IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    за кафето трябва да имаш натрупани поне 1000 поста във форума
    колкото повече толкова по близо на масата до него.
    То нещо като обяд с Бъфет е това кафе хехе
    Винаги съм се чудил на "дарбата" на българина да иронизира и се надсмива на всяко хубаво нещо, което е по-скоро хубав прецедент и добър пример за много мажоритари!
    Поздрави!

    Коментар


    • за кафето трябва да имаш натрупани поне 1000 поста във форума
      колкото повече толкова по близо на масата до него.
      То нещо като обяд с Бъфет е това кафе хехе

      Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Доколкото разбрах за кафето с чичо Оги няма специални допуски.Щото аз имам допуск до КИ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
        благодаря за топлото посрещане на първия ми пост в този форум
        Добре дошъл на борда!
        1. Трябва да изпратиш снимка на поне двама пребити ромове на Импето!
        2. Предоставяш ми извлечение че си превел "скромна" сума по сметката на фонда ни с Фортис


        ШЕГУВАМ СЕ!
        Нищо не ти трябва освен доказателство че си ти(демек л.к.) и хубаво настроение за среща с хубави хора!!!

        Коментар


        • Доколкото разбрах за кафето с чичо Оги няма специални допуски.Щото аз имам допуск до КИ.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
            благодаря за топлото посрещане на първия ми пост в този форум
            както написа колегата само лична карта
            ще се радвам да се видим на ОС

            Коментар


            • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
              Какво е нужно, за да се присъства на общото събрание? На скоро купих малък пакет акции от интерес именно за общото събрание, но не съм сигурен това достатъчно ли е
              Трябва ли да се носят някакви документи и нужно ли е да се заяви предварително желанието за присъствие?
              Ако имаш акции на твое име на дадено дружество за да присъстваш на ОСА на същото дружество ти трябва само лична карта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                По тази позиция друго освен овчи ентусиазъм и излишни пари, не е нужно.
                Доста скъпа акция.
                благодаря за топлото посрещане на първия ми пост в този форум

                Коментар


                • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
                  Какво е нужно, за да се присъства на общото събрание? На скоро купих малък пакет акции от интерес именно за общото събрание, но не съм сигурен това достатъчно ли е
                  Трябва ли да се носят някакви документи и нужно ли е да се заяви предварително желанието за присъствие?
                  По тази позиция друго освен овчи ентусиазъм и излишни пари, не е нужно.
                  Доста скъпа акция.
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Какво е нужно, за да се присъства на общото събрание? На скоро купих малък пакет акции от интерес именно за общото събрание, но не съм сигурен това достатъчно ли е
                    Трябва ли да се носят някакви документи и нужно ли е да се заяви предварително желанието за присъствие?

                    Коментар


                    • http://www.washingtonpost.com/busine...e81_story.html

                      Коментар


                      • Подходете сериозно колеги, който му е интересно - да заповяда.
                        Аз пътувам за деня над 650 км, за да присъствам на събранията - това осма поредна година.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ела, бе
                          Не искам да си нарушавам традицията Пък и от Пловдив до София трябва да пътувам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Няма да идвам. На никое събрание няма да ходя.
                            Ела, бе
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Ами отиди да се запознаете
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Ама едва ли ме знае чичо ви
                                Ами отиди да се запознаете

                                Коментар

                                Working...
                                X