IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Абе имали сме дивидент ....


    Да не е за три бири , че не си го усетил???

    Коментар


    • Абе имали сме дивидент ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Явно няма ного желаещи да реинвестират дивидентът туканка, иначе защо цената пада, вместо да се качва?

        Форти - дигни малко де...
        Желаещи има и пари също има, не само от дивидентите. Липсва желание, а тази липса на желание е поради страх (и то обоснован) от по-продължителен, повсеместен спад. Както казах, след няколко месеца може пак да купувам(е).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          паричките пристигнаха и трябва да видя къде да ги похарча
          Е как къде, гроздето вече почна да става ! Джибромицин ще трябва за зимата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Явно няма ного желаещи да реинвестират дивидентът туканка, иначе защо цената пада, вместо да се качва?

            Форти - дигни малко де...
            Ми сигурно е защото имаме достатъчно хартии Импе

            Коментар


            • Явно няма ного желаещи да реинвестират дивидентът туканка, иначе защо цената пада, вместо да се качва?

              Форти - дигни малко де...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Не - нищо не се е вдигнало драстически - как ще се вдигне за един ден?

                Кога съм казал, че правя по 90% на година? И аз - не като тебе - да имам само една компания в портфейлът си - реинвестирам на други места, драги.

                И не казвам чак сега - вчера щом сторих това, мисля, че си признах.
                добре, така да е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  не се брои, защото чак сега казваш
                  явно се е вдигнала цената и ти тръбиш

                  не мога да си го обясня това - непрекъснато нещо въртиш и то 90% с печалба и от голяма
                  а все с някакви мижави бройки глъсуваш
                  криеш ли се - не знам

                  да ме извинява колегата, на който бях обещал нещо, но не издържах
                  Не - нищо не се е вдигнало драстически - как ще се вдигне за един ден?

                  Кога съм казал, че правя по 90% на година? И аз - не като тебе - да имам само една компания в портфейлът си - реинвестирам на други места, драги.

                  И не казвам чак сега - вчера щом сторих това, мисля, че си признах.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Честито А новината на пръва страница показва, че аз вчера - като ми пъкнаха паричките, направил нелоша мънинка инвестицийка.
                    не се брои, защото чак сега казваш
                    явно се е вдигнала цената и ти тръбиш

                    не мога да си го обясня това - непрекъснато нещо въртиш и то 90% с печалба и от голяма
                    а все с някакви мижави бройки глъсуваш
                    криеш ли се - не знам

                    да ме извинява колегата, на който бях обещал нещо, но не издържах

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      паричките пристигнаха и трябва да видя къде да ги похарча
                      Честито А новината на пръва страница показва, че аз вчера - като ми пъкнаха паричките, направил нелоша мънинка инвестицийка.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • паричките пристигнаха и трябва да видя къде да ги похарча

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          От Софарма, трейдинга и сфи, в момента най-изгодна ми се вижда Софарма. Може да купя малко скоро
                          Един вид е така, но аз съм дивидентаджия - затуй: + 50% в Имотаджийското.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Преценявайте колеги!
                            Хубаво е да има за какво да се преценява - нещо по сметките.
                            Сега сте вие на ход !!!
                            успех

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Карол осчетоводиха моя дивидент. Време е за... нищо! След няколко месеца - може би!
                              Голямо чакане ни чака :-)

                              Коментар


                              • Карол осчетоводиха моя дивидент. Време е за... нищо! След няколко месеца - може би!

                                Коментар

                                Working...
                                X