IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тогава недей да спамиш
    Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Сборището мина готино, но се чувствам като Щирлиц под надзорът на Гестапо и няма да кажа нищо повече.

    (човеченце със зашита муцунка)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
      +2
      ?????
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Сборището мина готино, но се чувствам като Щирлиц под надзорът на Гестапо и няма да кажа нищо повече.

        (човеченце със зашита муцунка)
        +2
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Сборището мина готино, но се чувствам като Щирлиц под надзорът на Гестапо и няма да кажа нищо повече.

          (човеченце със зашита муцунка)
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
            O ще се поразмърда още.
            Представи си, повтори се с Унифарм случилото се и завишат първоначално планираният дивидент - ще отнесем Разбойникът от раз.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              поразмърдаха я тази хартия - 19% фрий флоут звучи добре и още може!
              O ще се поразмърда още.

              Коментар


              • поразмърдаха я тази хартия - 19% фрий флоут звучи добре и още може!

                Коментар


                • Браво!
                  "Софарма Трейдинг АД реализира за месец април 2012 г. продажби на стока в размер на 36.6 млн. лева или 15% ръст спрямо същия период на 2011 г. Печалбата преди данъци на компанията е в размер на 408 хил. лв. за четвъртия месец на 2012 г., което представлява ръст от 8%.
                  Компанията реализира 3% ръст на продажбите на стоки за първите четири месеца на 2012 г. спрямо същия период на 2011 г., достигайки продажби от 150 млн лева. Печалбата преди данъци за този период е в размер на 2 311 хил лева, което представлява ръст от 9 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Да ама ни го тури в Софармата, нали
                    И аз го наказах днеска, разкарах 2/3 от тях и всичко в Брефчето
                    Е чакай да видим ОСА-то?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Браво на чичо Оги!!! Постоянство, предвидимост, растеж = доверие на миноритарите!
                      Да ама ни го тури в Софармата, нали
                      И аз го наказах днеска, разкарах 2/3 от тях и всичко в Брефчето

                      Коментар


                      • И тука ще удари Разбойникът около сборището.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                          OOooo, почна да се раздвижва хартийката , новините са добри,
                          Само дето някои се опитват още първия ден след новината да си изкарат дивидента.

                          Коментар


                          • OOooo, почна да се раздвижва хартийката , новините са добри,

                            Коментар


                            • Геков - нека да земам по около 15% средно от дивидент, пък да са какъвто си щат балон.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                защо 30 ?
                                Два дивидента х 15 ст.- за една календарна година
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X