IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

    А защо предполагаш че трейдинга е най големия балон, и ще пада най бързо, при една евентуална криза, която не се знае още кога ще започне.
    Защото хората ще престанат да си купуват лекарства, когато дойде кризата. Така де, това ще бъде първото нещо от което да се лишат, не от автомобили, имоти, застраховки и т.н. които са им по-важни от здравето

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Здрасти, препоръки нямам, за мен лично сега е времето на кеша, като единственото интересно дружество на сегашните цени на бфб за мен е ЧЕЗ-ката. Друго към настоящия момент, на настоящите цени не бих купил.
      колкото до анонимността - предполагам, ме съм един от най-познатите на живо участници във форума! Най-малкото около 50 човека всяка година ме избират за касиер и администратор на форумната лига, като държа във форумната “каса” към 2500 лева всяка година - повече от инвестициите на някои хора
      толкова за анонимността и доверието, останалото са самонадъхвания тип “мумията се завръща”...
      А защо предполагаш че трейдинга е най големия балон, и ще пада най бързо, при една евентуална криза, която не се знае още кога ще започне.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Здрасти, препоръки нямам, за мен лично сега е времето на кеша, като единственото интересно дружество на сегашните цени на бфб за мен е ЧЕЗ-ката. Друго към настоящия момент, на настоящите цени не бих купил.
        колкото до анонимността - предполагам, ме съм един от най-познатите на живо участници във форума! Най-малкото около 50 човека всяка година ме избират за касиер и администратор на форумната лига, като държа във форумната “каса” към 2500 лева всяка година - повече от инвестициите на някои хора
        толкова за анонимността и доверието, останалото са самонадъхвания тип “мумията се завръща”...
        вече и аз ти запомних ника

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          а ти какво би препоръчал
          Здрасти, препоръки нямам, за мен лично сега е времето на кеша, като единственото интересно дружество на сегашните цени на бфб за мен е ЧЕЗ-ката. Друго към настоящия момент, на настоящите цени не бих купил.
          колкото до анонимността - предполагам, ме съм един от най-познатите на живо участници във форума! Най-малкото около 50 човека всяка година ме избират за касиер и администратор на форумната лига, като държа във форумната “каса” към 2500 лева всяка година - повече от инвестициите на някои хора
          толкова за анонимността и доверието, останалото са самонадъхвания тип “мумията се завръща”...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

            а ти какво би препоръчал
            Така като го гледам Грую, освен Булгартабак, друго няма идея човека какво да препоръча

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Простичко е и се учи в първи курс, но не на военното училище или хуманитарните гимназии - при падащ пазар най-рязко падат най-големите балони. Ама така става като всеки се помисли за икономист и се води инвеститор, без да е виждал криза... не е препоръкЪ
              а ти какво би препоръчал

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Простичко е и се учи в първи курс, но не на военното училище или хуманитарните гимназии - при падащ пазар най-рязко падат най-големите балони. Ама така става като всеки се помисли за икономист и се води инвеститор, без да е виждал криза... не е препоръкЪ
                започваш персонални обиди към човек, който е толерантен към всички
                и е доста по-напред от теб
                на всичко отгоре си и анонимен
                то не, че някой ще се занимава с твоята персона, но е важно и това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Трейдингът развива добре, но цената - надолулу.

                  Форти: ти ли натискаш надолулу?
                  Простичко е и се учи в първи курс, но не на военното училище или хуманитарните гимназии - при падащ пазар най-рязко падат най-големите балони. Ама така става като всеки се помисли за икономист и се води инвеститор, без да е виждал криза... не е препоръкЪ
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Трейдингът развива добре, но цената - надолулу.

                    Форти: ти ли натискаш надолулу?
                    Е какво по-хубаво от тези две изречения?
                    Имаш чудесна растяща компания, която поевтинява? Ама ти какво им преподаваш на твойте падуани?!?!

                    Коментар


                    • Трейдингът развива добре, но цената - надолулу.

                      Форти: ти ли натискаш надолулу?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                        Софарма трейдинг АД-София
                        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета14:37

                        Софарма Трейдинг АД приключи петия месец на годината с растящи показатели. Само през май компанията е продала стока на стойност 58 174 хил. лв., което представлява ръст от 11% спрямо реализираните 52 483 хил. лв. през 2017 г. За същият период печалбата преди данъци достига 1 147 хил. лв.
                        Реализираните през петия месец на годината резултати оказват влияние върху акумулираните показатели на Софарма Трейдинг АД. Така, за периода Януари-Май приходите на компанията с натрупване достигат 292 773 хил. лв., което представлява ръст от 8% спрямо отчетените 270 743 хил. лв. през същия период на 2017 г. От своя страна печалбата преди данъци нараства с 6% до 7 439 хил. лв. сравнено със 7 046 хил. лв. през миналата година.
                        +1

                        Коментар


                        • Софарма трейдинг АД-София
                          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета14:37

                          Софарма Трейдинг АД приключи петия месец на годината с растящи показатели. Само през май компанията е продала стока на стойност 58 174 хил. лв., което представлява ръст от 11% спрямо реализираните 52 483 хил. лв. през 2017 г. За същият период печалбата преди данъци достига 1 147 хил. лв.
                          Реализираните през петия месец на годината резултати оказват влияние върху акумулираните показатели на Софарма Трейдинг АД. Така, за периода Януари-Май приходите на компанията с натрупване достигат 292 773 хил. лв., което представлява ръст от 8% спрямо отчетените 270 743 хил. лв. през същия период на 2017 г. От своя страна печалбата преди данъци нараства с 6% до 7 439 хил. лв. сравнено със 7 046 хил. лв. през миналата година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение

                            Мисля, че от днес се търгува без право на дивидент. Това е причината.
                            Благодаря за инфото !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение

                              Мисля, че от днес се търгува без право на дивидент. Това е причината.
                              това е Бонке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                                Какво се случва тук? Спада дължи ли се на някакво конкретно събитие, или просто някой кешира?
                                Мисля, че от днес се търгува без право на дивидент. Това е причината.

                                Коментар

                                Working...
                                X