IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ихааа

    Коментар


    • Удри уйно!

      Коментар


      • Ша пия, ша свиря и ша маам кючеци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

          От Юни Чича ,може да купува )
          Може, не го знаем какво мисли /или поне аз не го знам/. На мен лично обаче ми е твърде рано за продажби. Ако/ когато удари 7, ще хвана да смятам дали си струва продажбата и какво ще мога да правя с кеша тогава.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Все някога аптеките и Сърбия трябваше да излезнат на печалба. А ако толоква не могат, винаги могат да се затворят/ продадат. Тази мисъл ме крепеше да не продавам та и да добавям, макар и много плахо. Може и да греша, но това мисля.
            От Юни Чича ,може да купува )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
              Как стана тази работа? До сега консолидацията ни дърпаше надолу, а сега добавя 3 милки към резултата за тримесечие? Ако няма някаква уловка, браво на новия мениджмънт. Имам, но въобще не ги следях напоследък след голямото им зацикляне.
              Затова трябва да се изчака годишния отчет

              Коментар


              • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
                Как стана тази работа? До сега консолидацията ни дърпаше надолу, а сега добавя 3 милки към резултата за тримесечие? Ако няма някаква уловка, браво на новия мениджмънт. Имам, но въобще не ги следях напоследък след голямото им зацикляне.
                Все някога аптеките и Сърбия трябваше да излезнат на печалба. А ако толоква не могат, винаги могат да се затворят/ продадат. Тази мисъл ме крепеше да не продавам та и да добавям, макар и много плахо. Може и да греша, но това мисля.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Чудесно, значи е време да се пренесе и при котировките в абсолютна стойност

                  Иначе сериозно - инфлацията е проблем не по-малко и при разходите /заплати, покупни цени, себестойности и т.н./. Отделно, че въобще не се и доближава до тези числа.
                  Ама със сигурност ИМА стоки на старите производствени цени,които са продадени на новите цени)

                  Коментар


                  • Как стана тази работа? До сега консолидацията ни дърпаше надолу, а сега добавя 3 милки към резултата за тримесечие? Ако няма някаква уловка, браво на новия мениджмънт. Имам, но въобще не ги следях напоследък след голямото им зацикляне.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                      Ами инфлацията им помага в абсолютна стойност ..
                      Чудесно, значи е време да се пренесе и при котировките в абсолютна стойност

                      Иначе сериозно - инфлацията е проблем не по-малко и при разходите /заплати, покупни цени, себестойности и т.н./. Отделно, че въобще не се и доближава до тези числа.
                      Last edited by 15%; 30.05.2022, 18:29.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Ухааа, тук избихме рибата...

                        Печалбата от оперативна дейност скача от 5,9 на 12,7 млн. Общо печалбата от 4,5 на 10 . Само за Април /неконс./ ръст на печалбата 47%.

                        Време и е и на тази акцийка ми се струва да хвръкне като гълъбче
                        Ами инфлацията им помага в абсолютна стойност ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          И ти си прав, ама при капитализация 150 млн и тези резултати какво да реши... Иначе вече е решил за варанти на малко под 8 лева май бяха . Аптеките и Сърбия явно се оправят, това е най-важното.


                          Софикс ще разпъва акордеона пак
                          Яко ще го разпъвам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

                            Мисля че причината за добрият отчет е оттеглянето на Д.Димитров и промяна в работата на компанията.
                            Хубаво е да върнат и Минитата, ако вече не са ги потрошили !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              И ти си прав, ама при капитализация 150 млн и тези резултати какво да реши... Иначе вече е решил за варанти на малко под 8 лева май бяха . Аптеките и Сърбия явно се оправят, това е най-важното.


                              Софикс ще разпъва акордеона пак
                              Мисля че причината за добрият отчет е оттеглянето на Д.Димитров и промяна в работата на компанията.

                              Коментар


                              • Определено много силен отчет! Тази година може да се окаже много добра.

                                Коментар

                                Working...
                                X