IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    пак акции, какво друго???
    Ного ясно. Ще изчакам и дивидентът от Атерките и ще си купя ВНР, дано успея да ги издебна под 18 еврака.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Е нали е Император, а и е приятел на Чичо
      E, само аз ли? Не само аз получил по-рано - Пате тоже получи дивидентът същият ден.

      Защо казвате на г-н Донев: "чичо" - той да не ви е някакъв нигър?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • пак акции, какво друго???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          какво ще правим с паричките???
          Това което винаги съм правил с дивидентите - ще ги набия в акции

          Коментар


          • какво ще правим с паричките???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
              Верно има дивидент. Императора винаги го получава 1 ден преди мен.
              Е нали е Император, а и е приятел на Чичо

              Коментар


              • Верно има дивидент. Императора винаги го получава 1 ден преди мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  И при мен няма още. Сигурен ли си че е от Софарма трейдинг?
                  Eстествено - аз: сигурен. Така са ми написали в мейлът, това виждам в партидката - нямам друго място, отдето да получа сходна сума.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Хе-хе: какъв 17-ий - при мене вече пъкна дивидентът.
                    И при мен няма още. Сигурен ли си че е от Софарма трейдинг?

                    Коментар


                    • https://www.youtube.com/watch?v=lYfVmeBsc9Y

                      Не е за слаби сърца, от гледна точка на завистта !!!!!

                      Коментар


                      • Хе-хе: какъв 17-ий - при мене вече пъкна дивидентът.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Значи че можем вече и да харчим ...- с кеф



                          http://www.x3news.com/?page=news&current=1&language=bg

                          така де , от днес сътълмента си е във вторник 17,07,18г.
                          Ха-ха-ха - СОСНО !!!! Толкова рано не чаках дивидентецът. Чакам го с интерес - скоро-скоро като снесат и от Атерката - ще се нагувича добре с ВНР.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Значи че можем вече и да харчим ...- с кеф



                            http://www.x3news.com/?page=news&current=1&language=bg

                            така де , от днес сътълмента си е във вторник 17,07,18г.
                            Last edited by inta53; 13.07.2018, 12:59.

                            Коментар


                            • Мерси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                                вече и аз ти запомних ника
                                И като се изока така, като на къро, по-добре ли се почувства? някакси промени ли съществуванието си на дребно кредитно консултантче в треторазряден, маргинален офис на банка, извън първите 5? Стана ли по-значим, че си "натрил" носа на някакъв си Грую, като от висотата на твоето кафе с "г-н Донев", който ползваш за Мека, Медина, Йерусалим и Света гора в едно? Ми няма да си ги мерим, спокойно - дори няма да спомена, че съм пил кафе и с шефа ти на офис - Стефчо Стефанов, по спомен, регионалната ти супервайзорка - Савчева (пак по спомена) или регионалният ти управител - Бурназов. Пък за срещи на кафе с Андреев или Оливер хептен няма да ти разказвам, че току виж си се засегнал, а трябва да галим егото ти - дори няма да звъня на Мариян за интервю, остани си само ти с такова, за да се чувстваш велик!

                                Ех, понякога наистина се удивлявам, как "Пази боже сляпо да прогледа" трябва да е настолна книга на много "инвеститори"...

                                Колкото до самата компания - по време на криза, уважаеми Манчев (ти поне не се засягаш), с което отговарям и на Intint, първи и най-лесно падат позициите, по които имаш печалба - просто по-лесно се кешира положителна инвестиция, отколкото отрицателна такава - продаването на загуба е най-трудното нещо за всеки, който има инвестиции на борсата. Познавам хора, дето още си стискат Биборда и Дървените от ИПО-то... А тук конкретно, дори и да не гледаме мултипълите, които да доста надути (лично мнение), то всички, дето са вкарали левче, са на печалба, щото не са яли бой през кризата. И когато дойде, а полъхът от нея се чувства, това, че се продават лекарства, няма да повлияе на спада, но продаването на компании, от които все още си на плюс - да. Инвеститорска логика, учи се с годините и от грешките Успех!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X