IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Алчните изстреляха имотите ама от алчност позабравиха, че тук е по сигурен тренда. Май некои чакат последни момент да напълнят
    Last edited by vembata; 22.05.2013, 16:58.

    Коментар


    • Фортиссов - ще се видим, ного ясно.

      Тони - "Фамилията". Разказва се за едни баровски хора.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Да - в Тауърсът - който принципно гледаме основно в новият Български сериал - а на вторият търговски етаж има всевъзможни яденета от всякакви кухни - Българска, српска, китайска, японска и т.н. и т.н.
        кой е тоя сериал, че не ги гледам?

        Коментар


        • Наистина си майстор на врътките!
          само мога да се уча от теб
          ще се видим на 21.06.?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            голем спеко станал тоя император!
            ей Еврофинанс ти взимат по 2лева всеки път
            Бе аз да заработвам по 200 на врътка, пък те нека ми земат по 2...
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • голем спеко станал тоя император!
              ей Еврофинанс ти взимат по 2лева всеки път

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                запазвам си квота за 17 акции на ниска цена, ако искате се запишете след мен

                импе, жалко че излезе от тук, няма да се видим значи вече
                Ха-ха-ха-ха - не си ме разбрал, драги приятелю, излязох само с 1/3 от акциите си - просто защото съотношението цена-дивидент ми е по-сгодно в Атерката. Патето излезе напълно днес, него няма да го видиш на сборището. Аз трудно бих се навил да продам над 50%, а да изляза напълно от Трейдингът - в никакъв случай. Вчера пък избягах отчасти от Любовното послание, щото пък то се изстреля могъщо зарад новината за 40-те стинки дивидент - защото - убеден съм - след дивидентът там ще мога да си зема обратно акциите на 1 кинт по-ниско, или поне на 80 стинки. За да не стоят тия няколко Ревлювци безработни, реших да ги превъртя през Трейдингът - с идеята да си възстановя първоначаният пакет туканка, после пък от Атерата да дръпна парички за Любовното послание - щото Атерата след 15-ий може сосно да се изстреля - до 2.8-3 кинта.

                На тая цена вече ми е скъпичко, ако падне поне до 2.15, ще си зема, ако не - след дивидентът, макар че не споделям оптимизъмът на Мажоритаров - под 1.88 трудно ще падне. И аз като Пъпешов ного се разсърдих днес като надуха пущиняците, ама до сборището може да има някоя лека корекциика.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  Аз, въпреки, че имам акции тук не се кефя много на вдигането на цената, защото ми се искаше да си взема още. Ще дебна наесен или зимата ако има спад...
                  Е споко де... Те тука си балонират... След 6 месеца ще се надцакваме около 1.60-1.70
                  Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                  Коментар



                  • запазвам си квота за 17 акции на ниска цена, ако искате се запишете след мен

                    импе, жалко че излезе от тук, няма да се видим значи вече
                    Last edited by fortiss; 09.05.2013, 16:51.

                    Коментар


                    • Аз, въпреки, че имам акции тук не се кефя много на вдигането на цената, защото ми се искаше да си взема още. Ще дебна наесен или зимата ако има спад...

                      Коментар


                      • Нещата не се повтарят 1:1 ;Алчността почва да се изравнява със страха.Все повече хора /институции /виждат по-голяма възможност за доходност ,спрямо риска
                        Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Хем заложих най-високото цена за последната година... баси.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          Като възвръщаемост в %. Като стойност съм сигурен, че ти си напред.
                          Все ще се намери някой да ти даде 200 акции и да си решиш проблема.
                          Аз излязох преди време, за да набича още малко в Атерки - сега искам да си зема обратно туканка, ама 2.2 - скъпо.

                          Ще си зема след дивидентът - туканка смятам да си инвестирам дългосрочно.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Пред мен - какво пред мен?

                            Още ли надувате, пущиняци?

                            Като възвръщаемост в %. Като стойност съм сигурен, че ти си напред.
                            Все ще се намери някой да ти даде 200 акции и да си решиш проблема.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              Импе, и без твоите велики врътки май съм пред теб
                              Пред мен - какво пред мен?

                              Още ли надувате, пущиняци?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Импе, и без твоите велики врътки май съм пред теб

                                Коментар

                                Working...
                                X