IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ного добро компания - неслучайно в моят портфейл с най-голяма тежест е.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • от мен за всички НАЙ акционери

      https://www.youtube.com/watch?v=ny_znXUkkZU

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Все още не си ме поздравил !
        Вдигнах си участието с над 50% тук, но не миналата година кога си коментирах действията , а тази -с кажи речи 10% по ниски цени, - а през завъртяните сделки средната на новопридобитите ~3400 е 4,65 - отделно хванах в аванс ръста при софимотите и затворената печалба при "Лева"

        Така че, пред Коледно аз те поздравявам за добрия ти избор преди повече от три години и Весели празници със Семейството !!!
        БЛАГОРАДЯ
        и на теб, и семейството
        и на всички акционери в компанията
        изборът ми беше от 2010 година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
          За който нема - нали
          Лоша,бе .... да не се занимават с нея .....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            затова имам почти само тази акция


            Все още не си ме поздравил !
            Вдигнах си участието с над 50% тук, но не миналата година кога си коментирах действията , а тази -с кажи речи 10% по ниски цени, - а през завъртяните сделки средната на новопридобитите ~3400 е 4,65 - отделно хванах в аванс ръста при софимотите и затворената печалба при "Лева"

            Така че, пред Коледно аз те поздравявам за добрия ти избор преди повече от три години и Весели празници със Семейството !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Лоша компания ви казвам, бе.Лоша та лоша.....
              За който нема - нали
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Лоша компания ви казвам, бе.Лоша та лоша.....

                Коментар


                • Лоша компания ви казвам, бе.Лоша та лоша.....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • затова имам почти само тази акция

                    Коментар


                    • Нещата отиват към 15 милиона печалба преди данък за годината. Тая годинa15 догодина 18 поне!

                      Коментар


                      • Много съм доволен

                        Коментар


                        • Софарма Трейдинг АД приключи предпоследния месец на годината отчитайки 9% ръст в продажбите на стока. В резултат на това, акумулираните приходи на компанията са се увеличили с 50 597 хил. лв. и за трета поредна година надхвърлиха половин милиард лева, достигайки сумата от 552 313 хил. лв.
                          Значителен ръст Софарма Трейдинг АД отчита и в печалбата преди данъци. Само през ноември тя се е увеличила с 23% до 1 286 хил. лв. За сравнение нейната стойност през същия период на предходната година е била 1 050 хил. лв.
                          Компанията достига и 14% ръст в акумулираната печалба преди данъци. За периода януари-декември 2015 г. нейната стойност е 13 744 хил. лв. спрямо 12 054 хил. лв. за същия период на 2014 г.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • http://www.farma.bg/form/1/kontakti.html
                            направено е по-конфиденциално

                            Коментар


                            • днес в нашата аптека ми подариха много готино списание, като ми бе повторено че е само за "лоялни клиенти". Хубави нещица вътре с агресивна реклама на продукти и статия за екипите на Софармаси. Разбира се и Фарма.бг - странно и вчера в Капитал и днес в списанието чета, че в сайта има възможностт за консулация с лекар(което е удачна идея - Фрамар го правят и имат страхотен успех, както и с мнения на клиенти под продуктите), но в сайта не виждам линк за консултация със специалист, а вие?
                              Поздрави!

                              Коментар


                              • Виждам разколебаване и неясноти пред акционерите.
                                Ето може би вече е назрял момента и тук да се въведе чудесната практика на "писмо до акционерите", която видях че са приели и от Стара планина - поредно БРАВО, за което!

                                Така може би г-н Димитров ще обясни на акционерите(в рамкитте на допустимото), какво става с развитието, какво и как става в Сърбия, продажби по интернет, очаквания и дали борда мисли да продължи традиционната дивидентна политика. В тези несигурни времена е хубаво човек да е в течение с това което се случва и което мислят хората управляващи инвестициите му!

                                Г-н Бобоков излезе и говори за следващите 2 години по ТВ-то, Стара Планина се обърнаха с писмо, наистина съм изненадан от затишието при нашата група!

                                п.п. Прекратяването на подробните месечни бюлетини бе една от причините преди години да продам дяловете си в ТиБиАй(ДВ) ВФ. Просто изгубих връзката с мениджърите и не знаех какво и защо правят!

                                Коментар

                                Working...
                                X