IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Фори, оставям те по течението бате. Нямам време за губене в спорове с трол, нито пък искам да прецаквам със спам темата на хубавата акция


    По същество. Понеже някой разбирачи се изказаха по-долу за ниската рентабилност Един приятел ми прати това линкче към компания аналог. Вярно е от Китай и пазара е малко несравним, но все пак има подобни продажби, печалба и дивидентна доходност като Трейда, но само дето се търгува 8 пъти по-скъпо.
    Нека някой даде и други за сравнение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Ти сигурно това си разправял на батя и Алкомет като беше 1.50
      Какво е Алкомет?
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Ха-ха, депозит мастъри и оценители разни ни налазиха пак. Пуста завист човешка

        PIMP, това че акцията е качила 20-30% е само началото. Това само ще привлече вниманието насам.
        Ето ти една помощна теорема или бакалска сметка

        петенцила е за 20-25 ст. годишна печалба на акция. Вкрай едно нормално за този бизнес и мажоритар Р/Е от 15 и ето ти го таргета
        И според мен това е реалистичния таргет в период 1-1.5 години. За период 2-3 години таргета е 5лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          че ти колко акции имаше бе колега, днес обема е малък още
          Извинавай, аз не съм милионер като вас и нямам намерение да си ги мерим, но ако държиш мога да ти кажа на ЛС колко бяха!

          Коментар


          • Ти сигурно това си разправял на батя и Алкомет като беше 1.50

            Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Хората ще си купуват и след някоя друга седмица ще си прибират печалбата, а ти ще блееш още години наред в трепетно очакване цената да стигне твоята средна!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Пуста завист човешка
              На лимонки, издухали през последните години капитала си на бфб-то, няма за какво да завиждам батка!

              Хората ще си купуват и след някоя друга седмица ще си прибират печалбата, а ти ще блееш още години наред в трепетно очакване цената да стигне твоята средна!
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Ха-ха, депозит мастъри и оценители разни ни налазиха пак. Пуста завист човешка

                PIMP, това че акцията е качила 20-30% е само началото. Това само ще привлече вниманието насам.
                Ето ти една помощна теорема или бакалска сметка

                петенцила е за 20-25 ст. годишна печалба на акция. Вкрай едно нормално за този бизнес и мажоритар Р/Е от 15 и ето ти го таргета

                Коментар


                • Ей, пусто его, без самохвалство не може
                  Ами нищо човешко не ми е чуждо ...

                  А ти не знам за какво точно претендираш?
                  Veni, Vidi, Vici

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                    Признавам си вече излязох от позицията със смесени чувства Направих добри парички, но дали съм излязал рано е още рано да се каже!
                    че ти колко акции имаше бе колега, днес обема е малък още

                    Коментар


                    • Ама и вие сте едни балонери тука...
                      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Признавам си вече излязох от позицията със смесени чувства Направих добри парички, но дали съм излязал рано е още рано да се каже!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Засега сме на доходност за 4 годишен депозит, само за месец-два.
                          Споко... След месец-два пък ще сте на загуба колкото 4 годишен депозит. Важното е да кипи безсмислен труд...
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Ей, пусто его, без самохвалство не може

                            Коментар


                            • хубава компания и хубава акция

                              жалко, че е малка част от портфейла ми
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • Ех мечета ,мечета написах ви предупреждение ,но кой да чете.Може би са прави някои, които твърдят че не всички животни могат да четат.Ако някой намира прилика между хора и животни то това е случайно, защото аз не намирам такава прилика.

                                Коментар

                                Working...
                                X