IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Финансовите показатели на Софарма Трейдинг АД продължават да следват стабилния си темп на развитие. За периода януари-октомври печалбата преди данъци нараства с 25% до 15 832 хил. лв. спрямо 12 717 хил. лв. за 2017 г. Приходите на компанията с натрупване бележат ръст от 8% до 590 664 хил. лв., сравнено с отчетените 545 099 хил. лв. за същия период на миналата година.

    Само през октомври Софарма Трейдинг АД е продала стока на стойност 61 628 хил. лв., което представлява ръст от 4%, спрямо десетия месец на 2017 г., когато приходите на компанията възлизат на 59 213 хил. лв. Печалбата преди данъци през октомври достига 1 322 хил. лв.

    Коментар


    • Last edited by fortiss; 30.11.2018, 03:45.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

        Започвам да се замислям дали не си продал всичко и нямаш интерес вече от тези срещи
        не го отписвай човека, че ще се юрнат всички да продават ...... може и колата да има някакъв проблем
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

          Започвам да се замислям дали не си продал всичко и нямаш интерес вече от тези срещи
          +1 ха-ха ха ха ха!
          Бързо да покажат домовата книга...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Здравейте колеги,
            Срещите са за тези, които искат да присъстват и имат интерес.
            Този път няма да мога да съм там. Не съм изпускал ОС на Софарма трейдинг от 2010г до сега. Ще си взема извинителна бележка !!!!!!!!!!
            При първото ОС през 2019г ще съм на линия!!!
            Започвам да се замислям дали не си продал всичко и нямаш интерес вече от тези срещи

            Коментар


            • Здравейте колеги,
              Срещите са за тези, които искат да присъстват и имат интерес.
              Този път няма да мога да съм там. Не съм изпускал ОС на Софарма трейдинг от 2010г до сега. Ще си взема извинителна бележка !!!!!!!!!!
              При първото ОС през 2019г ще съм на линия!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Не станаха ли прекалено чести тези срещи, събрания, кафета, концерти и т.н. Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против прозрачността, диалога с инвеститорите и тяхното уважение, но е факт че цените на акциите и на Софарма, и на Софарма трейдинг падат. Хубаво все пак ще бъде, в какво обозримо бъдеще очакват печалби от инвестициите в Сърбия и от аптеките Софармаси.
                Сърбия може би са си на +, виж аптеките - поне още 3-4 години ще тежат. 30 ноември ще внесе допълнителна яснота

                Коментар


                • Нямам никакво намерение за едно кафе да мина 300 км. И тази среща ще я пропусна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    На 14.12.2018г след извънредното общо събрание на Софарма трейдинг АД всички колеги са поканени на традиционното кафе при г-н Донев !!! Всеки да си приготви въпросите, дори и неудобните !!!! Заповядайте !!!
                    Не станаха ли прекалено чести тези срещи, събрания, кафета, концерти и т.н. Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против прозрачността, диалога с инвеститорите и тяхното уважение, но е факт че цените на акциите и на Софарма, и на Софарма трейдинг падат. Хубаво все пак ще бъде, в какво обозримо бъдеще очакват печалби от инвестициите в Сърбия и от аптеките Софармаси.

                    Коментар


                    • На 14.12.2018г след извънредното общо събрание на Софарма трейдинг АД всички колеги са поканени на традиционното кафе при г-н Донев !!! Всеки да си приготви въпросите, дори и неудобните !!!! Заповядайте !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                        Днес хубаво се получи тук!
                        И по-добре ще става
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                          Днес хубаво се получи тук!
                          Дойде времето на коледните покупки

                          Коментар


                          • Днес хубаво се получи тук!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                              Някой участвал би ли споделил информация от срещата.
                              дали са обет за мълчание...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Някой участвал би ли споделил информация от срещата.

                                Коментар

                                Working...
                                X