IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Дано не тръгнат и другите по твоя светъл пример Но ...какво би казал Батко - няма ли риск, няма профит, няма топки, няма нищо
    то в спекулацията светлина няма-камо ли пък топки или други подобни съоръжения.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
      незнам за топливо но днес си разкеших малко от акциите с прилична спекулативна печалба-като цяло съм доволен от позицията
      Дано не тръгнат и другите по твоя светъл пример Но ...какво би казал Батко - няма ли риск, няма профит, няма топки, няма нищо
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Да неяснотата не е малка
        Балончето (по принцип) си е такова, независимо расте или спада. Има някои които спаднаха, но все още се реят в небето, верно е. че като пуснат въздух и някак по-нормално се носят над земята Имаше такъв лаф "здравословна корекция". Обачеее ... нищо не важи за бфб, А Може да е нормално - все пак на бфб са събрани папири от кол и въже. както сме казвали и друг път - освен папири, има велпапири, картони, кадастрони и разни други техни производни...общо взето все артии, някои носещи нездрав оптимизъм при попадане в топлите въздушни маси, а другите - носещи въздишки и надежди породени от нарастнала ликвидност (може би)!!!
        Чудя се например каква е категорията на елтос, еврохолд, топливо ... а и други разбира се )))
        незнам за топливо но днес си разкеших малко от акциите с прилична спекулативна печалба-като цяло съм доволен от позицията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
          само не ми стана ясно,защо всяка растяща хартия на БФБ трябва да се обявява за балон??!???!?да не би това да е в следствие на прословутия балкански синдром
          Да неяснотата не е малка
          Балончето (по принцип) си е такова, независимо расте или спада. Има някои които спаднаха, но все още се реят в небето, верно е. че като пуснат въздух и някак по-нормално се носят над земята Имаше такъв лаф "здравословна корекция". Обачеее ... нищо не важи за бфб, А Може да е нормално - все пак на бфб са събрани папири от кол и въже. както сме казвали и друг път - освен папири, има велпапири, картони, кадастрони и разни други техни производни...общо взето все артии, някои носещи нездрав оптимизъм при попадане в топлите въздушни маси, а другите - носещи въздишки и надежди породени от нарастнала ликвидност (може би)!!!
          Чудя се например каква е категорията на елтос, еврохолд, топливо ... а и други разбира се )))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • само не ми стана ясно,защо всяка растяща хартия на БФБ трябва да се обявява за балон??!???!?да не би това да е в следствие на прословутия балкански синдром

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              precakanoto, не те ли притеснява, че всичко което обявиш за балон след това прави огромен ръст? Възможно ли е да имаш грешна преценка за събитията, която води до по-ниска възвращаемост на портфейла ти от пазара?
              Teб не те ли притеснява като видиш какво показват числата, че има например доста по-подценени кадастрони, а този направо изглежда като дирижабъл в тъмното небе на бефебе Да не би случайно да имаш твърде превратна представа за успешната ти възвръщаемост !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • precakanoto, не те ли притеснява, че всичко което обявиш за балон след това прави огромен ръст? Възможно ли е да имаш грешна преценка за събитията, която води до по-ниска възвращаемост на портфейла ти от пазара?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Остави го: Прецаканото само "бльъ-бльъ-бльъ".
                  Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Ама ного скъпо, бе...
                  Виж се бе балонерино, ще ти се смеят у село или там от които покрaйнини си се пъкнал
                  Kakъв е извода вече - скъпо или не !? Не се ли усещате как се самонадувате поради липса на bfb-алтернативи. Да ви имам инвестиционните решения. Като балонери могат да набият и дивента в артии... но те по принцип имат логиката - от артия дошло в артия отишло/ Е голем келепир - няма що пу пу Балонер
                  Last edited by precakanoto; 01.09.2014, 23:33.
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    имам дивидентче!
                    ама спрете се с тия покупки бе!!!!
                    ей го утре и Форти като застане с неговите 50К дивидент и отиде цената!
                    И при мен дивидентът го има. Слава на Трейдингът, слава, слава, слава !!!
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Нека си купуват хората.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • имам дивидентче!
                        ама спрете се с тия покупки бе!!!!
                        ей го утре и Форти като застане с неговите 50К дивидент и отиде цената!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                          При мен дивидент още - цъ.
                          И при мен няма, утре вероятно

                          Коментар


                          • При мен дивидент още - цъ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                              За мен е днес - вече го имам
                              Потвърждавам!

                              За имотите има ли някакво инфо?

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • и аз

                                Коментар

                                Working...
                                X