IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Утре направо в залата за събранието на Софарма. Там е срещата на групата.
    Измих колата, тя пак се изцапа в моя разкопан град, но това не пречи да пристигна. Този път "чужденците" ще сме от три места

    Fortiss, пощата ти е препълнена и не можеш да получаваш нови съобщения :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
      Импе надявай се, ще падне Трейдингът колкото падна и софарма имоти след дивидента.
      Може ,може, кога биг брадър каже - всичко може.
      Тоя филм сме го гледали неведнъж на бфб.
      Тъй че никога не казвай никога.

      Коментар


      • Импе надявай се, ще падне Трейдингът колкото падна и софарма имоти след дивидента.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Импето и тук прави неуместни сравнения. Няма как да сравним като бизнес Софарма трейдинг и София комерс. Как се движи трейдингът като цена през последните месеци и как т.н. жабоци. Незнам нарочно ли го пише това за жабоците точно в тази тема или не може да си прецени нещата ????
          Ами всяка акция се движи според резултатите не само, но и както я тласне психологията на хората. Според тебе ако Трейдингът даде 70 стотинки дивидент, де ще отиде акцията ни?
          От друга страна - аз от Жабоците съм изцоцал толкова дивиденти от Шеста година насам, спрямо парите, които съм дал за книжата, че иронизмът ти е неуместен. В моментът, ако човекът иска да инвестира дивидентаджийски, няма друга наистина силна хартия, освен Жабокът (акции и облизвации) и Атерата.
          Трейдингът идеята беше друга - дългосрочен растеж - и с право, както се оказа - съм заложил на: пазарувах на 1.8 горе-долу, а сега - ето де сме.

          Тони - ще падне и Трейдингът - ама чакай да делнем дивидент: Атерата как падна овреме? Въобще моят портфейл е структуриран така, че и да ми падат акциите като цена, въобще, ама въобще не ми дреме: единствената ми спекулативна акция е Фонд Имоти, ама и там съм си избил почти напълно вложените пари.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Жабокът е един много измислен термин от един човек, който има навика да пише така, като че ли цял живот си е лафил със Симеон Сакскобургготски. Понякога нищо не му се разбира.

            Шегата настрана - в случая 'жабоците' са акциите на 'София Комерс'.
            Не съм си лафил с този: може да съм си лафил със Стратегосът.

            И терминът не е "много измислен" - емблемата и така да се каже: символът на, е Жабок, а в централната кантора си имат цяла колекция жабоци.
            Last edited by Императорът; 19.06.2014, 10:37.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Утре направо в залата за събранието на Софарма. Там е срещата на групата.
              Измих колата, тя пак се изцапа в моя разкопан град, но това не пречи да пристигна. Този път "чужденците" ще сме от три места

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                ееееееееееее какво прави тая компания бе?!?!
                Всичко надолу само трейдинга не мърдаааааа, СФАРМ, МОНБАТ, ХИМ, ХОЛД... ееее Фортис уредил си се със стабилна хартия!!!
                цени не гледам
                нали тук съм съдружник

                Коментар


                • ОСА ще се проведе на 20-06-2014 г. от13:30 часа в София 1756 на адрес ул "Лъчезар Станчев" 5 Софарма Бизнес Тауърс Б ет 3. при следния дневен ред:

                  Коментар


                  • ееееееееееее какво прави тая компания бе?!?!
                    Всичко надолу само трейдинга не мърдаааааа, СФАРМ, МОНБАТ, ХИМ, ХОЛД... ееее Фортис уредил си се със стабилна хартия!!!
                    Last edited by tony1975; 19.06.2014, 03:25.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Така нарича привилегированите хартии на софия комерс заложни къщи
                      Дават му сосен чист дивидент от (0.95 х 0.75)/5.80 = 12,3% по настоящи цени !
                      Ако се отчете, че дивидента ще се прибере до месец- най-много два (както се очаква) %-та скача значително. Въпрос на виждане
                      Импето и тук прави неуместни сравнения. Няма как да сравним като бизнес Софарма трейдинг и София комерс. Как се движи трейдингът като цена през последните месеци и как т.н. жабоци. Незнам нарочно ли го пише това за жабоците точно в тази тема или не може да си прецени нещата ????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ilioo Разгледай мнение
                        извинявам се, но какво е жабокът?
                        Така нарича привилегированите хартии на софия комерс заложни къщи
                        Дават му сосен чист дивидент от (0.95 х 0.75)/5.80 = 12,3% по настоящи цени !
                        Ако се отчете, че дивидента ще се прибере до месец- най-много два (както се очаква) %-та скача значително. Въпрос на виждане
                        Last edited by precakanoto; 17.06.2014, 23:54.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ilioo Разгледай мнение
                          извинявам се, но какво е жабокът?
                          Жабокът е един много измислен термин от един човек, който има навика да пише така, като че ли цял живот си е лафил със Симеон Сакскобургготски. Понякога нищо не му се разбира.

                          Шегата настрана - в случая 'жабоците' са акциите на 'София Комерс'.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            5 дни, 5 лева - все едно

                            догодина напиши 7 дена до събранието
                            да не вземе да се сурне сега баш за събранието, че имам ...
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Трейдингът е компания могъща.

                              На сборището ще се кефим на.

                              В моментът това ми е най-най-могъщата акция в портфейлът, следвана от Жабокът, Атерата по обективни причини - отскочи на трето място веч.
                              извинявам се, но какво е жабокът?
                              Не е препоръка за покупко продажба!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                                Цената ще отброява като абитуриент 1, 2, 3, 4 ... Да видим до кой клас ще стигнем!

                                Каза и 5 абитуриента, ще записваме 6- ти клас

                                Коментар

                                Working...
                                X