IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • за дивидента - само питам,
    а на мен няма ли да харесаш някоя знойна, руса варненка???

    Отивам да подремна, спокоен съм като знам че чичо Оги и Митака работят за мен!
    Поздрави на всички!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      ВЕРНО ЛИ ? - Как го разбра

      ВИЖ КАКВО СЪМ ПРИГОТВИЛ ЗА ФОРТИ
      http://www.autoexpo-portal.de/web/gu...Fahrzeug=35981

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        дивидент?
        ВЕРНО ЛИ ? - Как го разбра

        ВИЖ КАКВО СЪМ ПРИГОТВИЛ ЗА ФОРТИ
        http://www.autoexpo-portal.de/web/gu...Fahrzeug=35981
        Last edited by inta53; 11.08.2014, 13:37.

        Коментар


        • За море?

          Коментар


          • дивидент?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение
              Натиска върху групата беше докато Донев притежаваше вестници и идваше от медийната групировка на свинята с частична подкрепа от прокуратурата.
              E, да, де, пак те идват
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • Пак оперативка-на бира. Засичаме колите на доставчиците.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                  По времето на Герб цялата група беше под натиск ,да не се повтори ситуацията след някой месец
                  Натиска върху групата беше докато Донев притежаваше вестници и идваше от медийната групировка на свинята с частична подкрепа от прокуратурата.

                  Коментар


                  • По времето на Герб цялата група беше под натиск ,да не се повтори ситуацията след някой месец

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Няма такова нещо, няма нагоре-надолу, само нагоре върви, набалончвате я постоянно и не можем да заредим качествено
                      Стига набалончвайте вече, оставете я да почине
                      аз това ви го пеех още на 1,4, но кой да чуе

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        Цената нагоре-надолу .....
                        Няма такова нещо, няма нагоре-надолу, само нагоре върви, набалончвате я постоянно и не можем да заредим качествено
                        Стига набалончвайте вече, оставете я да почине
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от e500 Разгледай мнение
                          Аз също много харесвам Софарма Трейдинг и разчитам на дивидентите. Има обаче и неизвестни за бъдещето - най вече дали ще си остане дивидентна компания.
                          сигурен и доходен е само депозита в ---

                          Коментар


                          • Аз също много харесвам Софарма Трейдинг и разчитам на дивидентите. Има обаче и неизвестни за бъдещето - най вече дали ще си остане дивидентна компания.

                            Коментар


                            • Цената нагоре-надолу няма значение за мен. Аз така или иначе само купувам Софарма трейдинг.
                              След 10г ако цената е същата - ще съм с повече акции - повече дивидент. Ако е спаднала ще съм с още повече акции, ако се е покачила - с по-малко.
                              Долу горе крайната сума е константа спрямо предприетата стратегия - само да продължавам да купувам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                                Абе така е, ама .. преди 10 г. всички акции бяха поели мощен път към небето Ако беше влязъл тогава, дали сега щеше да си на +?
                                Уеко се съмнявам
                                Погледни който искаш актив и ще видиш, че за 10 г. ако не си занулил, то обикновено имаме едно излитане и едно мощно пропадане (обусловено обикновено от макро фактори, нямащи пряка връзка с компанията) и в най добрия случай кретаме някъде с малка печалба Остава дивидента да, ама не мисля че в БГ има толкова дивидентни компании че да си живееш от дивидента а цената на акциите да се е вдигнала с инфлацията

                                П.С. Лични наблюдения и заключения на един лаик. Не претендирам да са верни

                                от доста години се занимавам с акции, тази ми е втората "криза"
                                всеки си има път в инвестирането, ама моя май не е този, който описваш
                                2024г пак ще направим преглед

                                Коментар

                                Working...
                                X