IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
    Супер, най-накаря. Ама.... хора да сте чували, че жените не се оправяме с картите Къде са аптеките?
    София ул. Димитър Хаджикоцев 6
    Пловдив ул. Райко Даскалов 69

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      Карта:

      http://wikimapia.org/#lang=en&lat=42...rch=SOpharmacy

      В София излизат 2 аптеки
      Супер, най-накаря. Ама.... хора да сте чували, че жените не се оправяме с картите Къде са аптеките?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
        А ти какъв го играеш спамейки по всички теми, в които пишеш?
        Ignore, it feeds off negative reactions

        https://www.youtube.com/watch?v=FMEe7JqBgvg
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
          Форти, добре го играеш като мажоретка по позицията - дай още за настроение
          А ти какъв го играеш спамейки по всички теми, в които пишеш?

          Коментар


          • Карта:

            http://wikimapia.org/#lang=en&lat=42...rch=SOpharmacy

            В София излизат 2 аптеки
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Сигурен съм, че точно това ще стане - нови аптеки, с добри цени и обслужване.
              Ние от тук палим искрицата - мениджмънта си знае работата !!!!

              Вложените от Тони средства в моя дивидент - ще му бъдат възтановени много ясно !!!!!
              Форти, добре го играеш като мажоретка по позицията - дай още за настроение
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Извинявайте, ама не ви ли се повръща вече от тази акция

                Последното с тези нови аптеки, които искат да ги направят да изглеждат като дрогерии, с нам какви си подредби? Да направим пазаруването в аптека като пазаруване в Лидл или Мол - смешно е много - да стимулираме един вид хората да купуват лекарства от начина по-който са подредени ампулите

                Много смешно и жалко
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Сигурен съм, че точно това ще стане - нови аптеки, с добри цени и обслужване.
                  Ние от тук палим искрицата - мениджмънта си знае работата !!!!

                  Вложените от Тони средства в моя дивидент - ще му бъдат възтановени много ясно !!!!!
                  Пак ли ще раздават берзплатни лекарства

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
                    Добре, добре. Харесва ми какво си видял. Сега остава да видим другите аптеки къде ще бъдат и какъв периметър ще покриват. А по въпроса за картите има толкова много варианти да се даде бонус..... със сигурност ще измислят нещо и в тази насока.
                    Сигурен съм, че точно това ще стане - нови аптеки, с добри цени и обслужване.
                    Ние от тук палим искрицата - мениджмънта си знае работата !!!!

                    Вложените от Тони средства в моя дивидент - ще му бъдат възтановени много ясно !!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Така, тази седмица бате Ви Тони ще бичи айляк по случай оса-та и реших да понагледам пак аптеката.
                      Четири аптекаря се суетяха напред-назад ама в аптеката няма други хора. Седнах на кафенце за около 30мин. влязоха 4-5 човека. Не знам добре ли е за нов обект с 1месец история? После реших да вложа някой лев в дивидента на Фортис . Влязох купих си две-три неща - викам на младежа - "Някакви карти за намаление за редовни клиенти издавате ли?". Той естеествено не ме помнеше от предната седмица(все пак живеем във втория град в БГ) вика - ами то нашите цени са на дъното, няма на къде повече!!! Цъкаше по белия монитоор Фиилипс .
                      Въртя се аз , разглеждам - една баба седнала на диванчето кръвно и мерят, водичка от диспенсъра в тая жега употребява. Взеха да си шушукат нещо и идва една кака при менне - явно управителката с брошура в ръка - ето вика от края на месеца ще имаме карти за лоялни клиенти!!! Усмихнах се. Иначе е много готино наредено, при козметиката си има друга дама - обяснява това онова.

                      Приятел(няма да кажа кой) в близък до аптеката офис ми каза днес, че мнооого пари са хвърлени докато я правят и много костюмари са идвали преди да отвори - дано ги избият!!!
                      Чух че и втора се подготвя за Пловдив - гледам и обяви за работа - има за Пловдив и София, ама сайта им още не работи нещо

                      п.п. прибрах се и сравних със цените на същите продукти купени от друга аптека преди месец - ДОБРЕ!!!! Поне 10% отдолу - ще ги научат хората!!!!
                      Добре, добре. Харесва ми какво си видял. Сега остава да видим другите аптеки къде ще бъдат и какъв периметър ще покриват. А по въпроса за картите има толкова много варианти да се даде бонус..... със сигурност ще измислят нещо и в тази насока.

                      Коментар


                      • Относно аптеките и отстъпките, аз за съжаление ползвам сейба, защото са ми по-удобни при пазаруването. Имат аптека във всеки кауфланд. При тях отстъпката е 1% и се събира в някаква клиентска карта. Дано Софарма отворят повече аптеки по кварталите с по-атрактивни условия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
                          Явно си нямал малко дете или бременна жена. Не е нужно да си болен за да оставяш по 100лв/месец там
                          +1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                            Да си редовен клиент на аптека не е точно нещото към което се стремя.
                            Явно си нямал малко дете или бременна жена. Не е нужно да си болен за да оставяш по 100лв/месец там

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              намаление за редовни клиенти
                              Да си редовен клиент на аптека не е точно нещото към което се стремя.

                              Коментар


                              • Така, тази седмица бате Ви Тони ще бичи айляк по случай оса-та и реших да понагледам пак аптеката.
                                Четири аптекаря се суетяха напред-назад ама в аптеката няма други хора. Седнах на кафенце за около 30мин. влязоха 4-5 човека. Не знам добре ли е за нов обект с 1месец история? После реших да вложа някой лев в дивидента на Фортис . Влязох купих си две-три неща - викам на младежа - "Някакви карти за намаление за редовни клиенти издавате ли?". Той естеествено не ме помнеше от предната седмица(все пак живеем във втория град в БГ) вика - ами то нашите цени са на дъното, няма на къде повече!!! Цъкаше по белия монитоор Фиилипс .
                                Въртя се аз , разглеждам - една баба седнала на диванчето кръвно и мерят, водичка от диспенсъра в тая жега употребява. Взеха да си шушукат нещо и идва една кака при менне - явно управителката с брошура в ръка - ето вика от края на месеца ще имаме карти за лоялни клиенти!!! Усмихнах се. Иначе е много готино наредено, при козметиката си има друга дама - обяснява това онова.

                                Приятел(няма да кажа кой) в близък до аптеката офис ми каза днес, че мнооого пари са хвърлени докато я правят и много костюмари са идвали преди да отвори - дано ги избият!!!
                                Чух че и втора се подготвя за Пловдив - гледам и обяви за работа - има за Пловдив и София, ама сайта им още не работи нещо

                                п.п. прибрах се и сравних със цените на същите продукти купени от друга аптека преди месец - ДОБРЕ!!!! Поне 10% отдолу - ще ги научат хората!!!!
                                Last edited by tony1975; 15.06.2015, 13:59.

                                Коментар

                                Working...
                                X