IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И аз като чичо Оги ходя да си правя зъбчета в работно време и като се прибирах що да видя !

    Ще си имаме нова Софармаси в Пловдив!



    Естествено се запознах и с управителя - отварял в края на другия месец. Оказа се служител от предната апека. Двете са от двете страни на покрития пешеходен мост в Пловдив, който свърза Кършияка с Центъра - много оборотно място!


    Поздрави на всички и само СОФАРМА!!!
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
      От сутринта чета разни законодателни промени, които предвиждат и се опитват да въведат и за половината казвам, че е абсурдно да го направят, но знае ли човек. Това е също влиза в тази графа. От друга страна ако го въведат автоматично ще затворят този пазар за малките собственици на аптеки. Ще останат само големите, които могат да се преборят с поредната бумащина.
      Синдигатски номера. Искат много, някои направо абсурдни неща, които дори реално не са им цел. После правят "отстъпка" пред обществото и минава това което реално искат. Гледали сме го тоя филм! Многократно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        Нови регулации "затварят" пазара на аптеки в големите градове

        http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...radove-202470/
        От сутринта чета разни законодателни промени, които предвиждат и се опитват да въведат и за половината казвам, че е абсурдно да го направят, но знае ли човек. Това е също влиза в тази графа. От друга страна ако го въведат автоматично ще затворят този пазар за малките собственици на аптеки. Ще останат само големите, които могат да се преборят с поредната бумащина.

        Коментар


        • Нови регулации "затварят" пазара на аптеки в големите градове

          http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...radove-202470/
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Форти, дай някоя снимка на лъскава кола, ей тъй за настроение, че и тук след Адванса, почва мъката Много скъпо бе
            Мислех да скоча в нещо по-ново от моята кола тази година, но пак останах с нея.
            А и нали чакаме спад - трябва да купувам.
            Бях си харесал Авенсис 1.8 2011-2012 година.
            Ако визираш мен и притесненията за цената - подготвил съм се психически за всичко. Винаги съм приветствал по-ниските цени. Моят план преди 3-4 години беше цената да стои на 2-2.2 лева, но не стана точно така. Това ми донесе по-големи разходи за покупка на нови акции, но това са нещата, аз ги наблюдавам само.
            Какво значение има това дали имаш акции за 20 хил лева или за 10 хил лева - дивидента ще си е все един и същ.
            Ако сега цената е 5лв, утре стане 3 лева, а след 10 години 15 лева - това нещо променя ли??? Може би е от значение ако имаш малък портфейл и гониш космическа доходност. Аз вече нищо не гоня, то само си става!!!

            Коментар


            • Форти, дай някоя снимка на лъскава кола, ей тъй за настроение, че и тук след Адванса, почва мъката Много скъпо бе
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                Голям отлив от Трейдинга. Никой не иска да купува повече?
                По другите позиции да не би да има навалица?!

                Коментар


                • Голям отлив от Трейдинга. Никой не иска да купува повече?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Ми сигурно е защото имаме достатъчно хартии Импе
                    И аз така - не искам да си развалям хубавата бройчичка.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • е моята платформа си почива с месеци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Не съм влизАл в платформата сумА ти време ...


                        - БРАВО на теб ! - и аз излизам в отпуск - дърпам пердето за сега, за да се види каква съм я свършил !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Да не е за три бири , че не си го усетил???
                          Не съм влизАл в платформата сумА ти време ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Абе имали сме дивидент ....


                            Да не е за три бири , че не си го усетил???

                            Коментар


                            • Абе имали сме дивидент ....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Явно няма ного желаещи да реинвестират дивидентът туканка, иначе защо цената пада, вместо да се качва?

                                Форти - дигни малко де...
                                Желаещи има и пари също има, не само от дивидентите. Липсва желание, а тази липса на желание е поради страх (и то обоснован) от по-продължителен, повсеместен спад. Както казах, след няколко месеца може пак да купувам(е).

                                Коментар

                                Working...
                                X