IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много добро развитие на компанията - на гребена на вълната.
    За Сърбия незнам, явно рисковете са големи и затова не се пристъпва към развитие там. За мен най-големия е от несъбиране на вземнията в друга държава.

    Коментар


    • Софарма Трейдинг АД реализира за месец август 2012 г. продажби на стока в размер на 37.7 млн. лева или 5.6 % ръст спрямо същия период на 2011 г. Печалбата преди данъци на компанията е в размер на 601 хил. лв. за осмия месец на 2012 г.
      Компанията реализира 4.0 % ръст на продажбите на стоки за първите осем месеца на 2012 г. спрямо същия период на 2011 г., достигайки продажби от 299.6 млн лева. Печалбата преди данъци за този период е в размер на 4 520 хил лева, което представлява ръст от 18.6 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.

      Браво!
      Айде днес първи в България утре и в Сърбия!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        В Имперският индекс няма набалончени.
        Не може да бъде. Да не е с зърнени, оцк, еврохолд, меком и хим - непривилегировани, синергон, билборд и други около номинала
        Не е препоръка ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          В Имперският индекс няма набалончени.
          е бре!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от smirenoto Разгледай мнение
            Императоре, кога го ребалансират имперския индекс, дали не е подходящо вече да се сменят някои емисии, особено новонабалончените
            В Имперският индекс няма набалончени.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Какво - индекс? За мен е важен само Имперският индекс.
              Императоре, кога го ребалансират имперския индекс, дали не е подходящо вече да се сменят някои емисии, особено новонабалончените
              Не е препоръка ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Хайде честит ни индекс
                Какво - индекс? За мен е важен само Имперският индекс.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  В кой и от кога?
                  Всичко ново, си е все същото старо, по принцип

                  http://www.investor.bg/novini-i-anal...systav,140018/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Хайде честит ни индекс
                    В кой и от кога?

                    Коментар


                    • Хайде честит ни индекс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
                        Ееее, какви хора сте бе. Развалихте му пак кефа на Бобан. Тъкмо се беше зарадвал, че ще ходите на загуба, пък то се оказва че намалят пределната надценка от 9 на 7%, а той Трейда и до сега си работел на около 6.
                        Много сте лоши, сега "Бургас 63" няма да му е сладка
                        А тя вече му е съвсем вкисната тази Бургас 63, може да му се вижда и като Бургас 6,3 (%) , - колкото отсъпката на трейда все за нея говори

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                          Eii Batq. Що си мислиш ,че съм такъв човек...........Не мисля лошото на другите.

                          За мен дсаже 6-7% си е много ниска надценка....Пак да ме жилнеш Батя.........Е що съм ти толков черен,дето ти изкарах кирливите ризи навремето ли...Или щото те предупредих.за Фонд имоти....Преди повече от година........Аре стига..не знаех за какво става въпрос...п0одкарах темата...изясни се.........какво по-хубаво от това да стане ха много хора ясно.И ти веднага ме заяде.Най-малкото..Не е колегиално от твоя страна:0...Ама за каква колегиалност да говорим тук ...като цяло...

                          Аре успех..........
                          Добре, сори ако съм те обидил, но си се усеща негативното ти отношение към Софарма групата и се прокрадва нотка на задоволство при всяка кофти новина към тях...
                          Иначе си напълно прав - добре че повдигна темата за да се изясни въпроса пред всички. Да, за това - браво!

                          Успешна!
                          Добрият, стар Батя

                          Коментар


                          • Сигурно се забелязали, че компанията работи с доста по-ниска надценка от разрешеното. Очаквам това решение ан МС да няма отношение към бизнеса на Софарма трейдинг. Вероятно може да отпаднат от пазара някои по-малки търговци на едро, а със сигурност и аптеки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
                              Ееее, какви хора сте бе. Развалихте му пак кефа на Бобан. Тъкмо се беше зарадвал, че ще ходите на загуба, пък то се оказва че намалят пределната надценка от 9 на 7%, а той Трейда и до сега си работел на около 6.
                              Много сте лоши, сега "Бургас 63" няма да му е сладка
                              Eii Batq. Що си мислиш ,че съм такъв човек...........Не мисля лошото на другите.

                              За мен дсаже 6-7% си е много ниска надценка....Пак да ме жилнеш Батя.........Е що съм ти толков черен,дето ти изкарах кирливите ризи навремето ли...Или щото те предупредих.за Фонд имоти....Преди повече от година........Аре стига..не знаех за какво става въпрос...п0одкарах темата...изясни се.........какво по-хубаво от това да стане ха много хора ясно.И ти веднага ме заяде.Най-малкото..Не е колегиално от твоя страна:0...Ама за каква колегиалност да говорим тук ...като цяло...

                              Аре успех..........

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                .....
                                Надценките на търговците са в зависимост от цената на лекарството, като за дистрибуторите е максимално 9%, ...
                                Ееее, какви хора сте бе. Развалихте му пак кефа на Бобан. Тъкмо се беше зарадвал, че ще ходите на загуба, пък то се оказва че намалят пределната надценка от 9 на 7%, а той Трейда и до сега си работел на около 6.
                                Много сте лоши, сега "Бургас 63" няма да му е сладка
                                Добрият, стар Батя

                                Коментар

                                Working...
                                X