IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    ако трейдингът се изкачи в твоята шорт-листа на имповия блу-чипс индекс (набора с "най-секси" дирижабли) то той ще избута друг блу-чип от достойното му място нали така. Ако си ги номерирал примерно така по сексапилност:
    1. саламджийницата
    2. златния жабок
    3. трейдинга
    и трейдингът по някакви неведоми пътища се изкачи на второ място, то той би изместил достолепно стоящия там златен жабок, нали така ?
    (списъкът е само илюстративен, за да подскаже идеята на въпроса за жабока)
    Нямам саламаджийница, бе.

    А Трейдинги имам повече бройки от Жабоци.

    По могъщество са ми: Жабоци, Атерки, Трейдинги.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Изтървал си ни не нас, а кеша от дивидентите в неправилната посока, така ми се струва на мен
      Но минало-заминало, имал си - дал си! Да гледаме напред
      проблем за 20 хилки няма да правя
      време за рента идва ........... и няма да сменям посоката аз
      Last edited by fortiss; 02.10.2013, 22:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        За мен СФТРД може би ще е реално оценена около 4-те лева, но и тогава ако се развива както сега и ако е водена от същия екип - не бих продал!!!
        Поздрави!
        Ще дойде време, ще се появи друга възможност и ще продадеш.Всички сме минали по тоя път.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Много сте се разписали тази вечер тук, изтървал съм ви нещо
          Изтървал си ни не нас, а кеша от дивидентите в неправилната посока, така ми се струва на мен
          Но минало-заминало, имал си - дал си! Да гледаме напред
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Много сте се разписали тази вечер тук, изтървал съм ви нещо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              днес си се отдал на Гугъл изображения ли бро?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                днес си се отдал на Гугъл изображения ли бро?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  За мен СФТРД може би ще е реално оценена около 4-те лева, но и тогава ако се развива както сега и ако е водена от същия екип - не бих продал!!!
                  Поздрави!
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    За мен СФТРД може би ще е реално оценена около 4-те лева, но и тогава ако се развива както сега и ако е водена от същия екип - не бих продал!!!
                    Поздрави!
                    Aма то ако това стане на 4 кинта, хима може да е на 8, за кво да му се буташ тук толкова
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • За мен СФТРД може би ще е реално оценена около 4-те лева, но и тогава ако се развива както сега и ако е водена от същия екип - не бих продал!!!
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Че какво пречи Трейдингът на Жабокът?
                        ако трейдингът се изкачи в твоята шорт-листа на имповия блу-чипс индекс (набора с "най-секси" дирижабли) то той ще избута друг блу-чип от достойното му място нали така. Ако си ги номерирал примерно така по сексапилност:
                        1. саламджийницата
                        2. златния жабок
                        3. трейдинга
                        и трейдингът по някакви неведоми пътища се изкачи на второ място, то той би изместил достолепно стоящия там златен жабок, нали така ?
                        (списъкът е само илюстративен, за да подскаже идеята на въпроса за жабока)

                        Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Да: Трейдингът е секси, но и диверсификацията важна е.

                        На мен ми е трета по сила акция, в един момент може и да се качи нагоре.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                          Тук големият въпрос е какво ще стане със Трейдинга (дивидентната политика например) ако Ромфарм увеличи дела си в Софарма от 13,5% на примерно 80% или 50%. .
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Импов, трейдингът не е секси, а сравнително добре оценен в момента спрямо другите. Мигар ще изоставиш златния жабок !??
                            Че какво пречи Трейдингът на Жабокът?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Да: Трейдингът е секси, но и диверсификацията важна е.

                              На мен ми е трета по сила акция, в един момент може и да се качи нагоре.
                              Импов, трейдингът не е секси, а сравнително добре оценен в момента спрямо другите. Мигар ще изоставиш златния жабок !??
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                                Тук големият въпрос е какво ще стане със Трейдинга (дивидентната политика например) ако Ромфарм увеличи дела си в Софарма от 13,5% на примерно 80% или 50%.

                                Може и дивидента да започне да е нулев.

                                Не се знае.

                                Така че не си мислете, че няма рискове.ВИНАГИ има.

                                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
                                За да си отговоpиш на големият въпpос, тpябва да си отговоpиш поне на два по-малки - кой ще пpодаде на Pомфаpм достатъчно акции за да достигнат до 50% и каква част от дейността на Тpейдинга е пpяко свъpзана със Софаpма. Що се отнася до pиска - той винаги съществува, той е част от игpата.
                                Не е пpепоpъка за каквото и да е .

                                Коментар

                                Working...
                                X