IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    според мен 25-26ст
    и каква дивидентна доходност се получава при сегашната цена на акцията

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      според мен 25-26ст


      ГОЛЯМА ЦИЦИЯ СИ , - сакън да се не оръси Чича ти !
      Какво ще е ,ако да е 0,30 ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        За 0,30 лв. дивидент да се точим ли?
        според мен 25-26ст

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Добре е - нали ???
          От мен - ОТЛИЧНО !!!!!
          За мен продажбите за 2014г ще бъдат 575 мил, а чистата печалба 11.9-12 мли лв.



          Приходи от 46 635 хил. лева е реализирала Софарма Трейдинг в предпоследния месец на 2014 г. Постигнатите продажби са се повишили с близо 7% спрямо същия период на 2013 г., което е пореден единадесети месец на ръст за компанията – лидер във фармацевтичния сектор.
          Ръст от 1.4% бележи и печалбата преди данъци, реализирана от Софарма Трейдинг. През ноември 2014 г. тя достига 1 050 хил. лева спрямо 1 036 хил. лева за същия месец на 2013 г.
          Акумулираните приходи на компанията за периода януари - ноември 2014 г. се равняват на 526 505 хил. лева, което е с 15% повече спрямо реализираните 459 082 хил. лева през предходната година. Компанията отбелязва ръст от 18% и в печалбата си преди данъци, достигаща 12 054 хил. лева за единадесетте месеца на 2014 г.
          За 0,30 лв. дивидент да се точим ли?
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Добре е - нали ???
            От мен - ОТЛИЧНО !!!!!
            За мен продажбите за 2014г ще бъдат 575 мил, а чистата печалба 11.9-12 мли лв.



            Приходи от 46 635 хил. лева е реализирала Софарма Трейдинг в предпоследния месец на 2014 г. Постигнатите продажби са се повишили с близо 7% спрямо същия период на 2013 г., което е пореден единадесети месец на ръст за компанията – лидер във фармацевтичния сектор.
            Ръст от 1.4% бележи и печалбата преди данъци, реализирана от Софарма Трейдинг. През ноември 2014 г. тя достига 1 050 хил. лева спрямо 1 036 хил. лева за същия месец на 2013 г.
            Акумулираните приходи на компанията за периода януари - ноември 2014 г. се равняват на 526 505 хил. лева, което е с 15% повече спрямо реализираните 459 082 хил. лева през предходната година. Компанията отбелязва ръст от 18% и в печалбата си преди данъци, достигаща 12 054 хил. лева за единадесетте месеца на 2014 г.

            Коментар


            • Хайде ЧНГ с поредния хубав резултат!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975
                е ти пък сега ли чак стопли? А Чайка фарма ги пакетира
                О забравих ги тях

                Коментар


                • От преди близо 10 години се знае, че Актавис и Софарма главно правят амфетамини. Сега към тази група включиха Биовет и Хювефарма на Киро Домуса

                  Коментар


                  • Как ли се справят белите автомобилчета при променените цени на горивата?
                    С интерес чакам отчетите за ноември и декември!
                    Предположения за дивидент?

                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Цената - каквато - такава !!!!!
                      ....
                      мдааа ....
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Ще те подсетя като му дойде времето , знаеш че съм архивар !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Сега те сметнах на + 72% си от 3,20 до 5,50 , та не съм се отказал от облога за след ~2,5 год
                          заслугите за +72% са изцяло на трейдинга
                          а какъв облог, че съм забравил?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            имах предвид успешно развитие на компанията, цената - каквото стане


                            Сега те сметнах на + 72% си от 3,20 до 5,50 , та не съм се отказал от облога за след ~2,5 год

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              ХА ДАНО ! ама чак пък толкова - едва ли !
                              имах предвид успешно развитие на компанията, цената - каквото стане

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Изпращам една много успешна година - заедно със Софарма трейдинг !!!!!!
                                За следващата - пожелавам си пак същото !!!
                                Здраве, успехи и късмет на мениджмънта - г-н Донев, г-н Димитров и всички от екипа !!!!!!

                                ХА ДАНО ! ама чак пък толкова - едва ли !

                                Коментар

                                Working...
                                X