IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Напротив, радвам ти се, без значение от обемите
    Защо реши, че се притеснявам, факт е, че още когато си обикалял из оса-та, на знаковото медика, чудейки се "да съм или патньор - да не съм" , та още по това време нарекох акциЙте 'артии', не им нося вода от девет дерета и през девет гори от десета, не им служа, и не им се кланям Пресиленото ми саркастичното отношение към некви велпапета и картони идва да ми напомня, че съм преди всичко човешко същество, със или без артиени ценности примерно де, за да не изхвърчвам над нормалното, което нерядко наблюдаваме из 'фарма-групичката' - Сори ако те дразни, но това е положението - Пък и Чартът не е литературна измислица. - ФАКТ е. Без значение на '"моите" пък и твоите притеснения))
    Благодаря за чувствата ти и загрижеността !!!
    Чета внимателно какво пишеш, помня го, обмислям и вземам под внимание.
    В семейството ми също четат и ме съветват повече да не пиша тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      ти си с малки обеми навсякъде, както се притесняваш???
      Напротив, радвам ти се, без значение от обемите
      Защо реши, че се притеснявам, факт е, че още когато си обикалял из оса-та, на знаковото медика, чудейки се "да съм или патньор - да не съм" , та още по това време нарекох акциЙте 'артии', не им нося вода от девет дерета и през девет гори от десета, не им служа, и не им се кланям Пресиленото ми саркастичното отношение към некви велпапета и картони идва да ми напомня, че съм преди всичко човешко същество, със или без артиени ценности примерно де, за да не изхвърчвам над нормалното, което нерядко наблюдаваме из 'фарма-групичката' - Сори ако те дразни, но Пък и Чартът не е литературна измислица. - ФАКТ е. Без значение на '"моите" пък и твоите притеснения))
      Last edited by precakanoto; 05.10.2019, 19:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        От най - най..., в консолидираният да не стане НанаЙ!!!

        [ATTACH=CONFIG]n3506354[/ATTACH]
        още съм в в нещо като задръстване, та дано се получи импровизираният чарт "
        ти си с малки обеми навсякъде, защо се притесняваш???
        Last edited by fortiss; 30.09.2019, 20:06.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          НАЙ !!!!!!!!
          От най - най..., в консолидираният да не стане НанаЙ!!!

          Click image for larger version

Name:	buff.jpg
Views:	1
Size:	42.1 КБ
ID:	3506354
          още съм в в нещо като задръстване, та дано се получи импровизираният чарт "

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
            Софарма трейдинг АД-София
            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета10:35

            Софарма Трейдинг АД продължава да бележи ръст в основните си финансови показатели. През месец август тази година компанията реализира 10% повече приходи от продажба на стока, достигайки 65 837 хил. лв., сравнено с 59 630 хил. лв. през същия месец на миналата година. Печалбата преди данъци на Софарма Трейдинг през август 2019 г. достига 1 545 хил. лв.
            За осемте месеца на 2019 г. спрямо същия период на 2018 г. акумулираните резултати на компанията също нарастват значително. Печалбата преди данъци бележи 17% ръст като достига от януари до август достига 14 248 хил. лв. спрямо 12 233 хил. лв. през същия период на предишната година. Акумулираните приходи от своя страна нарастват с 9% достигайки през осемте месеца на 2019 г. 509 612 хил. лв. спрямо 469 113 хил. лв. за същия период
            НАЙ !!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Цената може и да не мръдне от сегашните нива и увеличението пак ще мине - гаранция-Франция - всички знаем в каква държава живеем. Не е препоръкЪ, разбира се
              Най малко фондовете, които имат тук ще запишат, а и Чичо едва ли ще се изложи и да не го подсигури.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Някой по долу писа, че не вярва в увеличението. Ще мине и още как, цената много бързо ще си дойде там, където трябва за да мине
                Цената може и да не мръдне от сегашните нива и увеличението пак ще мине - гаранция-Франция - всички знаем в каква държава живеем. Не е препоръкЪ, разбира се
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Някой по долу писа, че не вярва в увеличението. Ще мине и още как, цената много бързо ще си дойде там, където трябва за да мине

                  Коментар


                  • Е, винаги има опция да ни притеснява нещо. Бъдещето никога не е 100% ясно... за оптимистите е добре да има песимисти, така цените са добри за покупка. Естествено, възможно е песимистите да са реалисти, а оптимистите наивници.

                    Коментар


                    • Не се радвайте а изчакайте консолидирания че нещо напоследък ме притеснява тая акция

                      Коментар


                      • Аз миналата седмица реинвестирах дивидента от тази и следващата година. Вярвам, че дружеството има добро бъдеще.

                        Коментар


                        • Софарма трейдинг АД-София
                          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета10:35

                          Софарма Трейдинг АД продължава да бележи ръст в основните си финансови показатели. През месец август тази година компанията реализира 10% повече приходи от продажба на стока, достигайки 65 837 хил. лв., сравнено с 59 630 хил. лв. през същия месец на миналата година. Печалбата преди данъци на Софарма Трейдинг през август 2019 г. достига 1 545 хил. лв.
                          За осемте месеца на 2019 г. спрямо същия период на 2018 г. акумулираните резултати на компанията също нарастват значително. Печалбата преди данъци бележи 17% ръст като достига от януари до август достига 14 248 хил. лв. спрямо 12 233 хил. лв. през същия период на предишната година. Акумулираните приходи от своя страна нарастват с 9% достигайки през осемте месеца на 2019 г. 509 612 хил. лв. спрямо 469 113 хил. лв. за същия период

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

                            Нима очаквате да се изкупят правата на тази цена - 6.85?
                            Според мен търговото ще се провали, или по някаква причина някой ще се набута в краткосрочен план.
                            Знаете ми отношенията към Мумията, но увеличението ще се запише - мога да вържа бас за това всички знаем как се случват тези неща, нали?
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                              Представителната функция е пир по време на чума, а капитала го вдигат най-вероятно за да подобрят ликвидността, която е намалена от реализираните загуби от низходящо свързаните лица . И за Дачия повече не пиши, че ми нахлува кръв в главата !
                              Нима очаквате да се изкупят правата на тази цена - 6.85?
                              Според мен търговото ще се провали, или по някаква причина някой ще се набута в краткосрочен план.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                                Абе може и да звучи маловажно и глупаво, но да попитам. Как така решиха да купуват служебни MINI-та, при положение че можеха да купят същия размер кола за пъти по-малко пари. ( с много по-евтина подръжка) Представителна фунцкия ОК, но дали това ще доведе до ръст на продажбите и печалбата, вместо ако бяха купили Дачия, Рено или Опел? В същото време цената на акцията пада, ръст на дивидента НЯМА, а искат да увеличават капитала... Не мерси...
                                Представителната функция е пир по време на чума, а капитала го вдигат най-вероятно за да подобрят ликвидността, която е намалена от реализираните загуби от низходящо свързаните лица . И за Дачия повече не пиши, че ми нахлува кръв в главата !

                                Коментар

                                Working...
                                X