IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво се случва тук? Спада дължи ли се на някакво конкретно събитие, или просто някой кешира?

    Коментар


    • „Софарма Трейдинг” разширява дейността си в Сърбия

      Фармацевтичната компания се стреми към лидерска позиция в цяла Източна Европа

      https://www.economic.bg/bg/news/10/s...v-sarbiya.html

      Коментар


      • Ммдаа, това е котата!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Благодаря Бен. Значи приемам че ПОК ПОИ разкешва или ребалансира...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
            Димитър Николов пое поста Финансов директор на "Софарма Трейдинг" АД

            https://www.economic.bg/bg/news/10/s...-direktor.html
            И илюзионист да назначат, въпрос на съвсем малко време е гангрената да обхване цялото тяло ! Горделивостта предшества провала !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Тенкс Бендж!
              Днес бяха изненадата на деня по ред мои!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Цената е чудесна, днес имам покупка от някакъв ИП "Фактори", какви са пък тия?!?!
                http://factory-bg.com/new/index.php/forusmenu/menuakc
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Цената е чудесна, днес имам покупка от някакъв ИП "Фактори", какви са пък тия?!?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Колко време смятате че ще се задържи тази цена около 7,50лв ? Дали ще е до ИПО-то на Градус, или смятате че ще е и след това? Дали ще падне още според вас?
                    Не мога да кажа, дали цената ще е надолу или нагоре, но днес допълних и кеша свърши , от тук нататък каквото сабя покаже .

                    Мисля че може да падне още малко цената, до ипо -то на Градус, но е рисково и не издържах. Сега съм вече само наблюдател.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                      Колко време смятате че ще се задържи тази цена около 7,50лв ? Дали ще е до ИПО-то на Градус, или смятате че ще е и след това? Дали ще падне още според вас?
                      Не знам дали ще задържи ,но Огнян Донев според уведомленията в x3news продава помалко от Трейдинга и купува във Фармата

                      Коментар


                      • Димитър Николов пое поста Финансов директор на "Софарма Трейдинг" АД

                        https://www.economic.bg/bg/news/10/s...-direktor.html

                        Коментар


                        • Колко време смятате че ще се задържи тази цена около 7,50лв ? Дали ще е до ИПО-то на Градус, или смятате че ще е и след това? Дали ще падне още според вас?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

                            Браво, пример за стратегическо мислене.
                            Най екстрената зона преди от софка да извадят другата ми "тежка",- която също беше олекнала за случая

                            пп. - За да не сме извън темата, -без да съм 100% сигурен, но за сега показаните в синьо цифри ми изглеждат не по лоши от преди година и се надъм да не греша!
                            То на нас всичко могат да ни кажат и покажат,- единственното вярно е кога вземеш и нещо от верния резултат,- та за туй и не ми харесва, хора стоящи най близо отвътре и от вън в групата, да се правят на ощипана мома;-
                            най драстичните промени съм постнал, довели до над 40%спад в печалбата (за тримесечие), но от другата страна стоят значително по високи цифри за разплащане (външни и вътрешни)!
                            - Така че, - НИЩО не КАЗВАМ,- само ПОКАЗВАМ, което нарочно не обяснявам за да не вкарам някой в моите илюзии!
                            Last edited by inta53; 03.06.2018, 16:13.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение




                              ...и малко по конкретно ;- продавах след НГ от 8,35 до 8,00 1/3...-сега си ги прибирам!
                              по подр. не мога( да не разваля маржа)
                              Браво, пример за стратегическо мислене.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                                какво искаш да ни кажеш с това?

                                Мислех, че от цифри разбираш, а какво казвам- каквото и цифрите!

                                ...и малко по конкретно ;- продавах след НГ от 8,35 до 8,00 1/3...-сега си ги прибирам!
                                по подр. не мога( да не разваля маржа)
                                Last edited by inta53; 03.06.2018, 09:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X