IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Нещо за отчета няма ли да кажете?
    от мен - отлично
    чакам срещите на ОС

    Коментар


    • Нещо за отчета няма ли да кажете?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        +1
        +1 Браво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          благодаря, Мите!
          хайде на това оса с Нушито
          Хе-хе: ще и предам.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Не съм правил подробен анализ тук, но ми се струва, че има забавяне в ръста на приходите. Ръст има, но е по-бавен от предходната и по-предходната година. Може и да греша - както казах, не съм проверявал данните от отчетите.

            Коментар


            • И през февруари 2015 г. Софарма Трейдинг АД продължава възходящото си развитие, запазвайки лидерската си позиция във фармацевтичния сектор. Приходите на компанията бележат ръст от 3% спрямо същия период на миналата година. Така те достигат 48 921 хил. лв. в сравнение с отчетените през 2014 г. 47 404 хил. лв.
              Ръст от близо 1% отбелязват и акумулираните приходи на компанията. Само за първите два месеца на годината те достигат 100 950 хил. лв. в сравнение с 99 977 хил. лв. за 2014 г.
              Печалбата преди данъци на Софарма Трейдинг АД регистрирана през месеците януари и февруари на настоящата година също нараства с 1%. Тя достига обща сума от 2 444 хил. лв. като само за февруари стойността й е 880 хил. лв.

              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Честит Рожден ден, драги приятелю Тони - ного здраве и щастие и успехи ти желая.

                благодаря, Мите!
                хайде на това оса с Нушито

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Ч.Р.Д., Тони.Километри здраве и тонове късмет.
                  благодаря!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Благодаря!!! Да ти се връща!!!
                    Дъщерята каза че очаква зетя повече акции да има - действай!
                    вече е направено

                    Коментар


                    • Честит Рожден ден, драги приятелю Тони - ного здраве и щастие и успехи ти желая.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Ч.Р.Д., Тони.Километри здраве и тонове късмет.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                          Честит празник и от мен - само здраве и щастие в семейството. Другото.... само ще дойде.
                          Благодаря! Почерпката ще е като се видим на оса.

                          Коментар


                          • Честит празник и от мен - само здраве и щастие в семейството. Другото.... само ще дойде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Честит рожден ден на най-най акционера тук - Тони !!!!!!!!!! Да си жив и здрав, много да печелиш точно от тази позиция, всичко да ти е наред, да нямаш проблеми, голяма зестра да събереш !!!!!!!!!!
                              агнето го носи на ОС
                              Благодаря!!! Да ти се връща!!!
                              Дъщерята каза че очаква зетя повече акции да има - действай!
                              Last edited by tony1975; 23.03.2015, 08:44.

                              Коментар


                              • Честит рожден ден на най-най акционера тук - Тони !!!!!!!!!! Да си жив и здрав, много да печелиш точно от тази позиция, всичко да ти е наред, да нямаш проблеми, голяма зестра да събереш !!!!!!!!!!
                                агнето го носи на ОС

                                Коментар

                                Working...
                                X