IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Като кацне какво ще го правите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      И аз подкрепих малко, но от сърце! Което ме подсеща - кога да очакваме дивидентите?
      Аз мисля: ще пъкне в началото на септемврий. Но само мисля - нямам инфо един вид.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Не е важно дали са му повече акциите.Важното пазарната им капитализация да е по-голяма.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Когато и да го преведат, аз този дивидент отдавна го похарчих.
          До другия дивидент, ти желая повече акции да имаш :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
            2014 е преведен на 1.9.,2013-на 30.8.,вероятно началото на септември ще да е,най-късно 18.9.
            Когато и да го преведат, аз този дивидент отдавна го похарчих.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
              2014 е преведен на 1.9.,2013-на 30.8.,вероятно началото на септември ще да е,най-късно 18.9.
              Е значи да очакваме включване
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Табаците вече харчат дивидента, а ние кога да го чакаме?
                2014 е преведен на 1.9.,2013-на 30.8.,вероятно началото на септември ще да е,най-късно 18.9.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
                  Понеделник ходих в сейба (най-удобно ми е до вкъщи). Пренаредили са цялата аптека по подобен начин на SOpharmacy. Предполагам че ще направят това с цялата верига, защото е много по-удобно щандовете да са по категории вместо по марки. Софармата са на правилна посока с аптеките, но ми се струва че им трябва по-голяма и бърза експанзия преди другите да се преориентират към техния модел и после единствено да се борят със стотинките в цената.
                  Ако с копиране ставаше, кученцето отдавна щеше да е касапин, а зайчето футболист в Реал!!!

                  Коментар


                  • Табаците вече харчат дивидента, а ние кога да го чакаме?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Понеделник ходих в сейба (най-удобно ми е до вкъщи). Пренаредили са цялата аптека по подобен начин на SOpharmacy. Предполагам че ще направят това с цялата верига, защото е много по-удобно щандовете да са по категории вместо по марки. Софармата са на правилна посока с аптеките, но ми се струва че им трябва по-голяма и бърза експанзия преди другите да се преориентират към техния модел и после единствено да се борят със стотинките в цената.

                      Коментар


                      • http://sopharmacy.bg/

                        Гледам някаква клубна карта са пуснали, но за само две аптеки заслужава ли си?
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • И аз подкрепих малко, но от сърце! Което ме подсеща - кога да очакваме дивидентите?

                          Коментар


                          • Ще имат ли смелост натискащите цената с някакви си 5900 броя акции да продадат под 5 лева?

                            Или само показват колко акции имат
                            Last edited by Joz; 31.07.2015, 11:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                              Как смятате, дали тази новина с укриването на данъците от чичо Оги, може да окаже някакво пряко или косвено влияние върху компанията ?
                              Не виждаш ли колко си пролича По-добре се моли да не измислят някакво ново допълнение на закона за земите собсtвености на чужденци
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Отписали са най-после онези задължения към акционери от аукциона за неизползвани права (880 к). Вероятно са обезценили за сметка на това някое вземане, защото не се усеща в печалбата.
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X