IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам днес от рано някой е запретнал ръкави и Софарма и Доверие са на плюс
    Ама не може всички чичови да са "най" едновременно.
    Някъде трябва се продаде та другаде да сe купи!!
    БЕЗ ПРЕПOРЪКА
    Last edited by precakanoto; 06.06.2022, 10:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
      Отзиви от ОСА?
      "Най"

      Коментар


      • Отзиви от ОСА?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Ми не че ги разбирам нещата ни най-малко, но противно на всички трезвомислещи или нахакани в позицията аз мисля че са се вкарали в нулев потенциал.
          И Без значение дали чичо, вуйчо или друг някой роднина ще купува или продава (а може би повече да продава щом е сътворил този чудесен отчет)
          И защо е "чудесен" - ами защото печалба която е 3% от приходите мен ме отказва и ми говори че не е генератор на кеш, че няма сигурни дивиденти и че при всяка криза приходите може да спихнат при което спихва и печалбата
          ...а да кажем, че това е нещо което не сме вече виждали - грях ни на душата
          Теорията в подкрепа на практиката но без препоръка, защото мисля, че основно си губите времето в тая хартишка ...
          и парите също....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Само едно не ми е ясно - защо като ги разбирам толкова нещата, още съм беден като църковна мишка ?

            Хубаво е, че Софарма е изкупила до 5 лева. Ако продавачът е външен, сюжетът на Батя е доста реалистичен. Ако е вътрешен, може до тупкаме топката още известно време. За мен е важно консолидацията да не яде по милион на месец. Ако/ когато това се случи, ще говорим за натегнатата пружина и тук.
            Само че не майката ,а бащата (Донев инвестмънт )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Като гледам как спихват приходите към 1.5 милиарда лева ще са тази година ако така продължават. Все пак държат 1/4 от дистрибуцията на лекарства в България и бая аптеки. Печалбата в консолидираният говори за обръщане на тренда в Сърбия та ще видим. Потенциала е меко казано огромен. Не е препоръка!
              При всяка криза или сътресение - виждаме спих. Дори без дивиденти беше за последно, а уж беше
              най дивидентната от чичовите артии
              дет се вика не сме женени за 1 отчет
              многото приходи лесно варират
              за мен е безсмислена позиция но пак казвам че това за мен и без препоръка
              Да, Ще видим
              Last edited by precakanoto; 02.06.2022, 23:18.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Ми не че ги разбирам нещата ни най-малко, но противно на всички трезвомислещи или нахакани в позицията аз мисля че са се вкарали в нулев потенциал.
                И Без значение дали чичо, вуйчо или друг някой роднина ще купува или продава (а може би повече да продава щом е сътворил този чудесен отчет)
                И защо е "чудесен" - ами защото печалба която е 3% от приходите мен ме отказва и ми говори че не е генератор на кеш, че няма сигурни дивиденти и че при всяка криза приходите може да спихнат при което спихва и печалбата
                ...а да кажем, че това е нещо което не сме вече виждали - грях ни на душата
                Теорията в подкрепа на практиката но без препоръка, защото мисля, че основно си губите времето в тая хартишка ...
                Като гледам как спихват приходите към 1.5 милиарда лева ще са тази година ако така продължават. Все пак държат 1/4 от дистрибуцията на лекарства в България и бая аптеки. Печалбата в консолидираният говори за обръщане на тренда в Сърбия та ще видим. Потенциала е меко казано огромен. Не е препоръка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Само едно не ми е ясно - защо като ги разбирам толкова нещата, още съм беден като църковна мишка ?

                  Хубаво е, че Софарма е изкупила до 5 лева. Ако продавачът е външен, сюжетът на Батя е доста реалистичен. Ако е вътрешен, може до тупкаме топката още известно време. За мен е важно консолидацията да не яде по милион на месец. Ако/ когато това се случи, ще говорим за натегнатата пружина и тук.
                  Хаха, добре самоирония ​​​​​​
                  Споко, успеха и парите са близо.. Щом вече започваш да надушваш борсовите финтове и игри и на най-изпечените играчи, трицифрените доходности скоро ще почукат на вратата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Само едно не ми е ясно - защо като ги разбирам толкова нещата, още съм беден като църковна мишка ?

                    Хубаво е, че Софарма е изкупила до 5 лева. Ако продавачът е външен, сюжетът на Батя е доста реалистичен. Ако е вътрешен, може до тупкаме топката още известно време. За мен е важно консолидацията да не яде по милион на месец. Ако/ когато това се случи, ще говорим за натегнатата пружина и тук.
                    Ми не че ги разбирам нещата ни най-малко, но противно на всички трезвомислещи или нахакани в позицията аз мисля че са се вкарали в нулев потенциал.
                    И Без значение дали чичо, вуйчо или друг някой роднина ще купува или продава (а може би повече да продава щом е сътворил този чудесен отчет)
                    И защо е "чудесен" - ами защото печалба която е 3% от приходите мен ме отказва и ми говори че не е генератор на кеш, че няма сигурни дивиденти и че при всяка криза приходите може да спихнат при което спихва и печалбата
                    ...а да кажем, че това е нещо което не сме вече виждали - грях ни на душата
                    Теорията в подкрепа на практиката но без препоръка, защото мисля, че основно си губите времето в тая хартишка ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Според мен купува Софарма...
                      Само едно не ми е ясно - защо като ги разбирам толкова нещата, още съм беден като църковна мишка ?

                      Хубаво е, че Софарма е изкупила до 5 лева. Ако продавачът е външен, сюжетът на Батя е доста реалистичен. Ако е вътрешен, може до тупкаме топката още известно време. За мен е важно консолидацията да не яде по милион на месец. Ако/ когато това се случи, ще говорим за натегнатата пружина и тук.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Чичо е купувал вчера

                        Цена Обем
                        4.62 100462
                        Чакаме го да изсипи пак с кофата или да минем 5.60 и да се върне малко доверието на ритейла в Трейдинга.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                          In Chicho We Trust
                          Пиши НАЙ и да си ходим

                          Коментар


                          • In Chicho We Trust

                            Коментар


                            • Ми да е жив и здрав!

                              Коментар


                              • Чичо е купувал вчера

                                Цена Обем
                                4.62 100462

                                Коментар

                                Working...
                                X