IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И при мен няма нищо. Е, все някога ще дойде

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      дивидента кацна по сметчицата ми
      Това при кой посредник ? В Карол още ги няма !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        дивидента кацна по сметчицата ми



        Днес ще е вторият ми - Свети Парастас , и Трейса трябва да се отчетат !
        Сполай Ви добри Вестоносецо , - това си бе изненада !

        Коментар


        • Не помня колко пари имах по сметката си, за да кажа дали и моят дивидент е кацнал.

          Или както е казал народът - "Да ти таковам ма**та и да ти имам проблемите - да не знаеш колко пари имаш..."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            дивидента кацна по сметчицата ми
            ехаааааа

            Коментар


            • дивидента кацна по сметчицата ми
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                хем саркастично, хем любопитно
                + за синтактичната редакция, не ми се искаше да го правя на въпрос, но винаги е хубаво да забележи човек че бфб-играчите са на ниво и като обща култура, (четмо и писмо)
                За останалото - да любопитно съм наистина, да видя, с какъв аршин ще мери чичо медика и защо ако я има, се е получила разликата със севто. При севтополис беше грозна картината с падащия коефициент на сливане при втора стъпка. Не знам защо така го реши там, но като се заинати - няма мърдане. Все пак хакционерите на фармата са били по-облагодетелствани от сделката, следва, че и ако с медика е така, то фармата започва да изглежда и атрактивна при още спад на цените. Чувал си че гладна кокошка просо сънува, е ако се случи на реално не бих се притеснило да съм кокошката и да клъвна нещо от просото, а не виждам пък кой ли играч не е постоянно гладен за добра папирка. "Хиеним" и "чакалим" с две думи казано ) Разбира се, винаги човек трябва да държи няколко варианта в ръкава, не е само чичовия папир, които може да е интересен
                Last edited by precakanoto; 31.08.2015, 19:59.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  От чичо разбира се, той е нещо като бфб-икона. Освен това събитието е минало вече и забравено, няма защо да се връщаме със задна дата. А и сегашното оса мина. Надявам се да не спират с дивидента тук, донякъде и защото от него има нужда и самата фарма. Като каза медика се замислих там кога се очаква сливането, имаше някаква процедура, знаеш ли на какъв етап са стигнали, все пак си бил акционер там. Има ли вече коефициент на сливане като при севтополис, интересно колко биха го извадили като число, двете дружества изглеждаха съизмерими по активите и мисля че и сходен собствен капитал
                  хем саркастично, хем любопитно
                  Last edited by tony1975; 31.08.2015, 19:29.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    От кого искаш автограф на шапката?
                    Да, г-н Донев подари на Императора хапчета през 2008г - на ОС на Медика. Тогава се запознах и с двамата.
                    От чичо разбира се, той е нещо като бфб-икона. Освен това събитието е минало вече и забравено, няма защо да се връщаме със задна дата. А и сегашното оса мина. Надявам се да не спират с дивидента тук, донякъде и защото от него има нужда и самата фарма. Като каза медика се замислих там кога се очаква сливането, имаше някаква процедура, знаеш ли на какъв етап са стигнали, все пак си бил акционер там. Има ли вече коефициент на сливане като при севтополис, интересно колко биха го извадили като число, двете дружества изглеждаха съизмерими по активите и мисля че и сходен собствен капитал
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Не се засягай сега. Шегуваме се, Мисля, че е ясно.
                      За онези шапки си бях казало, че само автографа ще ги направи ценни Иначе най-ценната реклама е чешмата, но Тони не я пуска вече
                      А не си прав за императора, подарявали са му хапчета - може и на майтап да са го направили, но така или иначе, не сме гледали на това на сериозно, пък и той беше категоричен, че засега от трибестани нямал нужда. Може да не ги е изял, а да ги пази при елмазите и сапфирите
                      От кого искаш автограф на шапката?
                      Да, г-н Донев подари на Императора хапчета през 2008г - на ОС на Медика. Тогава се запознах и с двамата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        аз си взех шапка
                        не мога да ти пратя, защото си ги нося
                        хапчета не са давали на никого
                        друго???
                        Не се засягай сега. Шегуваме се, Мисля, че е ясно.
                        За онези шапки си бях казало, че само автографа ще ги направи ценни Иначе най-ценната реклама е чешмата, но Тони не я пуска вече
                        А не си прав за императора, подарявали са му хапчета - може и на майтап да са го направили, но така или иначе, не сме гледали на това на сериозно, пък и той беше категоричен, че засега от трибестани нямал нужда. Може да не ги е изял, а да ги пази при елмазите и сапфирите
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          поемам ангажимент на следващото ОС ако присъстваш за ти подаря хапчета
                          така бива ли?
                          Жалко, че нямам тук и няма да присъствам, но иначе имам и аз нужда от някои...
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            А е трябвало да го направят
                            поемам ангажимент на следващото ОС ако присъстваш за ти подаря хапчета
                            така бива ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              хапчета не са давали на никого
                              А е трябвало да го направят
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Кире, не раздаваха ли и шапки за оса!?
                                аз си взех шапка
                                не мога да ти пратя, защото си ги нося
                                хапчета не са давали на никого
                                друго???

                                Коментар

                                Working...
                                X