IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    доста е голям, ама ти не се притеснявай. На теб съм ти обещал аз да те черпя в кафето
    Не съм сигурен, че ще дойда на ОСА-та.Навиват ме ама не съм голям фен на такива събития.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Е колко е голям кабинета на чичо ви?
      доста е голям, ама ти не се притеснявай. На теб съм ти обещал аз да те черпя в кафето

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        Традиционното кафе пак ще се състои в кабинета на г-н Донев. Трета поредна година !!!!
        Е колко е голям кабинета на чичо ви?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Традиционното кафе пак ще се състои в кабинета на г-н Донев. Трета поредна година !!!!
          съдейки по това, че миналата година заседателната маса беше фул, тази година сигурно ще има правостоящи с кафе в ръка

          Коментар


          • Традиционното кафе пак ще се състои в кабинета на г-н Донев. Трета поредна година !!!!

            Коментар


            • Донев е супер готин
              и аз съм намазал филията от него
              умее да споделя печалба с дребните рибки

              Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Едната дъщеря (севтополис) я потурчиха (погълнаха под собствен капитал), сега са наред някои други...
                Тука няма да стане....Май.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Аз бих казал само едно БРАВО на чичо Оги, други път и през тепетата да мине

                  Не виждам защо е този сарказъм, може би просто завист че например "Вашите" мажоритари не комуникират така с акционерите си!

                  п.п. прецаканото тебе ще те чакам на чешмичката, ок?
                  +1
                  Отношенията с моите приятели са най-важни!!!!!!!! Нищо не може да ги замени - нито акции, нито земя, нищо.....
                  отивам на панаир с жената ...........
                  една бира и заради Тони

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    Днес г-н Донев ме уважи и посети в моя град, за което съм му много благодарен !!!!!
                    какво прави шефа в Търговище - да не отива да нагледа новите складове на сфтрд във варненско?

                    Коментар


                    • Аз бих казал само едно БРАВО на чичо Оги, другия път и през тепетата да мине

                      Не виждам защо е този сарказъм, може би просто завист че например "Вашите" мажоритари не комуникират така с акционерите си!

                      п.п. прецаканото тебе ще те чакам на чешмичката, ок?
                      Last edited by tony1975; 15.05.2015, 18:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        Днес г-н Донев ме уважи и посети в моя град, за което съм му много благодарен !!!!!
                        браво .................. другия път и през селото ти да мине да те уважи...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          Днес г-н Донев ме уважи и посети в моя град, за което съм му много благодарен !!!!!
                          +
                          Браво! Да живей !
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Днес г-н Донев ме уважи и посети в моя град, за което съм му много благодарен !!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Покрай Софармите и дивидентите си викам:"По добре е когато майката не дава, но дъщерята дава".
                              Едната дъщеря (севтополис) я потурчиха (погълнаха под собствен капитал), сега са наред някои други...
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Покрай Софармите и дивидентите си викам:"По добре е когато майката не дава, но дъщерята дава".
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X