IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    на 5лв желязо, а на 10лв - стомана
    На 50 - ...чешмата
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      на 5лв желязо, а на 10лв - стомана
      Така е, стоманата се прави от желязо и още нещо, трябва търпение и вяра, ще стане и чугун!

      Коментар


      • или ще купя отново акции на добра цена или ще отчета капиталова печалба

        Коментар


        • Брей, машини са!

          Коментар


          • нали четохте интервюто ???
            и късмет да е - важното е да съм тук

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
              Не компания, а желязо!
              на 5лв желязо, а на 10лв - стомана

              Коментар


              • Не компания, а желязо!

                Коментар


                • Бива, бива...

                  Коментар


                  • Нещо ??????????
                    И ????
                    как е?????

                    от мен отлично, аз не очаквах - обаче приятна изненада

                    Коментар


                    • Положителният темп, който Софарма Трейдинг АД следва в своето развитие, продължава и през 2015 година. С постигнатите резултати през март, компанията отбелязва най-висок ръст в приходите от продажби и печалбата преди данъци от началото на годината.

                      С 19% са се увеличили продажбите на компанията през третия месец на 2015 г., достигайки до 52 128 хил. лв. в сравнение с реализираните 43 987 хил. лв. през 2014 г. За същия период, печалбата преди данъци на Софарма Трейдинг АД е нараснала с 18% до 1 138 хил. лв. За сравнение през март миналата година тя е 962 хил. лв.

                      Акумулираните продажби на компанията за първото тримесечие на годината също бележат ръст. За периода януари – март те достигат до 153 078 хил. лв. спрямо реализирания 143 964 хил. лв. за 2014 г. Отчетената за същия период печалба преди данъци възлиза на 3 582 хил. лв. спрямо 3 393 хил. лв., реализирани през първите три месеца на предходната година.
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Не съм правил подробен анализ тук, но ми се струва, че има забавяне в ръста на приходите. Ръст има, но е по-бавен от предходната и по-предходната година. Може и да греша - както казах, не съм проверявал данните от отчетите.
                        В момента правя точно това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          ами какво да кажа: - "Ние можем това, което за другите е забранено!"

                          Това возило е нищо.
                          Някога се показваха на снимки цели камиони на Девин и Оргахим.
                          И цяла чешма на фармата имаше даже.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Лоша фирма.Гадна.Нека и продават акциите мръсни.
                            Нека, нека
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Някой обръща ли внимание на търговията тук? Има едни интересни числа...

                              Коментар


                              • Лоша фирма.Гадна.Нека и продават акциите мръсни.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X