IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЕЕеееее , прибирам се днес след тежък работен ден и какво да видя - РАДОСТ!!! Най-на края някой мисли като мен!!!

    Коментар


    • не ме изчакахте да купя и аз................
      Освен добрите финансови резултати, коиот са стабилно нагоре през годините, много важен аргумент в полза на тази акция е философията на управление - в полза на всички акционери.
      От друга страна значителното превъзходство в начина на правене на бизнес също е + за тази акция.
      Сегашното покачване на акцията е закономерно и очаквано от наблюдаващите от близо компанията.
      Може би 2лв не са далеч!!!!

      Коментар


      • Не знам какво взимаш на сериозно и какво не, но и аз не очаквах след като лапна пакет тук и още на другия ден да съм вече на +14%

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          И аз вече съм мощно тук
          Имах малко събрани и от 1,45-1,48, но днес допълних като хората.
          Взимам насериозно само намигването в края на поста.

          Коментар


          • Тука прави впечатление и отчета за паричните потоци.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
              Тук само аз, тони и Огнян Донев май купуваме.......
              Защо ли?
              А братле днес се видя че има и други, просто ние бяхме от първите птички.

              Коментар


              • Тук ще изкочи зайче в годината на заека, но дали ще е златно? Едни обеми минават, най-вероятно не са случайни и се загатват нива от 1,7-1,8 лв.
                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                Коментар


                • Мдаа, не е добре човек да се бави прекалено дълго

                  Първоначално изпратено от fortiss
                  .... не ме изчака тази акция да купя още малко...
                  Last edited by Valuator; 02.02.2011, 10:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    И аз вече съм мощно тук
                    Имах малко събрани и от 1,45-1,48, но днес допълних като хората.
                    Стабилна, качествена компания с един от най-добрите мажоритари в БГ.
                    Задължително е за успешния инвеститор да има такова бижу в портфейла
                    Е, Батя, добре дошъл, така да се каже...

                    Коментар


                    • И аз вече съм мощно тук
                      Имах малко събрани и от 1,45-1,48, но днес допълних като хората.
                      Стабилна, качествена компания с един от най-добрите мажоритари в БГ.
                      Задължително е за успешния инвеститор да има такова бижу в портфейла

                      Коментар


                      • .... не ме изчака тази акция да куя още малко...
                        вижте като писахте толкова много през последния месец какво става!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                          ало, теорията на конЦпирацията не е за здрави хора.
                          бабо мецо, пенсиите вече влизат... вземи се в ръце и недей да правиш глупостите които правеше в алкомет, софком и тн... време не остава, бъди умна меца...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от star
                            Май продават така яко за да осигурят над 20% фрии флоут, с цел /може би ?/ влизане в Софикс към 01.03.2011г. Останалите критерии вкл. за ликвидност ги изпълнява или е много близо. Не зная дали има тук повече от 500 акционери, а не ми се търси.

                            Това е само мое предположение!
                            Не е препоръка за покупка или продажба.
                            ало, теорията на конЦпирацията не е за здрави хора.

                            Коментар


                            • Една добра новина
                              SOFIA (Bulgaria), February 1 (SeeNews) - Bulgarian distributor of pharmaceutical products Sopharma Trading said it has signed a deal with General Electric for the distribution of medical equipment.

                              The deal covers the sale and advertising of diagnostic imaging equipment and ultrasound systems, the Bulgarian company said in a statement on Monday.
                              Не-заслужил инвеститор

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                                Поне прочети отчета преди да пишеш - за две тримесечия е придобил около 400 К акции от пазар + 380 К му идват от сливането с логистиката.
                                А от Софарма кой продава, да не би да не е г-на Донев

                                Коментар

                                Working...
                                X