IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дата и час Бр. акции Ед. цена
    28.09.2015 14:12 200000 5.100

    = = = =

    Форти, да не реинвестира дивидента днес ?

    Коментар


    • Мисля, че се движим в правилна посока

      Коментар


      • резултатите са отлични

        Коментар


        • Много добре - БРАВО!
          Цялата група се развива много добре.
          След 2-3 години се надявам такива плодове и от Сърбия да се берат! И СФИ върви с издути платна, абе нямат грешка!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Аферим.

            Аре догодина: 30 стинки дивидент.
            Бива

            Коментар


            • Аферим.

              Аре догодина: 30 стинки дивидент.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Софарма трейдинг АД-София

                Друга нерегулирана информация16:57

                Софарма Трейдинг АД приключи август 2015 г. в типичния си лидерски стил като реализира рекорден за годината ръст в печалбата преди данъци. Увеличението от 76% се формира от постигнатите 1 468 хил. лв. печалба спрямо отчетените 833 хил. лв. през 2014 г.*
                С 10% нарастват и продажбите на стока на компанията през осмия месец на годината. Те достигат 48 708 хил. лв. спрямо 44 480 хил. лв., реализирани през същия период на 2014 г.*
                Реципрочно Софарма Трейдинг АД отчита увеличение спрямо 2014 г. и в акумулираните, отчетени резултати. Така сумата с натрупване на печалбата на компанията от януари до август на настоящата година достига 10 040 хил. лв. или е с 11% повече спрямо миналата година, а продажбите достигат 390 952 хил. лв., отбелязвайки 3% увеличение спрямо 2014 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  предложил съм - точно до моята работа
                  тя и сега е доста вървежна, а аз всеки ден я проверявам за натовареност
                  ама Тони наистина да се разходи из Пловдив по-сериозно...
                  а ти из София !!!!!
                  Ок ще се огледам, ама то София... и централна улица е относително нещо. Много е широк диаметъра.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
                    Ами освен и по другите градове да му дръпнем по една разходка и да търсим, къде има нови аптеки.

                    Форти, в твоя чест, няма ли да отворят една аптека на твоята главна улица? Тъкмо да разширят пазара.
                    предложил съм - точно до моята работа
                    тя и сега е доста вървежна, а аз всеки ден я проверявам за натовареност
                    ама Тони наистина да се разходи из Пловдив по-сериозно...
                    а ти из София !!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
                      Ами освен и по другите градове да му дръпнем по една разходка и да търсим, къде има нови аптеки.

                      Форти, в твоя чест, няма ли да отворят една аптека на твоята главна улица? Тъкмо да разширят пазара.
                      те да вземат вече да активират сайта на аптеките и да дават навременна информация и локации!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        Я се разходи и по други централни улици !!!!
                        Ами освен и по другите градове да му дръпнем по една разходка и да търсим, къде има нови аптеки.

                        Форти, в твоя чест, няма ли да отворят една аптека на твоята главна улица? Тъкмо да разширят пазара.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          Я се разходи и по други централни улици !!!!
                          много работа ве, няма време

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            И аз като чичо Оги ходя да си правя зъбчета в работно време и като се прибирах що да видя !

                            Ще си имаме нова Софармаси в Пловдив!



                            Естествено се запознах и с управителя - отварял в края на другия месец. Оказа се служител от предната апека. Двете са от двете страни на покрития пешеходен мост в Пловдив, който свърза Кършияка с Центъра - много оборотно място!


                            Поздрави на всички и само СОФАРМА!!!
                            Я се разходи и по други централни улици !!!!

                            Коментар


                            • Ехааааааааааааааааааа!!!
                              Добре е, добре !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                И аз като чичо Оги ходя да си правя зъбчета в работно време и като се прибирах що да видя !

                                Ще си имаме нова Софармаси в Пловдив!



                                Естествено се запознах и с управителя - отварял в края на другия месец. Оказа се служител от предната апека. Двете са от двете страни на покрития пешеходен мост в Пловдив, който свърза Кършияка с Центъра - много оборотно място!


                                Поздрави на всички и само СОФАРМА!!!

                                EEEEEEEE Браво, Тони, Хубава новина преди почивните дни.

                                Коментар

                                Working...
                                X