IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Що пускате такива неща тук сега? Не разбрахте ли, че идва края на света?
    и много хора ще имат нужда от хапчета

    Коментар


    • Що пускате такива неща тук сега? Не разбрахте ли, че идва края на света?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
        Софарма трейдинг АД-София
        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета08:57

        Септември е пореден месец на забележителни резултати показва отчетът на фармацевтичният лидер Софарма Трейдинг АД. Компанията постига впечатляващ ръст от 107% на печалбата си преди данъци през деветият месец на годината. Сравнението е между достигнатите 2 277 хил. лв. през 2018 спрямо 1 098 хил. лв. отчетени през Септември, 2017 г. Приходите на Софарма Трейдинг също следват възходящият тренд като бележат 12% ръст - продажбите на стока на компанията през Септември тази година възлизат на 59 923 хил. лв. срещу 53 354 хил. лв. продажби през деветия месеца на миналата година.

        Силното представяне през Септември, естествено влияе положително и върху акумулираните показатели на Софарма Трейдинг за деветте месеца на годината. Така компанията достига акумулирани приходи в размер на 529 035 хил. лв. спрямо 485 887 хил. лв. отчетени за периода Януари – Септември 2017, което представлява ръст от 9%. Печалбата преди данъци за същият отчетен период е с ръст от 28% сравнявайки 14 509 хил. лв. през 2018-та с 11 355 хил. лв. за деветте месеца на 2017-та.
        НАЙ !!!
        ​​​​​

        Коментар


        • Софарма трейдинг АД-София
          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета08:57

          Септември е пореден месец на забележителни резултати показва отчетът на фармацевтичният лидер Софарма Трейдинг АД. Компанията постига впечатляващ ръст от 107% на печалбата си преди данъци през деветият месец на годината. Сравнението е между достигнатите 2 277 хил. лв. през 2018 спрямо 1 098 хил. лв. отчетени през Септември, 2017 г. Приходите на Софарма Трейдинг също следват възходящият тренд като бележат 12% ръст - продажбите на стока на компанията през Септември тази година възлизат на 59 923 хил. лв. срещу 53 354 хил. лв. продажби през деветия месеца на миналата година.

          Силното представяне през Септември, естествено влияе положително и върху акумулираните показатели на Софарма Трейдинг за деветте месеца на годината. Така компанията достига акумулирани приходи в размер на 529 035 хил. лв. спрямо 485 887 хил. лв. отчетени за периода Януари – Септември 2017, което представлява ръст от 9%. Печалбата преди данъци за същият отчетен период е с ръст от 28% сравнявайки 14 509 хил. лв. през 2018-та с 11 355 хил. лв. за деветте месеца на 2017-та.

          Коментар


          • Честит празник на всички именници !!!!!!

            Коментар


            • https://www.youtube.com/watch?v=oF-CzH6vj1w

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Е все пак 1/3 са, не са 0, Но това са относителни неща, днес е така, утре може да не е))
                ("днес" и "утре" - не са в буквален смисъл, сещаш се)
                Но това не е важно, по-важно е, да видим резултатите от консолидирания отчет.!
                (След месец и половина ориентировъчно)
                Иска ми се след това да кажем "най-сме" ... ама...ще чакаме да видим, както казваше Пепи ))
                ps. при ребаланса на софикса взех и от ихлбл. преди това като се килна чез и от него имам и други, събират се ..
                ще видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                  направо го напиши - малко от всичко, не само от тези
                  Е все пак 1/3 са, не са 0, Но това са относителни неща, днес е така, утре може да не е))
                  ("днес" и "утре" - не са в буквален смисъл, сещаш се)
                  Но това не е важно, по-важно е, да видим резултатите от консолидирания отчет.!
                  (След месец и половина ориентировъчно)
                  Иска ми се след това да кажем "най-сме" ... ама...ще чакаме да видим, както казваше Пепи ))
                  ps. при ребаланса на софикса взех и от ихлбл. преди това като се килна чез и от него имам и други, събират се ..
                  Last edited by precakanoto; 05.10.2018, 18:31.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    И така става. В момента имам малко от тез. И затова и не ги мисля много. Още миналата година когато бяха над 8 някой ми взе офертата, но не цялата и така останаха тук там по нещо колкото за цвят Като цяло 2/3 съм извън ценни книги А и тук дядо Коледа имаше интересни очаквания, почти като мойте (не е препоръка)
                    направо го напиши - малко от всичко, не само от тези

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                      не
                      имам достатъчно акции, за да мога да живея от тях
                      ти почти нищо ли нямаш?
                      И така става, както си го решил.
                      В момента имам малко от тез. И затова и не ги мисля много. Още миналата година когато бяха над 8 някой ми взе офертата, но не цялата и така останаха тук там по нещо колкото за цвят Като цяло 2/3 съм извън ценни книги А и тук дядо Коледа имаше интересни очаквания, почти като мойте (не е препоръка)
                      ps. Но имам хавлия трибестан Нещо не я пуска форума да се види. Миналата година някой зевзек я снимал като сме били на плаж и ми я прати в последствие, но върша добра работа за компанията, като я размотавам насам натам и само с добри думи се коментира, или шегува, мога да го кажа с чиста съвест
                      Last edited by precakanoto; 05.10.2018, 18:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Спор няма, че е твоята, форти ))
                        [ATTACH=CONFIG]n3387515[/ATTACH]

                        А имаш ли хавлия "трибестан" ?!
                        не
                        имам достатъчно акции, за да мога да живея от тях
                        ти почти нищо ли нямаш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                          Мариян е направил точно описание !!!
                          Моята компания !!!
                          Спор няма, че е твоята, форти ))
                          Click image for larger version

Name:	tribestanSIMG9946.jpg
Views:	1
Size:	1.9 КБ
ID:	3387515


                          А имаш ли хавлия "трибестан" ?!
                          Last edited by precakanoto; 05.10.2018, 16:31.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                            Мариян е направил точно описание !!!
                            Моята компания !!!
                            Last edited by fortiss; 04.10.2018, 16:21.

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...drebno-269290/

                              Коментар


                              • https://m.capital.bg/biznes/kompanii...po_tradiciia_s

                                Коментар

                                Working...
                                X