IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    ...е, Трейдингът съм пазарувал средно на 2.19 кинта, Жабоците - на 5.62, Атерките - на 2.3. ....
    Друго си е като си имаш фоксче,нали?
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      ...е, Трейдингът съм пазарувал средно на 2.19 кинта, Жабоците - на 5.62, Атерките - на 2.3. От Атерките намазах добре тазгодишният дивидент - напред съм достатъчно, от Жабоците лапам дивиденти няколко години (пръвите ги имам от Шеста) - така че - доволен.
      Ами жабоците ще дават 10 години дивидент, започвайки от 2006. Ще рече 0,75*0,95*10= 7,13 кинта общ дивидент, взел си ги на 5,62, значи жабока ще ти струва минус 1,50 лв през 2017
      Иска ми се и на мен всичките хартии да са ми така отрицателни
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Цакала си ме , -и 0,55 да го превалутира пак съм под .... ;- но не изключвам и "На дали"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Ще дойде време, ще се появи друга възможност и ще продадеш.Всички сме минали по тоя път.
          +1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Там тактиката си я бях изчислил за дивидент от 0.4 кинта, снесен след първото събрание. Нямаше как да предвидя циганиите на КФН, придружени от тримесечно балониране. На тия цени Любовното не ми е сериозен вариант, защото правя приоритетно дивидентаджийски портфейл. Догодина - дивидент над 40 стинки - надали, ама ного надали. Под 5% дивидентна доходност не ме привлича.
            Нищо - аз от Посланието за 11 години съм спечелил чудовищно ного като процент.
            Е нищо де.И аз вече нямам Фазерче
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • ...е, Трейдингът съм пазарувал средно на 2.19 кинта, Жабоците - на 5.62, Атерките - на 2.3. От Атерките намазах добре тазгодишният дивидент - напред съм достатъчно, от Жабоците лапам дивиденти няколко години (пръвите ги имам от Шеста) - така че - доволен.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Inta53
                ....Sevto xx xx0 x 1,36...
                Inta53, Искаш да кажеш, че се е набутал с най-много велпапета в Севто ли? Ама там мажото май яко ни цака или пропускам нещо ?
                Last edited by precakanoto; 02.10.2013, 22:10.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Щом се раздели с Любовното послание, не ми се фали
                  Там тактиката си я бях изчислил за дивидент от 0.4 кинта, снесен след първото събрание. Нямаше как да предвидя циганиите на КФН, придружени от тримесечно балониране. На тия цени Любовното не ми е сериозен вариант, защото правя приоритетно дивидентаджийски портфейл. Догодина - дивидент над 40 стинки - надали, ама ного надали. Под 5% дивидентна доходност не ме привлича.

                  Нищо - аз от Посланието за 11 години съм спечелил чудовищно ного като процент.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    май май Императорът има по-голям портфейл от твоя
                    звездите така ми проговарят след многото твои драскания насам натам
                    Това само може да ми топли сърцето в тоя студ, да знам, че импето се е нагърбил с кеш, Дано си прав. Изобщо дано всички играчори са гъбави от кеш. Пожелавам им го най-сърдечно.
                    Имам си и хартии на бфб, а нищо не e толкова ценно на една борса ако няма кеш
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Нямам саламаджийница, бе.

                      А Трейдинги имам повече бройки от Жабоци.

                      По могъщество са ми: Жабоци, Атерки, Трейдинги.
                      Щом се раздели с Любовното послание, не ми се фали
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Е добре, значи трейдинга ако напредне нагоре първо ще наклати атерките
                        пс. добре че и аз нямам саламаджийницата
                        май май Императорът има по-голям портфейл от твоя
                        звездите така ми проговарят след многото твои драскания насам натам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Нямам саламаджийница, бе.

                          А Трейдинги имам повече бройки от Жабоци.

                          По могъщество са ми: Жабоци, Атерки, Трейдинги.
                          Е добре, значи трейдинга ако напредне нагоре първо ще наклати атерките
                          пс. добре че и аз нямам саламаджийницата
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            ако трейдингът се изкачи в твоята шорт-листа на имповия блу-чипс индекс (набора с "най-секси" дирижабли) то той ще избута друг блу-чип от достойното му място нали така. Ако си ги номерирал примерно така по сексапилност:
                            1. саламджийницата
                            2. златния жабок
                            3. трейдинга
                            и трейдингът по някакви неведоми пътища се изкачи на второ място, то той би изместил достолепно стоящия там златен жабок, нали така ?
                            (списъкът е само илюстративен, за да подскаже идеята на въпроса за жабока)
                            Нямам саламаджийница, бе.

                            А Трейдинги имам повече бройки от Жабоци.

                            По могъщество са ми: Жабоци, Атерки, Трейдинги.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Изтървал си ни не нас, а кеша от дивидентите в неправилната посока, така ми се струва на мен
                              Но минало-заминало, имал си - дал си! Да гледаме напред
                              проблем за 20 хилки няма да правя
                              време за рента идва ........... и няма да сменям посоката аз
                              Last edited by fortiss; 02.10.2013, 21:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                За мен СФТРД може би ще е реално оценена около 4-те лева, но и тогава ако се развива както сега и ако е водена от същия екип - не бих продал!!!
                                Поздрави!
                                Ще дойде време, ще се появи друга възможност и ще продадеш.Всички сме минали по тоя път.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X