IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Не си прав! Ние не сме длъжни да чакаме, а да бъдем информирани на време! А на време означава ПРЕДИ. Ако наистина е за нещо добро /може и така да стане/, как ще се почувстват всички тези хора, които продават акциите си на сегашни нива? След това ако се окаже, че е било за добро, Донев ще продаде ли на всички продали тези дни по сегашни цени защото ги е държал в неведение? Нали тези ограничения за покупки и продажби на свързани лица са направени с тази цел - НИКОЙ да няма преимущество откъм информация пред останалите акционери! А дали ние малките знаем колкото Донев в този момент? А дали той прави и най-малък опит да подобри това?
    Ще им продаде на тези нива.Последният път когато продаваше беше точно на нива 5,50 - 5,55 .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
      Винаги ми е било интересно когато някой неинформиран "реве".А после-"е амо така ли било"? Изчакайте малко с оплакванята и щесе разбере къде е ключът за палатката.
      Не си прав! Ние не сме длъжни да чакаме, а да бъдем информирани на време! А на време означава ПРЕДИ. Ако наистина е за нещо добро /може и така да стане/, как ще се почувстват всички тези хора, които продават акциите си на сегашни нива? След това ако се окаже, че е било за добро, Донев ще продаде ли на всички продали тези дни по сегашни цени защото ги е държал в неведение? Нали тези ограничения за покупки и продажби на свързани лица са направени с тази цел - НИКОЙ да няма преимущество откъм информация пред останалите акционери! А дали ние малките знаем колкото Донев в този момент? А дали той прави и най-малък опит да подобри това?
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Доста пъти ми се е случвало да чувам несправедливи обвинения към този или онзи поради субективизъм. Аз бях длъжен за себе си да се убедя в правотата им. Сигурно има някаква обосновка за тези действия, но явно ние и нашите пари не сме достатъчно важни, за да бъдам запознати!
        По-важно че сам се убеди. Някои сме яли вече дървото от тоя чичо. Не е добре да правя втора грешка.
        Нека дойде оня навияч - Фортис да бие тъпана за "най".
        Май много имаше, които му се вързахте на пропагандата

        Коментар


        • Г-жо, нали се беше баннала, нещо не си държиш на думата май, хихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
            Изпатилите преди теб ти говореха да не тръстваш, ама ти тръст та тръст.
            На донев попарата сме я сърбали. Като бяхме някога зелени камилчета
            Доста пъти ми се е случвало да чувам несправедливи обвинения към този или онзи поради субективизъм. Аз бях длъжен за себе си да се убедя в правотата им. Сигурно има някаква обосновка за тези действия, но явно ние и нашите пари не сме достатъчно важни, за да бъдам запознати!
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Хмм... А ако някой ви беше казал преди 2 години, че ще има вирус, световна пандемия и ще ни изпозатворят за толкова време, колко от вас биха повярвали?
              Защо всички коментирате думи казани преди пандемията? Нещата се променят. И по-добре.
              Бе точно пандемията на фармацията се отрази супер мега добре, така че не е извинение за нищо, напротив, трябваше да отлети акцията, а тя е на 20% от цената на последното СПО тук - ми това не говори добре за мениджърските умения на собственика и придворните му
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Винаги ми е било интересно когато някой неинформиран "реве".А после-"е амо така ли било"? Изчакайте малко с оплакванята и щесе разбере къде е ключът за палатката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Разочарован съм, Груйче! С тези ходове при мама и тук е логично човек да не може да разчита нито на дивиденти, нито на думата на Донев! Не е достойно човек от неговия ранг да подвежда и държи на тъмно съратниците си по този начин! А още по-неприятното е, че дори не драскат 5-6 реда и да обяснят защо. Например "Тази година предлагаме да няма дивидент защото очакваме да се случи....." или "Преуснаовяваме дивидентната политика докато.......". Същото касае и тези произволности с увеличението на капитала в таква огромни размери. Можеше да кажат при какви условия биха се направили. То е ясно, че няма как да кажат ако предстои голяма покупка, но могат да загатнат, че в някакъв си срок има вероятност да им трбват кешови наличности. Абе ако искаше, можеше да го направи доста по-безболезнено. За изсветляване се борим, а в нашия двор е тъмно като в рог!
                  Гадничко е това чувство, но пък на всеки се е случвало - аз бях така в еваната, щото нали уж вземаш нещо да го държиш с ясна визия за години напред, а не да си правиш дребна врътка и да спекулираш, пък то се оказва, че мажото е по-голям спекулант и от теб и го играе прееви другарче. Тук е наистина гадно, защото на хартия досега тази акция, с все кусурите ѝ, винаги е имала хем потенциал, хем сигурен дивидент. И сега изведнъж дивидентът изчезва, а потенциалът в мега перфектна като за дружеството година, стигна до под кривата круша - врътки с разни аптеки от единия джоб с другия и покриване на поредните загуби в Сърбия. та хем е да захвърлиш акциите, хем пк си викаш - абе има някаква надежда, не е пък баш потъник тази акция.

                  Та от мен пожелание - дано случите на продажба тук, да вземе да се разкара чичката и да си ходи по молдованските авантюри, а тази компания да я даде на истински можещи хора, а не на случкари като Димитров и сие. Те тогава ще видите какво е ръст и как се избива народът да влиза тук - аз ще съм сред първите, които ще купят. Амин!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Хмм... А ако някой ви беше казал преди 2 години, че ще има вирус, световна пандемия и ще ни изпозатворят за толкова време, колко от вас биха повярвали?
                    Защо всички коментирате думи казани преди пандемията? Нещата се променят. И по-добре.
                    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Вярвам, че всеки човек /гей, негър, инакомислещ и т.н./ е невинен и добронамерен до доказване на противното. От години вярвах на Донев, но фактите са, че този човек на няколко пъти /поне 3-4/ наруши думата си и излъга грубо съакционерите си. Нещо повече - не сметна за необходимо поне да се опита да се обоснове и да внесе яснота защо постъпва така, до кога ще постъпва така, какво го е провокирало за тези лоше постъпки и т.н.
                      Не съм си продал акциите още, но вече съжалявам за тръстването!
                      Изпатилите преди теб ти говореха да не тръстваш, ама ти тръст та тръст.
                      На донев попарата сме я сърбали. Като бяхме някога зелени камилчета

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        И каква стана тя сега, "Донт тръст ин Донев" !
                        Стана такава, че този човек се приравни със средностатистическия Бг мажоритар...
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Вярвам, че всеки човек /гей, негър, инакомислещ и т.н./ е невинен и добронамерен до доказване на противното. От години вярвах на Донев, но фактите са, че този човек на няколко пъти /поне 3-4/ наруши думата си и излъга грубо съакционерите си. Нещо повече - не сметна за необходимо поне да се опита да се обоснове и да внесе яснота защо постъпва така, до кога ще постъпва така, какво го е провокирало за тези лоше постъпки и т.н.
                          Не съм си продал акциите още, но вече съжалявам за тръстването!
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • И каква стана тя сега, "Донт тръст ин Донев" !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Разочарован съм, Груйче! С тези ходове при мама и тук е логично човек да не може да разчита нито на дивиденти, нито на думата на Донев! Не е достойно човек от неговия ранг да подвежда и държи на тъмно съратниците си по този начин! А още по-неприятното е, че дори не драскат 5-6 реда и да обяснят защо. Например "Тази година предлагаме да няма дивидент защото очакваме да се случи....." или "Преуснаовяваме дивидентната политика докато.......". Същото касае и тези произволности с увеличението на капитала в таква огромни размери. Можеше да кажат при какви условия биха се направили. То е ясно, че няма как да кажат ако предстои голяма покупка, но могат да загатнат, че в някакъв си срок има вероятност да им трбват кешови наличности. Абе ако искаше, можеше да го направи доста по-безболезнено. За изсветляване се борим, а в нашия двор е тъмно като в рог!
                              Няма страшно. И утре е ден

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Едва ли, за съжаление.
                                Абе, къде е Фортис? Да речне едно НАЙ! Или някой да се провикне - Ин Донев уи тръст?....
                                Разочарован съм, Груйче! С тези ходове при мама и тук е логично човек да не може да разчита нито на дивиденти, нито на думата на Донев! Не е достойно човек от неговия ранг да подвежда и държи на тъмно съратниците си по този начин! А още по-неприятното е, че дори не драскат 5-6 реда и да обяснят защо. Например "Тази година предлагаме да няма дивидент защото очакваме да се случи....." или "Преуснаовяваме дивидентната политика докато.......". Същото касае и тези произволности с увеличението на капитала в таква огромни размери. Можеше да кажат при какви условия биха се направили. То е ясно, че няма как да кажат ако предстои голяма покупка, но могат да загатнат, че в някакъв си срок има вероятност да им трбват кешови наличности. Абе ако искаше, можеше да го направи доста по-безболезнено. За изсветляване се борим, а в нашия двор е тъмно като в рог!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X