IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
    Спрямо отчет за Q1 паричните средства на акция са около 16ст. Сега кредит ли ще теглят за да платят дивидента... Или очакват огромен паричен поток през Q2 за който за да знаеш трябва да си вътрещар...
    То и Банев си беше гласувал 11,50 лева дивидент в Полимери... при 6000 лева кеш .
    Нямат кинти за дивидента ли !? Споко, ако се оппре до там решението е намерено - Виж как се прави в имотаджийската позиция (както я нарича импето) - увеличавa се капитала и хакционера сам си плаща дивидента. Почти като барон фон мунхаузен Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
      Спрямо отчет за Q1 паричните средства на акция са около 16ст. Сега кредит ли ще теглят за да платят дивидента...
      Не, ще продават акции и ще усвояват пари от права
      Не е препоръка за т. с ЦК!
      Last edited by onakilev; 28.05.2013, 09:13.
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
        От 2-та лева нагоре си е балон...

        Аз лично тук вече нямам и една акция...

        Успех на балонерите... Когато започне да се надува балона може и 20 лева да стне акцията, но това не означава, че тя реално струва повече от 2 лева...

        В моменат има достатъчно голям избор от читави компании на прилични цени.
        като например ?

        Коментар


        • Спрямо отчет за Q1 паричните средства на акция са около 16ст. Сега кредит ли ще теглят за да платят дивидента... Или очакват огромен паричен поток през Q2 за който за да знаеш трябва да си вътрещар...
          То и Банев си беше гласувал 11,50 лева дивидент в Полимери... при 6000 лева кеш .
          Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • От 2-та лева нагоре си е балон...

            Аз лично тук вече нямам и една акция...

            Успех на балонерите... Когато започне да се надува балона може и 20 лева да стне акцията, но това не означава, че тя реално струва повече от 2 лева...

            В моменат има достатъчно голям избор от читави компании на прилични цени.
            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Балонираме ли вече, че така се разписахте тука !??

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                +1
                Императорът изказва мнението си !!!!
                Защо когато влакът тръгва от гарата аз да слизам ???
                Живот и здраве ще се видим на ОС !!!
                успееееееееееееееееееееех
                мда или ако трябва да перефразирам богатия дядо - Удачния момент да продадеш една добра акция е........НИКОГА !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  идваме за софарма и си тръгваме след трейдинга
                  за третото няма да може - а и нямаме акции там все още
                  догодина може би
                  и аз така

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    ...а ще останете ли за имотаджийското сборище, та не разбрах?

                    А на баш софармовото - ще дойдете ли?

                    идваме за софарма и си тръгваме след трейдинга
                    за третото няма да може - а и нямаме акции там все още
                    догодина може би

                    Коментар


                    • Иначе аз малко подцених потенциалът на компанията - и излязох прекалено рано - но с по-малка част от бройката си - какво да се прави - ще компенсирам с мегасосният дивидент на другото място.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • ...а ще останете ли за имотаджийското сборище, та не разбрах?

                        А на баш софармовото - ще дойдете ли?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Форти дръъъъж и не продавай!!!
                          +1
                          Императорът изказва мнението си !!!!
                          Защо когато влакът тръгва от гарата аз да слизам ???
                          Живот и здраве ще се видим на ОС !!!
                          успееееееееееееееееееееех

                          Коментар


                          • Форти дръъъъж и не продавай!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              чшшшш Форти, тука ако стигне 3-та до ОСА може и да не се видим следобед в 13:30
                              Ако Трейдингът стане 3 кинта, шитни около 70% и си напазарувай имотаджийски `артии... тогава те ще са най-сгодните в групата.

                              Ама остани си поне една акция де - та на сборище да дойдеш.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • чшшшш Форти, тука ако стигне 3-та до ОСА може и да не се видим следобед в 13:30

                                Коментар

                                Working...
                                X