IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще мине време преди обектите на Трейдинга да станат някакъв фактор на пазара. Въпреки това, началото го оценявам като добро. Харесва ми как са брандирани, мърчандайзинга също е добър, но си трябва по-сериозно покритие.

    Коментар


    • Вчера все пак стигнах до аптеката София да я видя. Каня се от ОС, но все не намирах време. Така. Впечатления. Хубава е, но мястото и ми се стори не толкова оживено. Имам предвид, че в близост има МОЛ (е не е от най вървежните, но все пак е МОЛ), а аптеката е в малка уличка в близост до него. Ако не знам къде е и не я търся целенасочено, не бих попаднала там.
      Обслужването ми хареса. С влизането се ориентирах и намерих нещата които ме интересуваха. Медицинска козметика за малчо и слъцезащитен са почивката ни. Обща цена 50+лв. Добре е.
      На касата попитах за това дали приемат лекарства с изтекъл срок на годност. Отговор НЕ. Нямали договор с фирма за изкупуване на вредни отпадъци. Това не ми хареса. Не знам дали тук трябва да питам, но вие какво правите с такива лекарства? Знаете ли къде в София мога да ги дам? Все пак са химикали и не е редно да отиват нито в канализацията, нито на сметището.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Ако не се лъжа, днес е последен ден за покупка с право на дивидент.
        Да

        Коментар


        • Ако не се лъжа, днес е последен ден за покупка с право на дивидент.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
            Колко е дивидента тука ?
            0.27 лв.

            Коментар


            • Колко е дивидента тука ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                Това пише
                мерси
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Това пише

                  Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 01.07.2015 год
                  Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                  Коментар


                  • кога се пада последен ден за търговия на акции с право на дивидент?
                    не пише в уведомлението
                    Не-заслужил инвеститор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                      +1
                      A защо маржа пада почти 5% ?

                      Коментар


                      • Като лидер на фармацевтичния пазар в България, Софарма Трейдинг АД продължава да бъде и предпочитан бизнес партньор. Само през май, компанията е реализирала продажби на стока на стойност 47 192 хил. лв. или със 7% повече спрямо същия период на миналата година.

                        През май, Софарма Трейдинг АД отчита печалба преди данъци възлизаща на 877 хил. лв., като за петте месеца на годината, акумулираната сума на тази печалба достига 5 895 хил. лв. спрямо 5 880 хил. лв. отчетени през същия период на 2014 г.

                        В същото време, за периода януари-май акумулираните продажби на Софарма Трейдинг АД нарастват с 5% до 247 146 хил. лв. спрямо реализираните 236 540 хил. лв. през миналата година.

                        +1

                        Коментар


                        • Attached Files

                          Коментар


                          • http://www.capital.bg/biznes/kompani...nti_na_2014_g/

                            Коментар


                            • Информация от X3News:

                              Като лидер на фармацевтичния пазар в България, Софарма Трейдинг АД продължава да бъде и предпочитан бизнес партньор. Само през май, компанията е реализирала продажби на стока на стойност 47 192 хил. лв. или със 7% повече спрямо същия период на миналата година.

                              През май, Софарма Трейдинг АД отчита печалба преди данъци възлизаща на 877 хил. лв., като за петте месеца на годината, акумулираната сума на тази печалба достига 5 895 хил. лв. спрямо 5 880 хил. лв. отчетени през същия период на 2014 г.

                              В същото време, за периода януари-май акумулираните продажби на Софарма Трейдинг АД нарастват с 5% до 247 146 хил. лв. спрямо реализираните 236 540 хил. лв. през миналата година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                                Импе ти ли нареди 111 бр. на BSO
                                Защо пък да трябва да съм аз?




                                Неаз.


                                .
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X