IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Чичо ви най добре да вземе да ви осинови !
    Някои са осиновени, а някои други отдавна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Компанията има огромен потенциал, но с честния беУградски частник никога нищо не се знае. Реално това му е перлата в короната, но той си обича врътките в Молдова или пък има да крепи по някаква причина майката, а пък ортака надува имотите. И те така - Да играеш покер с белязани карти никак не е готино, а и основният индикатор от Търговище го няма, така че умната, щото пътят от "г-н Димитров много ги разбира нещата и е мга професионалист, за разлика от теб, цървул" до "добре че се разкара тоя калъф Димитров, че да се оправят резултатите" е доста кратък.

      При други обстоятелства, т.е. друг собственик и без малоумщините в шумадийското, бих се включил стабилно и аз, защото, отново да подчертая, компанията има сериозен потенциал, но при настоящите особености се въздържам - сега давам възможности за дълбокомислени заключения как Грую плюе, което е сигурен индикатор за ъп и т.н. Знаем се, все пак - за останалото се иска и малко повече четене и знания - къде по-лесно е да чакаш на слушалката или седнеш на коленцето
      Компанията е добра, секторът стабилен, обаче доверието е загубено вече. А на нашата борса това трябва да е водещ фактор при инвестиция.

      За съжаление тук нито бизнесът е независим, нито цената отразява неговото представяне. Като добавим сложните връзки между фармацевтичен холдинг и финансова институция, тяхното проявление при различните акции и фактът, че не всеки обича да пие кафе, предпочитам да гледам на други места, вместо да спекулирам тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Като гледам всички чакаме чичо да се включи
        Чичо ви най добре да вземе да ви осинови !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
          Ще има ли и днес йо-йо
          За вчерашното залагам на Р.Д. и купуване от Софарма.
          Успешен ден!



          Като гледам всички чакаме чичо да се включи

          Коментар


          • Ще има ли и днес йо-йо
            За вчерашното залагам на Р.Д. и купуване от Софарма.
            Успешен ден!




            Коментар


            • Компанията има огромен потенциал, но с честния беУградски частник никога нищо не се знае. Реално това му е перлата в короната, но той си обича врътките в Молдова или пък има да крепи по някаква причина майката, а пък ортака надува имотите. И те така - Да играеш покер с белязани карти никак не е готино, а и основният индикатор от Търговище го няма, така че умната, щото пътят от "г-н Димитров много ги разбира нещата и е мга професионалист, за разлика от теб, цървул" до "добре че се разкара тоя калъф Димитров, че да се оправят резултатите" е доста кратък.

              При други обстоятелства, т.е. друг собственик и без малоумщините в шумадийското, бих се включил стабилно и аз, защото, отново да подчертая, компанията има сериозен потенциал, но при настоящите особености се въздържам - сега давам възможности за дълбокомислени заключения как Грую плюе, което е сигурен индикатор за ъп и т.н. Знаем се, все пак - за останалото се иска и малко повече четене и знания - къде по-лесно е да чакаш на слушалката или седнеш на коленцето
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Според мен се прехвърлиха бройки които са тежали от известно време и сега пътя нагоре ще е открит!
                Имам билет за първите редове и ще гледам мача..

                Акцията вече ми е намер 3 в портфейла. Последния консолидиран отчет мисля е заявка за нов епизод от сагата тук
                Пак сме в един отбор Компанията има голям потенциал!

                Коментар


                • Според мен се прехвърлиха бройки които са тежали от известно време и сега пътя нагоре ще е открит!
                  Имам билет за първите редове и ще гледам мача..

                  Акцията вече ми е намер 3 в портфейла. Последния консолидиран отчет мисля е заявка за нов епизод от сагата тук
                  Last edited by Батя; 01.06.2022, 16:17.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Ако мога да перефразирам един бивш министър - егати и борсата, щом тоя комуноиден чичак ѝ е Бъфет-а
                    Ей, големи мрънкачи сте! Човекът създава ликвидност и пак сте недоволни

                    Коментар


                    • От друга страна,- то това пакет ли е - дори 200К няма, а декември какви пакети минаха...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Ако мога да перефразирам един бивш министър - егати и борсата, щом тоя комуноиден чичак ѝ е Бъфет-а
                        За жалост все още берем плодовете на комунизма и държавна сигурност !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          Не, явно е геронтофилка
                          Хайде, хайде ! Нима не знаете, че повечето жени се падат по богати чичковци в предпенсионна възраст ?

                          Коментар


                          • Ако мога да перефразирам един бивш министър - егати и борсата, щом тоя комуноиден чичак ѝ е Бъфет-а
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                              Е, не е така, купувачът на пакета вече е зарадван с 8,6% ръст за 5 минути.

                              Ох, голям съм "късметлия", само заложените са ми уважили, тоя дали нама да ни уважи със 7% бързо прибрани?
                              мнооого скъп ми излезе контролнияяя!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                На бой?
                                Не, явно е геронтофилка

                                Коментар

                                Working...
                                X