IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Реално цените са прекрасни за хора с малко по-дълъг хоризонт.
    Даже фундаментът се вижда при влизане в аптеката. Цените са по 1,5 — 2, спрямо преди инфлацията.
    Last edited by melon; 13.09.2023, 18:39.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Какво има за разгадаване г-н Русев ? Продавача има нужда от кеш, за да запише варанти и за това Сфарм, която не виждаше потенциал в Билдингса на 6лв.миналата година, сега вижда страшна инвестиционна възможност за акционерите на 35лв. То е ясно като вчерашен вестник.
      Да, вероятно се взимат пари откъдето може, за да излезнат личните сметки на Чичо. Това според мен е временно и нещата ще се наместят - трейдинга се вдига печалбите, съотношенията с дълга падат и е въпрос на време нещата да отидат на логичното им място. Както казва Батя - "пружината се натяга". Нека продължават с добрите резултати + малко търпение и ще се отваря шампанско и тук

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

        Колега прав сте, щедро оценени са, ама според мен купувача и продавача са един и същ. Тук със сигурност има игра, която обикновените простосмъртни, като нас само можем да гадаем каква е!
        Какво има за разгадаване г-н Русев ? Продавача има нужда от кеш, за да запише варанти и за това Сфарм, която не виждаше потенциал в Билдингса на 6лв.миналата година, сега вижда страшна инвестиционна възможност за акционерите на 35лв. То е ясно като вчерашен вестник.
        Last edited by tony1975; 13.09.2023, 17:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          Аз все пак ако съм на мястото на Софарма бих насочвал парите към СФТРД на текущите смешни цени, вместо към щедро оценени АДСИЦ. Ама интереси има различни за съжаление.
          Колега прав сте, щедро оценени са, ама според мен купувача и продавача са един и същ. Тук със сигурност има игра, която обикновените простосмъртни, като нас само можем да гадаем каква е!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

            те тук продават и фиксираха цена ) нещо е измислил Чичо
            дали няма да вдига капитал след увеличението на Софарма
            Аз все пак ако съм на мястото на Софарма бих насочвал парите към СФТРД на текущите смешни цени, вместо към щедро оценени АДСИЦ. Ама интереси има различни за съжаление.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Писах ти лично, ако си го видял - не е важно, въпрос на принципи. За СФТРД си прав - златна кокошка, ма с чичикака никога нищо не се знае. Успех и само ъп на акциите.
              А за мен що няма лично? Защото съм дрът и те заглеждам, неблагодарник ли си?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Тук Софарма защо не купува акции без пари, ами се занимава с разни СФИ-та и СФБЛД-та ми е интересно. Ако печалбата на Софарма трейдинг отиде към 40млн за годината да твърдиш, че маркет кап от 210 млн е много ... нещо ми е трудно да се съглася. То СФТРД и без дивидент взема да изглежда по-атрактивно от майката.
                Писах ти лично, ако си го видял - не е важно, въпрос на принципи. За СФТРД си прав - златна кокошка, ма с чичикака никога нищо не се знае. Успех и само ъп на акциите.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Ако има варанти тук, не им трябва висока цена на акцията, защото правата ще са скъпи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Тук Софарма защо не купува акции без пари, ами се занимава с разни СФИ-та и СФБЛД-та ми е интересно. Ако печалбата на Софарма трейдинг отиде към 40млн за годината да твърдиш, че маркет кап от 21 млн е много ... нещо ми е трудно да се съглася. То СФТРД и без дивидент взема да изглежда по-атрактивно от майката.
                    те тук продават и фиксираха цена ) нещо е измислил Чичо
                    дали няма да вдига капитал след увеличението на Софарма
                    Умереният риск винаги печели ! ))))))

                    Коментар


                    • Тук Софарма защо не купува акции без пари, ами се занимава с разни СФИ-та и СФБЛД-та ми е интересно. Ако печалбата на Софарма трейдинг отиде към 40млн за годината да твърдиш, че маркет кап от 210 млн е много ... нещо ми е трудно да се съглася. То СФТРД и без дивидент взема да изглежда по-атрактивно от майката.
                      Last edited by BSEtrader; 13.09.2023, 12:25.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Още не са продали.Чакат още 1200%
                        Накрая ще лапат мухи обаче
                        Тука Чичовия е ВСИЧКО
                        Нищо де, ти нали продаде на -30%, засега -30 , та скачай и се радвай!

                        Коментар


                        • Влиза мъж в аптеката и пита:
                          - Има ли чушки? - Нe.
                          - А сух салам? - Не.
                          - Сигурно и консерви с копърка няма?
                          - Няма... Това е аптека и не търгуваме с такива продукти...
                          - Кофти търгувате тука....
                          - Защо не застанеш ти зад прозорчето и да видим как ще търгуваш по-добре?
                          - Съгласен!
                          Разменили си местата. Мъжът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита:
                          - Има ли чушки? - Има!
                          - А черен хайвер!?! - Има!
                          - Добре, дай по сто грама от двете!
                          - А рецепта имаш ли?..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Интересно дали тук не влизат пари от продалите в Шели?!
                            Още не са продали.Чакат още 1200%
                            Накрая ще лапат мухи обаче
                            Тука Чичовия е ВСИЧКО

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/a/538-pazari...voto-polugodie

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Интересно дали тук не влизат пари от продалите в Шели?!
                                Надали, тук без участието на чичо нищо не се случва.
                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X