IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • http://www.investor.bg/novini-i-anal...pazari-195055/

    - А от акции би следвало да е съставен портфейлът?

    Бившите депозанти предпочитат главно дивидентски акции и конструират такива портфейли, но тук вече се намесва трето лице – консултант. Било то близък познат, който вече има опит на БФБ, или първоначална консултация с инвестиционен посредник. Тук могат да се споменат акции като Спиди АД, Софарма Трейдинг АД, Софарма Имоти АДСИЦ, М+С Хидравлик АД, Стара Планина холд АД, Трейс Груп холд АД, Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ и други.

    Важно е да се отбележи, че споменатите акции категорично нямат характеристиките на депозит и бидейки сами по себе си акции, носят една от най-високите степени на риск*. Но предвид малкия избор, който имаме на БФБ и на практика липсващия вторичен и много зле регулиран облигационен пазар, изключвам всякакви други активи, като облигации, както и балансирани и консервативни ДФ.
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Остава точно месец.Почвайте обратното броене.
      30

      Коментар


      • Остава точно месец.Почвайте обратното броене.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Предлагам на ОС да се запозная с колегите от форума и с когото още трябва !!!
          Аз също ще се радвам да се запозная с колегите и с участниците от форума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
            Здравейте, от скоро съм притежател на малък пакет акции и също мога да кажа, че чакам с нетърпение ОС.
            Предлагам на ОС да се запозная с колегите от форума и с когото още трябва !!!

            Коментар


            • Здравейте, от скоро съм притежател на малък пакет акции и също мога да кажа, че чакам с нетърпение ОС.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                На мен ми е приятно да присъствам на тези срещи. Да се видя с г-н Донев, с мениджмънта, с колегите.
                С най-най-голямо удоволствие тръгвам, пътувам, присъствам. И ми е кофти, като си тръгвам - чак след година пак ще се ходи там !!!!!
                +1

                Коментар


                • На мен ми е приятно да присъствам на тези срещи. Да се видя с г-н Донев, с мениджмънта, с колегите.
                  С най-най-голямо удоволствие тръгвам, пътувам, присъствам. И ми е кофти, като си тръгвам - чак след година пак ще се ходи там !!!!!

                  Коментар


                  • Мани кафето - обожавам гледката от кабинетът на г-н Донев - завиждам му направо - аз ако бях, направо щях да си живея там.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Големи мераци, голямо нещо

                      легенди вече се носят ей!!!

                      Коментар


                      • Големи мераци, голямо нещо

                        Коментар


                        • Форти стига си ми ги канил на кафе, че за нас няма да има място и ще тряя да оставаме на механа с чичо Оги

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            за кафето трябва да имаш натрупани поне 1000 поста във форума
                            колкото повече толкова по близо на масата до него.
                            То нещо като обяд с Бъфет е това кафе хехе
                            Винаги съм се чудил на "дарбата" на българина да иронизира и се надсмива на всяко хубаво нещо, което е по-скоро хубав прецедент и добър пример за много мажоритари!
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • за кафето трябва да имаш натрупани поне 1000 поста във форума
                              колкото повече толкова по близо на масата до него.
                              То нещо като обяд с Бъфет е това кафе хехе

                              Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Доколкото разбрах за кафето с чичо Оги няма специални допуски.Щото аз имам допуск до КИ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
                                благодаря за топлото посрещане на първия ми пост в този форум
                                Добре дошъл на борда!
                                1. Трябва да изпратиш снимка на поне двама пребити ромове на Импето!
                                2. Предоставяш ми извлечение че си превел "скромна" сума по сметката на фонда ни с Фортис


                                ШЕГУВАМ СЕ!
                                Нищо не ти трябва освен доказателство че си ти(демек л.к.) и хубаво настроение за среща с хубави хора!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X