IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Zdravko
    replied
    Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение

    Мисля че причината за добрият отчет е оттеглянето на Д.Димитров и промяна в работата на компанията.
    Хубаво е да върнат и Минитата, ако вече не са ги потрошили !

    Напиши коментар:


  • dimitracis
    replied
    Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    И ти си прав, ама при капитализация 150 млн и тези резултати какво да реши... Иначе вече е решил за варанти на малко под 8 лева май бяха . Аптеките и Сърбия явно се оправят, това е най-важното.


    Софикс ще разпъва акордеона пак
    Мисля че причината за добрият отчет е оттеглянето на Д.Димитров и промяна в работата на компанията.

    Напиши коментар:


  • SoHo
    replied
    Определено много силен отчет! Тази година може да се окаже много добра.

    Напиши коментар:


  • 15%
    replied
    Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

    Тук, за разлика от други теми, си голям оптимист... въпреки гъстата мъгла, която по традиция се носи около компаниите на Чичо Оги.
    Много, много отдавна, след като проумях, че "Софарма" съвсем не е фармацевтична компания, а собственикът й е далеч от определението за "българския Бъфет" си бих камшика от тук и не съжалявам. Успех все пак!
    Оптимист съм след днешния отчет, преди него бях сложил каската и чаках денят, в който нещата ще се обърнат. Трябва да посмятам на спокойствие, но има наченки, че консолидацията на аптеките и Сърбия вече не е страшна, а точно тя според мен дръпна тази акция от 9 лева та до 4,50. Това за един толкова консервативен бизнес като продажба на лекарства е адски много. Каквото и да е, заслужаваме и ние поне малко радост. Все пак доста страдахме последно време...

    Напиши коментар:


  • Чичо Манчо
    replied
    Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Абе при капитализация 150 млн и тези резултати какво да реши... Иначе е решил за варанти на малко под 8 лева май бяха . Аптеките и Сърбия явно се оправят, това е най-важното.


    Софикс ще разпъва акордеона пак
    Тук, за разлика от други теми, си голям оптимист... въпреки гъстата мъгла, която по традиция се носи около компаниите на Чичо Оги.
    Много, много отдавна, след като проумях, че "Софарма" съвсем не е фармацевтична компания, а собственикът й е далеч от определението за "българския Бъфет" си бих камшика от тук и не съжалявам. Успех все пак!

    Напиши коментар:

Working...
X