IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • привет балонери, още ли се надъхвате !??!
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Я кажи честно ти пазаруваш ли на тия нива, и колко ?
      Инак си е словоблудство.

      Вече 3 дузина пъти чухме за безценния мениджмънт.....бе да не би да са там нещо много сексапилни и да правят с...и на заслужилите акционери

      ПС Една от най големите грешки е да се инвестира емоционално....ще го разбереш по трудния начин
      какво да ти отговоря, освен най-новото:
      "Най-голямата компания по приходи във фармацевтичния сектор през последните четири години според класацията „Капитал Топ 100”, отчита пореден месец на ръстове, както в приходите, така и в печалбата си преди данъци.

      Софарма Трейдинг и през месец юли защитава лидерската си позиция с 12% ръст в приходите си възлизащи на 50 156 хил. лв. спрямо 44 753 хил. лв. реализирани през 2013 г. За месец юли, печалбата преди данъци на компанията е в размер на 1 186 хил. лв., което е нарастване от 1% спрямо 1 172 хил. лв. достигнати през същия месец на миналата година.

      Акумулираните резултати на Софарма Трейдинг за периода януари-юли 2014 г., възлизат на 335 954 хил. лв. или близо 17% спрямо миналата 2013 г. През разглеждания период, компанията отчита и ръст от 33% в печалбaтa преди данъци. До края на юли тази година, Софарма Трейдинг е реализирала общо 8 235 хил. лв. положителен резултат от дейността си. Това е с над 2 млн. лв. повече спрямо същия период на 2013 г."

      Поздрави и успех с АТЕРА!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        ха ха абе то и тука гарантират дивидент! Импе гледаш ли? Екипа на СФТРД е безценен, както и бизнес нюха и подкрепата на мажоритаря
        Я кажи честно ти пазаруваш ли на тия нива, и колко ?
        Инак си е словоблудство.

        Вече 3 дузина пъти чухме за безценния мениджмънт.....бе да не би да са там нещо много сексапилни и да правят с...и на заслужилите акционери

        ПС Една от най големите грешки е да се инвестира емоционално....ще го разбереш по трудния начин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от h.petrov Разгледай мнение
          Моля, важното е, че и двамата сме доволни Joz.

          23 стотинки са малко над 4% при тези цени, преди на цена 1,70 дваха 17 ст. или 10 %. Който се стреми към дивидент - Атера, Жабоци, Хим(привилегия) и др. които дават около 10% доходност.

          Към момента номера със заемния ресур работи, но докога ще намират евтино кредитиране?

          Хора в сектора казват, че основният им успех в последно време се дължи на ВРЕМЕННИ проблеми в Либра, промени в ръководството и др.

          И 2 и 10 лв. са фантастика, пък след време ще видим.

          Акцията като сектор, мениджмънт е супер, но условията в Бг не са нормални. Радост ми донесе голяма, сега други са ми фаворитите за следващите 2-3 години.

          Успех на всички, които имат!


          Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК.
          ха ха абе то и тука гарантират дивидент! Импе гледаш ли? Екипа на СФТРД е безценен, както и бизнес нюха и подкрепата на мажоритаря
          Last edited by tony1975; 29.08.2014, 14:23.

          Коментар


          • Моля, важното е, че и двамата сме доволни Joz.

            23 стотинки са малко над 4% при тези цени, преди на цена 1,70 дваха 17 ст. или 10 %. Който се стреми към дивидент - Атера, Жабоци, Хим(привилегия) и др. които дават около 10% доходност.

            Към момента номера със заемния ресур работи, но докога ще намират евтино кредитиране?

            Хора в сектора казват, че основният им успех в последно време се дължи на ВРЕМЕННИ проблеми в Либра, промени в ръководството и др.

            И 2 и 10 лв. са фантастика, пък след време ще видим.

            Акцията като сектор, мениджмънт е супер, но условията в Бг не са нормални. Радост ми донесе голяма, сега други са ми фаворитите за следващите 2-3 години.

            Успех на всички, които имат!


            Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от h.petrov Разгледай мнение
              Мда, аз моите също ги махнах тези дни, само че в графата "Сделки".

              След избори време ги чакам устремени към 2.5 лв., че си спомням преди какво беше. А преди време много чакаха и Хим на 20...

              Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК.
              Благодаря ти, значи от теб съм купил тия дни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от h.petrov Разгледай мнение
                Мда, аз моите също ги махнах тези дни, само че в графата "Сделки".

                След избори време ги чакам устремени към 2.5 лв., че си спомням преди какво беше. А преди време много чакаха и Хим на 20...

                Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК.
                ха - майтапчия!
                2,50 при 23стинки дивидент и вероятно догодина по-голям - майтапиш се!
                ако стане - те тогава такъв заем ще изплющя....

                Коментар


                • Мда, аз моите също ги махнах тези дни, само че в графата "Сделки".

                  След избори време ги чакам устремени към 2.5 лв., че си спомням преди какво беше. А преди време много чакаха и Хим на 20...

                  Не е препоръка за покупко-продажба на ЦК.

                  Коментар


                  • тук 5000бр ги махнаха пътя към 10лв става все по-кратък!

                    Коментар


                    • миналата година дивидента съм получил на 30.08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        ЗАСЕДАНИЕТО Е ПРИ ЗАКРИТИ БРАТИ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          браво, поздрави!
                          кажи какъв е баса там той е за сфи, а ти за сфтрд?

                          ЗАСЕДАНИЕТО Е ПРИ ЗАКРИТИ БРАТИ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            С колегата Inta53 от вчера правим оперативка на Бялата лагуна.
                            браво, поздрави!
                            кажи какъв е баса там той е за сфи, а ти за сфтрд?

                            Коментар


                            • С колегата Inta53 от вчера правим оперативка на Бялата лагуна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                грешиш - ела на оса да видиш за каква компания и за какъв екип става дума!
                                Остави го: Прецаканото само "бльъ-бльъ-бльъ".
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X