IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
    Е колко по-високи цени
    Тези не са ли достатъчни спрямо отчетите за изминалата година?
    За миналата да, но в бъдеще не се знае, аз съм оптимист

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
      Компанията е жива това е важно, ликвидността ще се появи, като му дойде времето и на по-високи цени.
      Е колко по-високи цени
      Тези не са ли достатъчни спрямо отчетите за изминалата година?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
        Тук съвсем умря ликвидността
        Компанията е жива това е важно, ликвидността ще се появи, като му дойде времето и на по-високи цени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Тони, не че съм настроено негативно, но точно такива са положителните очаквания за печалбата още след 2ро тримесечие според мен и няма положителна изненада над тези очаквания. Понеже не е спирано от търговия, и се е търгувало през този период, логичното ми предположение е, че новината вече си е калкулирана и то не от вчера или оня ден а вероятно преди месеци.
          ....

          Коментар


          • Тук съвсем умря ликвидността

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
              Значи последно си стискаме ръцете на 26.5 ст.. Има ли сделка ?
              27 давам аз, по кръгло

              Коментар


              • Значи последно си стискаме ръцете на 26.5 ст.. Има ли сделка ?
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  13млн печалба за годината БРАВО!

                  Софарма Трейдинг АД приключи в лидерски стил и последния месец на 2014 година с приходи възлизащи на 50 169 хил. лева. Реализираните продажби на стока са се увеличили с близо 5%, спрямо същия период на 2013 година.
                  През декември 2014 г. печалбата преди данъци на компанията достига 1 046 хил. лева, което е с 1% повече спрямо същия месец на 2013 година.
                  Акумулираните продажби на Софарма Трейдинг АД за дванадесетте месеца на 2014 година достигат 576 674 хил. лева спрямо 507 021 хил. лева през 2013 г. Така за периода януари-декември компанията е увеличила продажбите си с близо 14% в сравнение с предходната година. За същия период Софарма Трейдинг отчита и 16% ръст в акумулираната печалба преди данъци, която достига 13 100 хил. лева, спрямо 11 296 хил. лева за 2013 г.
                  Тони, не че съм настроено негативно, но точно такива са положителните очаквания за печалбата още след 2ро тримесечие според мен и няма положителна изненада над тези очаквания. Понеже не е спирано от търговия, и се е търгувало през този период, логичното ми предположение е, че новината вече си е калкулирана и то не от вчера или оня ден а вероятно преди месеци.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • 13млн печалба за годината БРАВО!

                    Софарма Трейдинг АД приключи в лидерски стил и последния месец на 2014 година с приходи възлизащи на 50 169 хил. лева. Реализираните продажби на стока са се увеличили с близо 5%, спрямо същия период на 2013 година.
                    През декември 2014 г. печалбата преди данъци на компанията достига 1 046 хил. лева, което е с 1% повече спрямо същия месец на 2013 година.
                    Акумулираните продажби на Софарма Трейдинг АД за дванадесетте месеца на 2014 година достигат 576 674 хил. лева спрямо 507 021 хил. лева през 2013 г. Така за периода януари-декември компанията е увеличила продажбите си с близо 14% в сравнение с предходната година. За същия период Софарма Трейдинг отчита и 16% ръст в акумулираната печалба преди данъци, която достига 13 100 хил. лева, спрямо 11 296 хил. лева за 2013 г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      От холдинга ли са?

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/watch?v=ZL-KrjkGpZM

                        Коментар


                        • Страницата на Софарма трейдинг във Фейсбук !!!

                          https://www.facebook.com/SOPHARMA?fref=ts

                          Коментар


                          • Благодаря на всички за поздравленията !!!
                            Не случайно те са в темата на Софарма трейдинг !!!!!!

                            https://www.youtube.com/watch?v=W61iVEIDO_Y

                            Коментар


                            • ЧРД Веско здраве щастие и благополучие!

                              Ти си от хората, които придават качество форума!

                              Дано трейдинга да ни радва с все по-големи дивиденти за реинвестиране!

                              Коментар


                              • Честит Рожден ден и от мен Форти.....много здраве,щастие и успех....но последното така или иначе си го имаш....
                                НАЗДРАВЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X