IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имах пред вид , че има приближени и постоянно присъстващи, а също и хора със заявка за подаръци / и не само шапки/ ! А аз съм от все скърцащите за сега.

    Коментар


    • Импе, какво ще правите на тия сборища в секси кулите? Ще има ли скара-бира, да взема и аз да дойда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Макар и не от ВАШЕТО СЕМЕЙСТВО и ранг;- Ако не ми мине котка път - и на трите ще съм , ЧИЧО ВИ чу гласа народен , ще го уважим достойно.
        Три в един е бик предпоставка за сборище !!!
        значи групата се увеличавме
        обаче за какъв ранг питаш - всички сме акционери и това е ..!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Макар и не от ВАШЕТО СЕМЕЙСТВО и ранг;- Ако не ми мине котка път - и на трите ще съм , ЧИЧО ВИ чу гласа народен , ще го уважим достойно.
          Три в един е бик предпоставка за сборище !!!
          Аферим !!! На Софармовото - ного хора, са Трейдинговото - умерено хора, ама на имотаджийското - миналата година - трима хора бяхме - резил. Всеки нов човек е добре дошъл - да.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Макар и не от ВАШЕТО СЕМЕЙСТВО и ранг;- Ако не ми мине котка път - и на трите ще съм , ЧИЧО ВИ чу гласа народен , ще го уважим достойно.
            Три в един е бик предпоставка за сборище !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Засега в групата за ОС сме четирима с Тони. Вероятно и Императорът ще се включи. Други?
              Ного вероятно - смятам, че няма да се смряскам до тогава.

              Други, други... ми мисля, че г-н Донев ще дойде...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Засега в групата за ОС сме четирима с Тони. Вероятно и Императорът ще се включи. Други?
                Добро утро!
                Мисля че и Кимру има тук - не знам дали ще дойде.

                Коментар


                • Засега в групата за ОС сме четирима с Тони. Вероятно и Императорът ще се включи. Други?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mtkmt Разгледай мнение
                    Мога да кажа само едно :
                    Blue Horseshoe Loves Anacott Steel !
                    Все повече го обича

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ми изтарикати...

                      Аз туканка мислех да си възстановя бройката, която имах около март, ама на тая цена вече ми е несгодно.... то по-добре да си зема жабешки облизвации, така де... 12% годишна лихвица.
                      Ако бех мераклия щех да ти пусна специална оферта на OTC-то , ама всегда се търсят, а не се предлагат

                      Коментар


                      • Мога да кажа само едно :
                        Blue Horseshoe Loves Anacott Steel !

                        Коментар


                        • Ми изтарикати...

                          Аз туканка мислех да си възстановя бройката, която имах около март, ама на тая цена вече ми е несгодно.... то по-добре да си зема жабешки облизвации, така де... 12% годишна лихвица.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Е, аз явно не съм тарикат и 8 процента доста ми допадат, като число.

                            Коментар


                            • Само дето аз вече се изтарикатих - и 8% дивидентна доходност не ме впечатляват... това да не е Шеста година...

                              Както казах - в моментът, ако човекът търси дивидент в тази група - най-сгодно е имотаджийското.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Към днешната цена доходността от дивидент е около 8 процента.
                                На фона на банковите лихви с 10 процента данък дружеството е оферта.
                                Е, няма и гаранциите на фонда за гарантиране на влоговете

                                Просто цената закономерно върви нагоре. Първо има фундаментална логика в резултатите на дружеството, второ и пазара в момента е положително настроен, пък и парици влязоха в инвеститорите.
                                Ще видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X