IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    Правилното решение за периода на първото предложение от януари до октомври 2013 беше излизане от СЕВТОПОЛИС след нива 1,58/62 април/август и влизане в Софтрейда .
    Тогава си преполових Севто за Софтрейд и още веднъж половината в Софимоти, за сега това решение стои прекрасно с пазара , но докога ...
    С 5 кила остатък ми е все тая на какъв коефициент ще ги менка , а и са с такава стойност ,че Софармите добити срещу тях ще са по двойка
    е браво, много добра игра. но и не бива да ти е все едно за брс - редно е да се драснат 3-4 реда на кфн за чичовите своеволия, особено след като ПАК свали коефициента (под предлог че Елана - такова безобразие не бива повече да се толерира - нека да свикват бфб мажовците, че не всяко своеволие им е разрешено, че има и потърпевши инвеститори а не само спекуланти). А за софимоти - смятам, че там изцяло е загуба на време. Сам си разбрал разликата ако кеша е другаде
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      ..... В БРС на инвестоторите никак не им е добре от неговите ръководни решения. За финансов инженеринг може би го бива, както вече отбелязаха и други съфорумци - и при спекулата има добри попадения
      Правилното решение за периода на първото предложение от януари до октомври 2013 беше излизане от СЕВТОПОЛИС след нива 1,58/62 април/август и влизане в Софтрейда .
      Тогава си преполових Севто за Софтрейд и още веднъж половината в Софимоти, за сега това решение стои прекрасно с пазара , но докога ...
      С 5 кила остатък ми е все тая на какъв коефициент ще ги менка , а и са с такава стойност ,че Софармите добити срещу тях ще са по двойка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        по принцип пиша в тази тема, в софарма и адванса
        на други места много рядко
        но ВИНАГИ премервам точно написаното
        както и сега
        С много кредит и резерви може да се каже за чичото, че е добър мажовец. В БРС на инвестоторите никак не им е добре от неговите ръководни решения. За финансов инженеринг може би го бива, както вече отбелязаха и други съфорумци - и при спекулата има добри попадения
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Форти, браво за инвестицията ти, но не се превръщай в така недолюбвания от теб самия "Император", с подобни високопарни изречения
          по принцип пиша в тази тема, в софарма и адванса
          на други места много рядко
          но ВИНАГИ премервам точно написаното
          както и сега

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            а аз за най-добрият ръководител на бизнес
            Форти, браво за инвестицията ти, но не се превръщай в така недолюбвания от теб самия "Император", с подобни високопарни изречения
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Правилно, ма по принцип само, щото то нашето не е пазар, а сергия.
              А сергията слушка г-н Донев, така че...
              Абе признал съм го отдавна аз за най добрия бфб спекулант
              а аз за най-добрият ръководител на бизнес

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                както казва г-н Донев - пазарът ще покаже
                Правилно, ма по принцип само, щото то нашето не е пазар, а сергия.
                А сергията слушка г-н Донев, така че...
                Абе признал съм го отдавна аз за най добрия бфб спекулант

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Форти, колко си планирал да инвестираш тази година ако не е тайна (и не виждам за какво да е -то си стана доволно публична позиция)
                  Ако не ти се казва конкретно - Само дивидента или отгоре ?
                  както всяка година - всичко
                  а за цената на трейдинга, за която си писал в темата за Адванс - както казва г-н Донев - пазарът ще покаже

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    не мога
                    и тази година в програмата ми е записано - Софарма трейдинг
                    Форти, колко си планирал да инвестираш тази година ако не е тайна (и не виждам за какво да е -то си стана доволно публична позиция)
                    Ако не ти се казва конкретно - Само дивидента или отгоре ?
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      E да де ,- пиши ми командировъчното и тръгвам !
                      не мога
                      и тази година в програмата ми е записано - Софарма трейдинг

                      Коментар


                      • E да де ,- пиши ми командировъчното и тръгвам !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          НЕ СЕ ПОЛУЧИ - но сега
                          http://suchen.mobile.de/auto-inserat...wners=2&noec=1
                          защо ме целиш по болната тема, тази астра е точно за мен, нали???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            за дивидента - само питам,
                            а на мен няма ли да харесаш някоя знойна, руса варненка???

                            Отивам да подремна, спокоен съм като знам че чичо Оги и Митака работят за мен!
                            Поздрави на всички!!!
                            ТЕ знойните и русите ,не искат приказки да им разказваш !!! , а за намирането , няма да е трудно - млад левент си още

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              НЕ СЕ ПОЛУЧИ - но сега
                              http://suchen.mobile.de/auto-inserat...wners=2&noec=1

                              тая може да я вземе за свадбата да возиме младите - айде стига глупости че ще ни изтрият

                              Коментар


                              • НЕ СЕ ПОЛУЧИ - но сега
                                http://suchen.mobile.de/auto-inserat...wners=2&noec=1

                                Коментар

                                Working...
                                X