IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    На 11.05.2018 от 13,30ч в Софарма бизнес тауърс ще се проведе ОС на Софарма трейдинг АД !!!!
    Между двете ОС - на Софарма АД и Софарма трейдинг АД ще бъдем на кафе при г-н Донев !!!
    Всички са поканени !!!!
    Ще гласуваме дивидент 30ст на акция !!!!
    Бльъх - баш петък ли? Не зная - ще успея ли да пъкна.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      На 11.05.2018 от 13,30ч в Софарма бизнес тауърс ще се проведе ОС на Софарма трейдинг АД !!!!
      Между двете ОС - на Софарма АД и Софарма трейдинг АД ще бъдем на кафе при г-н Донев !!!
      Всички са поканени !!!!
      Ще гласуваме дивидент 30ст на акция !!!!
      +1

      Коментар


      • На 11.05.2018 от 13,30ч в Софарма бизнес тауърс ще се проведе ОС на Софарма трейдинг АД !!!!
        Между двете ОС - на Софарма АД и Софарма трейдинг АД ще бъдем на кафе при г-н Донев !!!
        Всички са поканени !!!!
        Ще гласуваме дивидент 30ст на акция !!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Не бе Инта, за димитракис се отнася, - виж че каза нещо човека и му скочиха и на него, За дядо коледа и за мен се подразбира. Дядо коледа е от добрите и винаги добавяме (yes) Щото да светнеш алармата е повече работа от да кажеш "найс сме" То че сме найс всички си го знаеме
          благодаря за отварянето на очите
          щом стигнах до тук - долу - горе знам какво правя и без твоя помощ

          Коментар


          • https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...0&slink=6mhfsl

            следващата !!!

            Коментар


            • Не бе Инта, за димитракис се отнася, - виж че каза нещо човека и му скочиха и на него, За дядо коледа и за мен се подразбира. Дядо коледа е от добрите и винаги добавяме (yes) Щото да светнеш алармата е повече работа от да кажеш "найс сме" То че сме найс всички си го знаеме
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Май натам вървят нещата, дори на загуба аптеките а да отчита продажби при другото, един вид трейдинга си купува продажбите Тва го мисля и аз, ама ако го кажеш народа не разбира и си лош

                -за първи път чувам, -"Дядо Коледа е лош!"...

                май пак не ме разбра,- ще туря и едно продължение!
                - Чичо Оги е добър!!!
                Last edited by inta53; 31.03.2018, 13:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dimitracis

                  Точно това е целта. Аптеките да работят на нула,а печалбата да остава в дистрибутора.
                  Май натам вървят нещата, дори на загуба аптеките а да отчита продажби при другото, един вид трейдинга си купува продажбите Тва го мисля и аз, ама ако го кажеш народа не разбира и си лош
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Прекалявате с алкохола неведонно
                    неведонононо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                      не те разбирам
                      Едва ли някой го разбира. Сигурно говори на лапландски

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение
                        Положението е неведеноно , но не в т твтоетета посока ,ако ме разбираш ?
                        не те разбирам

                        Коментар


                        • Положението е неведеноно , но не в т твтоетета посока ,ако ме разбираш ?

                          Коментар


                          • яко е
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение
                              Когато излезе консолидирания за Q1 да не се наложи да извадиш 2 млн.лв., положението взема плашещи размери , по мое скромно наблюдение !
                              кое положение? защо да вадя 2 мил?

                              Коментар


                              • Когато излезе консолидирания за Q1 да не се наложи да извадиш 2 млн.лв., положението взема плашещи размери , по мое скромно наблюдение !

                                Коментар

                                Working...
                                X