IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • нямаме ново съобщение за продажба от SFARM, т.е. най-вероятно предния пакет е минал днес пак!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Форти, кой купува?
      сигурно някой с парички
      ще видим на ОС

      Коментар


      • Форти, кой купува?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          сигурно шапки ще поръчват за 80-годишнината
          Най-вероятно, макар че на тях май вече им скроиха шапката миналата година

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
            ами някой продължава да трупа милиони кеш, дай боже всекиму, въпросът е какво смята да прави с парите...
            сигурно шапки ще поръчват за 80-годишнината

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              някой продължава да пазарува на 1,8, коментари???
              ами някой продължава да трупа милиони кеш, дай боже всекиму, въпросът е какво смята да прави с парите...

              Коментар


              • някой продължава да пазарува на 1,8, коментари???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение
                  аз лично днеска си шитнах 3те кила тука.
                  ще изчакам ако има кърекшин другаде. може и в майката
                  чакаш корекция в СФАРМ? че колко още?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Покрай тези "кули" минавам почти всеки ден, но не виждам оживени офиси. Има ли Фармата участие в тях или се крепят на кредити?
                    Те са третото по ред обстоятелство, което ме въздържа от инвестиция в холдинга.
                    На скоро пих кафе там и писах в темата на адсиц-а, кула А е почти пълна, а вече има живот и в кула Б, първия етаж на мол-а е пълен, а на втория има тук - таме празно!

                    Коментар


                    • аз лично днеска си шитнах 3те кила тука.
                      ще изчакам ако има кърекшин другаде. може и в майката

                      Коментар


                      • А да не забравяме и могъщиЯТ МОЛ!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Покрай тези "кули" минавам почти всеки ден, но не виждам оживени офиси. Има ли Фармата участие в тях или се крепят на кредити?
                          Те са третото по ред обстоятелство, което ме въздържа от инвестиция в холдинга.
                          Все още не ного хора живеят в могъщите билдинги, но това е поправимо.

                          А в това, че Софарма е шитнала минимална част от мегамажоритарският си пакет, не е нещо извратено... Само... разсъждавам си, дори само мисля...

                          ...дали изплювката туканка няма да бъде последвана от лапаница директно или индиректно в някоя друга компания - напримерно Медика или Унифарм.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            може, може - аз ви казах кулите са толкоз близо до ПОК Доверие, че може чичо Оги и Кака Дани да си говорят през прозореца!
                            Покрай тези "кули" минавам почти всеки ден, но не виждам оживени офиси. Има ли Фармата участие в тях или се крепят на кредити?
                            Те са третото по ред обстоятелство, което ме въздържа от инвестиция в холдинга.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                              Заеби намалението на Сфарм дела, Бобане, това е нормално.

                              Апропо, залагам 3:1, че купувачът е ПОК Доверие
                              може, може - аз ви казах кулите са толкоз близо до ПОК Доверие, че може чичо Оги и Кака Дани да си говорят през прозореца!

                              Коментар


                              • Заеби намалението на Сфарм дела, Бобане, това е нормално.

                                Апропо, залагам 3:1, че купувачът е ПОК Доверие
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X