IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

    Той е и от двете
    Е гати позицията, щом зависи от настроението на един играч,било чичо ви или баба ви....

    Коментар


    • ПФБК също продаваха та може и те да са хвърлили пакета.

      Ако някой е клъвнал от пакета да каже кой посредник беше.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Сега въпросът е чичо от коя страна е?
        То е ясно, че продава. Въпросът е кой купува.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Сега въпросът е чичо от коя страна е?
          Той е и от двете

          Коментар


          • Аз залагам, че продава.
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Сега въпросът е чичо от коя страна е?
              Утре /в екстри/ ще стане ясно!

              Коментар


              • Сега въпросът е чичо от коя страна е?

                Коментар


                • Ихааа

                  Коментар


                  • Удри уйно!

                    Коментар


                    • Ша пия, ша свиря и ша маам кючеци

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                        От Юни Чича ,може да купува )
                        Може, не го знаем какво мисли /или поне аз не го знам/. На мен лично обаче ми е твърде рано за продажби. Ако/ когато удари 7, ще хвана да смятам дали си струва продажбата и какво ще мога да правя с кеша тогава.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Все някога аптеките и Сърбия трябваше да излезнат на печалба. А ако толоква не могат, винаги могат да се затворят/ продадат. Тази мисъл ме крепеше да не продавам та и да добавям, макар и много плахо. Може и да греша, но това мисля.
                          От Юни Чича ,може да купува )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
                            Как стана тази работа? До сега консолидацията ни дърпаше надолу, а сега добавя 3 милки към резултата за тримесечие? Ако няма някаква уловка, браво на новия мениджмънт. Имам, но въобще не ги следях напоследък след голямото им зацикляне.
                            Затова трябва да се изчака годишния отчет

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение
                              Как стана тази работа? До сега консолидацията ни дърпаше надолу, а сега добавя 3 милки към резултата за тримесечие? Ако няма някаква уловка, браво на новия мениджмънт. Имам, но въобще не ги следях напоследък след голямото им зацикляне.
                              Все някога аптеките и Сърбия трябваше да излезнат на печалба. А ако толоква не могат, винаги могат да се затворят/ продадат. Тази мисъл ме крепеше да не продавам та и да добавям, макар и много плахо. Може и да греша, но това мисля.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Чудесно, значи е време да се пренесе и при котировките в абсолютна стойност

                                Иначе сериозно - инфлацията е проблем не по-малко и при разходите /заплати, покупни цени, себестойности и т.н./. Отделно, че въобще не се и доближава до тези числа.
                                Ама със сигурност ИМА стоки на старите производствени цени,които са продадени на новите цени)

                                Коментар

                                Working...
                                X