате си акции от трейдинга, вземате си дивидента и с него отново купувате акции на трейдинга. Така примерно 10 поредни години и вижте какво се е получило!!!!
                  Според мен няма да се налага повече да работите за заплата, което не е малко !

                  Коментар


                  • Няма какво да говорим,
                    ние сме №1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Яхо-о-о-о: 40%.
                      Димитрий качи ли се на скокливката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Много бавно върви броенето на "ФОРТИС"....5 ,,6 ,,7 а 8 за коя петилетка ще да е ?

                        "- Друга нерегулирана информация 16:25

                        Софарма Трейдинг отчита ръст от 18% в приходите и 40% в печалбата преди данъци за първото шестмесечие на 2014 г. спрямо същия период на 2013 г.
                        Компанията е реализирала продажби, възлизащи с натрупване на 285,798 хил. лв. и печалба преди данъци на 7 млн. лв. през първото полугодие на настоящата година спрямо изминалата."

                        Яхо-о-о-о: 40%.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Много бавно върви броенето на "ФОРТИС"....5 ,,6 ,,7 а 8 за коя петилетка ще да е ?

                          "- Друга нерегулирана информация 16:25

                          Софарма Трейдинг отчита ръст от 18% в приходите и 40% в печалбата преди данъци за първото шестмесечие на 2014 г. спрямо същия период на 2013 г.
                          Компанията е реализирала продажби, възлизащи с натрупване на 285,798 хил. лв. и печалба преди данъци на 7 млн. лв. през първото полугодие на настоящата година спрямо изминалата."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                            Тримесечна може би имаш предвид
                            ТРИ ГОДИНИ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение


                              то има на къде, и имането е много
                              но по моят план R, сега трябва да направи тригодишна почивка
                              Тримесечна може би имаш предвид

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Стига де.... докога да расте?
                                то има на къде, и имането е много
                                но по моят план R, сега трябва да направи тригодишна почивка

                                Коментар

                                Working...
                                X