IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    + + + (y) & (y) № 1 e Дядо Коледа. (от една дума разбра) (y) За утешение на Форти - A мигар цената на папирата е от значение за читава папира !? Суджуците - "напролет" (да изсъхнат хубаво) и да станат "годни за консумация" беше рекъл Дядо Коледа (y) (помним)
    На дедо ти прогнозата беше за есента, ама не се сбъдна. Сега за пролетта ли остава?
    Last edited by Агресивен бик; 12.02.2018, 22:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Forti - написали са го хоарата - Просто попитах ти как го усещаш - дали се отнася за любовта (било то към хартията) или касае директно самата папира !? Я виж как дедо Kоледа (y) от една дума разбра !?
      Е айде като падне с 40% тази хартия специално, ми се обадете да си напълня Всъщност и на 10-15% ще съм доволен, но при около 30 стотинки дивидент, едва ли и толкова ще падне Фортис не го мислете, мислете вие как да направите подобен портфейл...

      Коментар


      • Правилно предположение , аз залагам на около минус 4 млн.лв. надолу , а може и да съм ги подценил и да покажат класа примерно 4,5 млн.лв., всичко е възможно , беше силна година за Софармаситата !
        + + + (y) & (y) № 1 e Дядо Коледа. (от една дума разбра) (y) За утешение на Форти - A мигар цената на папирата е от значение за читава папира !? Суджуците - "напролет" (да изсъхнат хубаво) и да станат "годни за консумация" беше рекъл Дядо Коледа (y) (помним)
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss
          не разбрах какво искаш да кажеш с този линк
          Forti - написали са го хоарата -
          Първоначално изпратено от централен надпис от брошурата
          В месеца на любовта - спестете до 40%
          Просто попитах ти как го усещаш - дали се отнася за любовта (било то към хартията) или касае директно самата папира !? Я виж как дедо Kоледа (y) от една дума разбра !?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            http://sopharmacy.bg/special-offers/..._february_2018 Форти, това как да го тълкуваме - да спестим 40% от любовта ле?)) А може би 40% от цената на книгата !?)) Едно фибоначи 38% за да сме по-ларж - и няма да имаме против предполагам !? нали Да предполагаме ли че консолидирания резултат може да е по-осезаемо отънен откъм печалба, спрямо некоснолидирания!?
            не разбрах какво искаш да кажеш с този линк

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              http://sopharmacy.bg/special-offers/..._february_2018 Форти, това как да го тълкуваме - да спестим 40% от любовта ле?)) А може би 40% от цената на книгата !?)) Едно фибоначи 38% за да сме по-ларж - и няма да имаме против предполагам !? нали Да предполагаме ли че консолидирания резултат може да е по-осезаемо отънен откъм печалба, спрямо некоснолидирания!?
              Правилно предположение , аз залагам на около минус 4 млн.лв. надолу , а може и да съм ги подценил и да покажат класа примерно 4,5 млн.лв., всичко е възможно , беше силна година за Софармаситата !

              Коментар


              • В месеца на любовта - спестете до 40%
                http://sopharmacy.bg/special-offers/..._february_2018 Форти, това как да го тълкуваме - да спестим 40% от любовта ле?)) А може би 40% от цената на книгата !?)) Едно фибоначи 38% за да сме по-ларж - и няма да имаме против предполагам !? нали Да предполагаме ли че консолидирания резултат може да е по-осезаемо отънен откъм печалба, спрямо некоснолидирания!?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                  Тук дали можем да слезем под 7лв. според вас?
                  Тук правилния въпрос е "Кога ще се качим над 9 лв. според Вас?"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Тук дали можем да слезем под 7лв. според вас?
                    Тук инвеститорите са железни.

                    Коментар


                    • Тук дали можем да слезем под 7лв. според вас?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                        И аз така прочетох в споделено инфо на участниците в срещата... Използвам момента, за да им Благодаря!!! Тази година дано намеря време да стъпя на първото си ОСА или среща с инвеститорите. От коментарите съм разбрал, че има смисъл да се ходи на такива мероприятия
                        заповядай !!!!!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
                          Отвори врати двадесет и петата аптека SOpharmacy – гр. София
                          http://sopharmacy.bg/%d0%be%d1%82%d0...0%ba%d0%b0-so/
                          +1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                            Доколкото аз знам, без да съм присъствал на събранието, дивидента ще се запази същия като миналогодишния...
                            И аз така прочетох в споделено инфо на участниците в срещата... Използвам момента, за да им Благодаря!!! Тази година дано намеря време да стъпя на първото си ОСА или среща с инвеститорите. От коментарите съм разбрал, че има смисъл да се ходи на такива мероприятия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                              Нямаше: аз - на работа.

                              Колко се очаква - кажи ми, де.
                              Доколкото аз знам, без да съм присъствал на събранието, дивидента ще се запази същия като миналогодишния...

                              Коментар


                              • Отвори врати двадесет и петата аптека SOpharmacy – гр. София
                                http://sopharmacy.bg/%d0%be%d1%82%d0...0%ba%d0%b0-so/

                                Коментар

                                Working...
                                X