IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е тя се вижда , а не искам да те разголвам ...- душата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      - Аз очаквах пушилка да видя тук и при "Мак........ата" ти любимка .... а няма никой и нищо , освен ако не е твоя последната ...малеееейй голем си бееей
      не съм аз ЗАСЕГА
      каква е последната голяма поръчка?

      Коментар


      • Щом вашият е дошъл и аз да скачам тогава ?????

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          моите кацнаха
          готов съм да пазарувам !!!!!!!!!!!!!!


          - Аз очаквах пушилка да видя тук и при "Мак........ата" ти любимка .... а няма никой и нищо , освен ако не е твоя последната ...малеееейй голем си бееей

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            моите кацнаха
            готов съм да пазарувам !!!!!!!!!!!!!!
            И аз нямам търпение да ги наместя, направо ме сърбят ръчичките

            Коментар


            • моите кацнаха
              готов съм да пазарувам !!!!!!!!!!!!!!

              Коментар



              • Малко но от сърце. Догодина поне още толкова ?

                Коментар


                • И при мен няма нищо. Е, все някога ще дойде

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                    дивидента кацна по сметчицата ми
                    Това при кой посредник ? В Карол още ги няма !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                      дивидента кацна по сметчицата ми



                      Днес ще е вторият ми - Свети Парастас , и Трейса трябва да се отчетат !
                      Сполай Ви добри Вестоносецо , - това си бе изненада !

                      Коментар


                      • Не помня колко пари имах по сметката си, за да кажа дали и моят дивидент е кацнал.

                        Или както е казал народът - "Да ти таковам ма**та и да ти имам проблемите - да не знаеш колко пари имаш..."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                          дивидента кацна по сметчицата ми
                          ехаааааа

                          Коментар


                          • дивидента кацна по сметчицата ми
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              хем саркастично, хем любопитно
                              + за синтактичната редакция, не ми се искаше да го правя на въпрос, но винаги е хубаво да забележи човек че бфб-играчите са на ниво и като обща култура, (четмо и писмо)
                              За останалото - да любопитно съм наистина, да видя, с какъв аршин ще мери чичо медика и защо ако я има, се е получила разликата със севто. При севтополис беше грозна картината с падащия коефициент на сливане при втора стъпка. Не знам защо така го реши там, но като се заинати - няма мърдане. Все пак хакционерите на фармата са били по-облагодетелствани от сделката, следва, че и ако с медика е така, то фармата започва да изглежда и атрактивна при още спад на цените. Чувал си че гладна кокошка просо сънува, е ако се случи на реално не бих се притеснило да съм кокошката и да клъвна нещо от просото, а не виждам пък кой ли играч не е постоянно гладен за добра папирка. "Хиеним" и "чакалим" с две думи казано ) Разбира се, винаги човек трябва да държи няколко варианта в ръкава, не е само чичовия папир, които може да е интересен
                              Last edited by precakanoto; 31.08.2015, 20:59.
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                От чичо разбира се, той е нещо като бфб-икона. Освен това събитието е минало вече и забравено, няма защо да се връщаме със задна дата. А и сегашното оса мина. Надявам се да не спират с дивидента тук, донякъде и защото от него има нужда и самата фарма. Като каза медика се замислих там кога се очаква сливането, имаше някаква процедура, знаеш ли на какъв етап са стигнали, все пак си бил акционер там. Има ли вече коефициент на сливане като при севтополис, интересно колко биха го извадили като число, двете дружества изглеждаха съизмерими по активите и мисля че и сходен собствен капитал
                                хем саркастично, хем любопитно
                                Last edited by tony1975; 31.08.2015, 20:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X